Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rapid Soft 2,1 Mm Için İdeal Tahta

Guest Aydin Ungan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Lastiklerimi yeni değiştirdim.RAPID SOFT 2,1 mm kullanmaya başladım.Bu lastikler için ideal tahta ne olabilir ?Oyun stilim ALLROUND karakteri taşıyan ancak offensive özellikleri daha önde olan bir karakter gösteriyor.Tahta olarakda TIBHAR Anatomic kullanmaktayım .Yanıtlarınızı bekliyorum.Ayrıca Ayakkabı olarak ne tavsiye edersiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Madem Tibhar kullanıyorsun o zaman tahta olarak Tibhar Samsonov Alpha kullanabilirsin. Karbonsuz ama hızlı bir tahtadır.

Ayakabı olarak Adidas'ın ve Puma'nın masa tenisi için ürettiği ayakabıları var ama fiyatı çok ucuz değil. Bence internet üzerinde dolaşıp bakman gerek. Yada en kolayı herhangi bir spor mağazasından altı kauçuk olan voleybol yada hentbol ayakabısı alabilirsin. Ama aynı paraya birçok masa tenisi ayakabısı da alabilirsin.

Eğer ilk yazdığım tercih ilgini çektiyse Hazer Ticaret (semihh) yada İlknur Spor'a (ilknurnayır) ulaşman lazım... Parantez içinde sitemizdeki iletişim adlarını da yazdım. Direkt bir mesajla ulaşabilirsin.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Lastiklerimi yeni değiştirdim.RAPID SOFT 2,1 mm kullanmaya başladım.Bu lastikler için ideal tahta ne olabilir ?Oyun stilim ALLROUND karakteri taşıyan ancak offensive özellikleri daha önde olan bir karakter gösteriyor.Tahta olarakda TIBHAR Anatomic kullanmaktayım .Yanıtlarınızı bekliyorum.Ayrıca Ayakkabı olarak ne tavsiye edersiniz ?

ben de rapid soft max kullanıyorum ve timo boll spirit ile çok iyi uyum sağladım...çok rahat top tutabiliyorsun masada...bloklarda gayet iyi atak yaparken de kontrolsüz gitmiyor toplar...ama yine de deneme şansın olursa önce dene..oyun tarzına uygun olanı alman en doğrusu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..