Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gergely-tbs

Recommended Posts

şu anda tbs tahta kullanmaktayım.ama artık bu kadar yeter.artık ben de erkek tahtası kullanmak istiyorum.elimizde erkek tahtası olarak gergely var. her iki tarafına h3 takacağım.(hali hazırda mevcut)

bana bir tavsiye verebilir misiniz? gergely e mi takayım yoksa kız tahtası kullanmaya devam mı edeyim.olmadı h3 e uygun başka bir erkek tahtası var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gergelly ile tbs yi sertlik açısından karşılaştırabilir misiniz?

istedigim daha sert bir tahta.

bunun icin yeni bir konu açmayayım: genç kızlarımızın birinde joola fakir ox var.tahtaya ne kadar yapıştırsak ne kadar presslesek bir süre sonra gerilerek sökülmeye başlıyor. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?farklı bir yapıştırıcı veya bir yöntem önerilebilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunun icin yeni bir konu açmayayım: genç kızlarımızın birinde joola fakir ox var.tahtaya ne kadar yapıştırsak ne kadar presslesek bir süre sonra gerilerek sökülmeye başlıyor. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?farklı bir yapıştırıcı veya bir yöntem önerilebilir mi?

1) OX lastiği yapıştıracağınız tarafın kenarlarını, çok ince bir zımpara ile hafif zımparalayın; yapıştırmak için normal zamk (speed glue değil yani) kullanın ve hem lastiğin hem tahtanın iyice kurumasını bekleyin.

2) bu daha kesin çözüm: yapıştıma folyosu var bu iş için özel, butterfly'ın falan var örneğin. onu kullanın hiçbir derdiniz kalmaz.

tahta konusuyla ilgili olarak ta TBSnin kız tahtası olduğuna katılıyorum ama Cercili evde kalmış kız tahtası, onun eline kimse su dökemez :lol::D: :P:

Ping the real man's blade player Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler ping.eger folyoyu bulabilirsek daha iyi olur ama ilk yöntem de denemeye deger.eger çözüm olursa dünya tatlısı bir kızdan teşekkür mesajı alacaksın.(üstüne para istemezsin herhalde)

TBS yi degiştirmek istiyorum ama gergely bana çok kontrolsüz gibi geliyor.şimdiye kadar idmanlarda en fazla 15 dk. falan oynadım ama bana göre degilmiş gibi geliyor.yapmak istedigim masaya çok yakın oynamak ve topun fazla gidip gelmemesi yani kısa ralliler.başka türlü sayı alma oranım çok düşüyor.TBS ve air ile spin yüzdem çok yükseldi ama top daha fazla gidip gelmeye başladı.

başka bir tahta önerebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

internette satış yapan çok az sitede olan bir tahtanın istanbul'daki stiga satan yerde olması hayal gibi geliyor bana. ama denenebilir tabi. istanbulda Stiga satan yerin bilgileri aşağıda:

DENIZSPOR Spor Malzemeleri Ticaret A.S.

Imam Ramiz Caddesi No. 109, 81060 MERDIVENKOY, ISTANBUL

Tel: 216 467 1383

http://www.bostontabletennisonline.com/i/ sitesinde satışı yapılıyor offensive CR'nin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 41 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..