Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mynet'i Kınıyorum....

smetmusti91

Recommended Posts

Biz burada masa tenisi severler olarak heyecan içindeyiz , mutluyuz All-Star TÜRKİYE'YE geliyor ama şu haber başlığını okuyup medyanın bu işe bakışını anlayın

ALLAH AŞKINA , BEN OKUYUNCA DELİYE DÖNDÜM! Nasıl bir zihniyet bu ya ?

http://haber.mynet.com/detay/flash/Bogazic.../X1248442300578

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle evet....Ülkemizin seviyesinin çok üst düzeyde olmadığı bir sporda olağanüstü fırsat yakalamışız , tanıtım yapılacak ; eurosport ve TRT 1 canlı verecek maçı , üstelik bu sadece tanıtım daha devamı olacak ; sağolsunlar sporumuza destek yerine yarım saatlik birşeyi öne çıkarıyorlar....ÇOK CAN SIKICI

Hafif bir düzeltme yapılmış....Umarım haftasonu da görüntülere yer verirler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğru anlamışım. Peki ne yapılabilir? Bu sözleri, haberi hazırlayan kişiye söyleseniz herhalde "Sıkı can iyidir, zor çıkar" gibisinden bir cevap alırsınız. 11-12 Kasım tarihlerinde Haldun Alagaş Spor Salonu masa tenisi severlerle dolup taşsa basının biraz ilgi duyması sağlanabilir belki. Ama ben pek umutlu değilim zira tembel ve üşengeç olduk milletçe.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Önemli bir aktiviteyi yolda kazı çalışması yapılacak edasıyla yazması çok talihsiz bencede tabi mynetin değil anadolu ajansının hatası. Milletimizin spora bakış açısını gayet iyi irdeleyen bir haber olmuş.

Benzeri olaylara da sık rastlanılabiliyor, benim aklıma ilk Jay Cutler'a (profesyonel body builder) beyaz showda sirkten maymun çağrılmışcasına davranılması geliyor, oysaki youtube gibi yerlerde dilimizi bilmeyen yabancılar kıskanarak izlemişlerdi videoyu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam daha önce Boğaz Köprüsü üzerinde çeşitli organizasyonlar vardı buna benzer..2 tenisçi karşı karşıya gelmişti sanırım..(isimlerini hatırlamıyorum) Sonra F1 pilotu David Coulthard bir şov yapmıştı..O zaman basın deli gibi ilgi göstermişti..Köprü trafiğe kapandı falan filan diye bir mevzu olmamıştı..Tabi beklerdik ki bu güzel organizasyondan daha farklı bahsedilsin,''Köprü trafiğe kapandı'' haberi içerisinde bir garnitür olmasın..Sağlık olsun ne diyelim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Ne yazıkki Ülkemiz artık böyle, spor kimin umurunda önemli olan arabamızın trafiğe takılmadan gitmesi.

ktm

Ne zaman sevdirebilcez bakalım sana Türkiye'yi Selim abi ? Ben görmem o günleri ama ... :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..