Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullanıcı Isminin Değişmesini Isteyenler

Ertan

Recommended Posts

Forum kullanıcı isimlerinden memnun olmayan veya farklı bir isme değiştirmek isteyen üyelerimiz bana bir mesaj atarlarsa istediğiniz bir isim olarak değiştirebilirim. Türkçe harf ve boşluk içeren isimler sohbet ortamında sorun yaşayabilirler. Yeni isminizi buna dikkat ederek seçmenizde fayda var.

Mesajınızda eski ve istediğiniz yeni ismi belirtin. Ama lütfen yeni isminizle ikinci bir kullanıcı açmayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum kullanıcı isimlerinden memnun olmayan veya farklı bir isme değiştirmek isteyen üyelerimiz bana bir mesaj atarlarsa istediğiniz bir isim olarak değiştirebilirim. Türkçe harf ve boşluk içeren isimler sohbet ortamında sorun yaşayabilirler. Yeni isminizi buna dikkat ederek seçmenizde fayda var.

Mesajınızda eski ve istediğiniz yeni ismi belirtin. Ama lütfen yeni isminizle ikinci bir kullanıcı açmayın.

Ertan bey bu isim konusunu tekrar görüşmek lazım. neden herkes kendi asıl ismini kullanmıyor. Anladığım kadarıyla sapanca ya benim tanışmadığım birkaç kişi daha gelmiş. isimlerinin sayasinde tanışamadık. sinan bey ide siz söylemesetdiniz öğrenemeyecektim. bu arada çiftlerdeki şampiyonluğunuzu da kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..