Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ma Linin Terlediği Süper Maç

Guest mkusbaz

Recommended Posts

Enfes bir maç özeti Ma lin in başka büyük yetenekler karşısında bile bu kadar zorlandığını sanmam.Karşısındaki rakibi ma lini fena terletiyor.Aslına bakılırsa Ma Lin 'in yenilmesini isterdim.Bu güzel videoyu daha önce seyreden varda bizi haberdar etmediyse bizden çok şey saklamış.Kenta matsudaira' nın backhand 'e gelen topa bileğini kıvırarak yaptığı bloklar(galiba ukalalık olarak alınmasın) harika. :o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım ben sayfayı sonuna kadar seyrettim ama ma lini ve kenta m. yi göremedim bi yanlışlık olmasın. ;):

Maçın direk linki yok zaten İttf'in sitesinden..Sağ tarafta en altta ''H.I.S World Table Tennis Championship'' yazıyor..Ona tıklarsanız oynanmış tüm maçları bulabilirsiniz..(Ma Lin vs Kenta maçı da dahil)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

daha öncede demiştim kenta nın yıldızı bu maç ile parlamaya başladı ve 3-4 yıl sonra dünyanın en iyi oyuncuları arasında yerini alacak tamamen yetenekli ve çalışkan bir oyuncu daha yaşı da genç... japonya masa tenisi federasyonunun uğraşları meyvelerini vermeye basladı mizutani, yoshida kaii.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanmam Timo Boll'la maçını izlemiştim 15 dk falan sürüyor ve Timo adeta ezmiş atmış...

Ezip attıysa ayıp etmiş. Sen koskoca Timosun, karşındaki tecrübesiz, gencecik delikanlı. Hiç ezip atılır mı? Niye hevesini kırıyosun çocuğun. Hiç yakıştıramadım kendisine. Bundan böyle videolarını seyretmiyorum Timo'nun. Kasım'da İstanbul'a gelsin bak hiç selam veriyomuyum? Ko Lai Chak'a söyliyeceğim, bi güzel ezip atsın Timo'yu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..