Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneği Kuruldu

Remzi Sarioglu

Recommended Posts

Yıllardır masa tenisi oynayan Diş doktoru Sayın Engin Avcı bir masa tenisi etkinliğini daha hayata geçirmiş. Ben de masa tenisi formunda olan arkadaşlarımla konuyu paylaşmak istedim.

Sevgili Dostlarım,

Bildiğiniz gibi engelli olduktan sonra engelliler konusunda çeşitli sivil veya resmi kuruluşlarda çalıştım. Amacım, insanlara ve ülkeme hizmet ederken kendi yüreğimi ve vicdanımı daha iyi bir konuma getirmekti. Bunu başardığımı düşünüyorum.

Ancak zaman geçtikçe anladım ki gerçekten üretmek ve yararlı olmak istiyorsak; enerjimizi ve zamanımızı doğru şekilde kullanmalıyız. Yani ilgi alanımızı daraltarak özelleştirmeliyiz. İşte bu yüzden ben de coşkumu ve enerjimi Engelli Masa Tenisi konusunda çalışarak harcamaya karar verdim . Ve Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneği ni 6 arkadaşımla birlikte kurduk.

Henüz tam faal olmasa da sitemizi de kurduk. Tıklarsanız seviniriz. İlerde daha kapsamlı ve tam anlamıyla fonksiyonel bir site hazırlayacağımıza da söz veriyoruz.

www.engellimasatenisi.com

Coşkumuzu sizlerle paylaşmak istedim. Bundan sonra faaliyetlerimizden haberdar edeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Kutluyor ve başarılarınızı bekliyoruz.İzmir de engelliler masa tenisi çalışmalarını da Altay Spor Klübü Masa Tenisi Şubesinde Eylül 2008 den bu yana yapmaktayız.Site de çalışmalarımızı anlattık.Kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili dostlar,

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneği’ nin kurulduğunu sizlere bildirmiştim. Derneğimizin ilk aktivitesi olarak bir kutlama ve destek yemeği organize ettik. Kuruluşumuzu da kutlayacağımız bu yemeğin asıl amacı 10 bedensel engelli milli sporcumuza destek olmak. Altı tanesi Dünya Şampiyonası’na katılma hakkını kazanmış olan bu 10 sporcumuz bu sene sonuna kadar en az 3-4 uluslar arası turnuvaya katılırsa bu sayı 10 a çıkabilir. Üstelik katılamadıkları takdirde kazanmış oldukları bu hakkı da kaybedecekler. Bedensel Engelliler Spor Federasyonumuz olanaksızlıkları nedeniyle bu turnuvalara sporcularımızı gönderemiyor. İşte bizler destek olursak ve sporcularımızı bu turnuvalara gönderebilirsek Dünya Şampiyonası’nda ve Paralimpik Oyunlar’da (Engelli Olimpiyatları) Türk bayrağını görebileceğiz. Ülkemizin Olimpiyatlara yada Dünya Şampiyonalarına çok sayıda sporcu ile katılamamasının sebebi olarak “BÜTÇE YETERLİ DEĞİL” açıklamasını içinize sindiremiyorsanız ve destek olmak istiyorsanız teberrulu olan bu yemeğe 150 TL bağışlayarak katılın.

Oyuna dahil olun..

Dt. Engin AVCI

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneği Başkanı

Tarih : 29 Temmuz 2009

Saat : 19:30

Yer : Uskumru Balık Restaurant

Adres: Körfez Caddesi No:55 Anadoluhisarı

Tel: 0216 460 10 00

http://www.uskumru.com.tr

Program : 19:30 Kokteyl

20:00 Açılış konuşmaları ve Film Sunumu

20:30 Yemek

21:30 Soner Arıca ve Orkestrası

22:00 Açık Artırmalı Tablo Satışı

Not: Sınırlı sayıda yerimiz olduğu için LÜTFEN CEVAP VERİN

Bağışlarınızı yapabileceğiniz hesap numaraları :

T.C. ZİRAAT BANKASI 4 LEVENT ŞUBESİ

ŞUBE KODU : 1165

TL HESABI : 52679707-5001

$ HESABI : 52679707-5002

€ HESABI : 52679707-5003

TÜRKİYE İŞ BANKASI 4. LEVENT ŞUBESİ

ŞUBE KODU : 1140

TL HESABI : 708909

$ HESABI : 0428839

€ HESABI : 0428843

Dr. Engin AVCI

Cep Tel : 532 520 25 74

505 640 51 60

İş Tel : 212 270 99 52

İş Faks : 212 270 99 54

Mail adr 1 : enginavci@enginavci.com

Mail adr 2 : engohunter@gmail.com

Mua Adr : 4. Levent Konaklar mah. Selvili Sok. No:8 / 1

Beşiktaş / İstanbul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Arkadaşlar Engin Avcı Bedensel Engelliler Masa Tenisi Derneğini kuran ve bu branşta mücadele eden sporcularımıza desteğini esirgemeyen benim için çok değerli bir büyüğümdür.Sizlerin desteği engelli sporcularımız için çok önemli.İnanınki olsada yardım etsek demeyin en ufak yardımlarınız bile faydalı.

Sizden ricam lütfen içinizdeki sese kulak verin.Engelleri aşmak için bende varım diyebilirsiniz.

Gerekirse benimlede bağış ve yardımlarınız için irtibat kurabilirsiniz.Türk Masa Tenisi için yapacağınız fedekarlıklar için hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..