Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa'da Oynayacak Yer Ve Partner

Recommended Posts

slm ben temmuzun sonuna kadar bursadayım ve bu süreç içerisinde oynayabileceğim birilerini aramaktayım.seviyem fena sayılmaz.bursayı bilmediğim için oynayacak yer konusunda da hiç bir bilgim yok.oynamak isteyenler olursa ben her zaman müsaitim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm ben temmuzun sonuna kadar bursadayım ve bu süreç içerisinde oynayabileceğim birilerini aramaktayım.seviyem fena sayılmaz.bursayı bilmediğim için oynayacak yer konusunda da hiç bir bilgim yok.oynamak isteyenler olursa ben her zaman müsaitim.

Sevgili Umur,bizi unuttun herhalde.. :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende önümüzdeki haftadan itibaren 2 haftalığına Bursa'da görevli olacağım, Bursa'yı fazla bilmem, çok süper profesyonel üstünün bayağı bir altı oyuncu sayılırım, nerede, hangi günlerde ve saat kaç civarı oynuyorsunuz, blgi verebilirseniz veya bir irtibat telefonu yazabilirseniz bende katılmak isterim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
ben bursada oturuyorum lise 3 e geçtim ancak bir hocadan raket tavsiyesi almam lazım yardımcı olabilirmisiiniz. raketim olduktan sonra sizlerle bol bol oynamaya gelirim.

2-3 haftadır Bursa'daydım ve yedek raketimde vardı ama yarın dönüyorum, mesaj gelmeyince ümidimi kestim. İnşaallah bir dahaki sefere... Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2-3 haftadır Bursa'daydım ve yedek raketimde vardı ama yarın dönüyorum, mesaj gelmeyince ümidimi kestim. İnşaallah bir dahaki sefere... Teşekkürler.

Merhaba Hıcın Kardeşim,tatil dolayısı ile İzmir e ,oradan da Malatya ya forum buluşmasına gitmemiz dolayısı ile sizi Bursa da ağırlıyamadıgımız için inan üzüldüm..İnşaallah başka sefere..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

foruma dün katıldım ve daha önce katılmadığıma üzüldüm

Özgür Kardeşim Hoşgeldin aramıza..Üzüntünü paylaşıyorum,gerçekten geçen yıllar için çok şeyler kaybettik..Ama şu andan itibaren forumda birbirinden değerli arkadaşlar ile tanışıp,çok güzel şeyler paylaşacağına eminim..Bu arada raket için,Ahmet Bitirmiş Hocamın da dediği gibi acele etme, oyununu,oyun stilini gösterip,öyle karar veririz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özgür Kardeşim Hoşgeldin aramıza..Üzüntünü paylaşıyorum,gerçekten geçen yıllar için çok şeyler kaybettik..Ama şu andan itibaren forumda birbirinden değerli arkadaşlar ile tanışıp,çok güzel şeyler paylaşacağına eminim..Bu arada raket için,Ahmet Bitirmiş Hocamın da dediği gibi acele etme, oyununu,oyun stilini gösterip,öyle karar veririz..Selamlar..

şöyle bi problemim var ben ağustosun 12 sinde mersine ananemlerin yanına gidicem ve eylülün 15 ine kadar bursaya dönemicem. ve giderken raketimi almış olmam lazım. çünkü mersinden sonra 1-15 eylül de bi kampa gidicez orada iyi oynayan bi arkadaşım var bol bol oynama fırsatımız olacak ve bunu değerlendirmek istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

bursa'dayım ve antrenman topu lazım nereden alabilirim. pioneerden artık gına geldi. bugün(pazar) çıktım evden dışarı 2 saat dolaştım bildiğim spor yerlerini ama bulamadım. satılan yer bilen var mı. Koray sporda bile sadece dandik altısların 50 liği vardı bi tek. sanki dünyaca ünlü tek marka o da :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Hıcın Kardeşim,tatil dolayısı ile İzmir e ,oradan da Malatya ya forum buluşmasına gitmemiz dolayısı ile sizi Bursa da ağırlıyamadıgımız için inan üzüldüm..İnşaallah başka sefere..Görüşmek üzere..Selamlar..

Ersun bey kısmet değilmiş, bir dahaki sefere inşaallah, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koray sporda yoksa bence ykm gibi buyuk giyim magazalarını dene..genelde spor reyonunda olur..hiç bulamazsan forumdan hakan abiyle gorus o sana yardımcı olacaktır..

bu cumartesi bakıcam. normalde sönmezde spor yerleri var oralarda olur diye düşünüodum ama pazar günü kapalıydı YKM ve Zafer plazayı gezdim ama yoktu. Bakalım yarın bulursam çok iyi olucak. bulamazsam da pioneerlerle idare edicez artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gittim sönmeze oradaki spor mağazaları pioneer ve altısın dışında stiga, butterfly ve nittaku satıyolar ama antrenman topu değil maç topu. ve fiyatıları stiga tanesi 3ytl, butterfly tanesi 5 ytl ve nittaku tanesi 11 ytl. dedim pioneerin nesi kötü. ikisi de top değil mi ikisi de sekmiomu ikisi de işini görmüyo mu. profesyonelliğin gözü çıksın dedim. aldım 6 tane pioneer. ama gözüm nittakuda kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gittim sönmeze oradaki spor mağazaları pioneer ve altısın dışında stiga, butterfly ve nittaku satıyolar ama antrenman topu değil maç topu. ve fiyatıları stiga tanesi 3ytl, butterfly tanesi 5 ytl ve nittaku tanesi 11 ytl. dedim pioneerin nesi kötü. ikisi de top değil mi ikisi de sekmiomu ikisi de işini görmüyo mu. profesyonelliğin gözü çıksın dedim. aldım 6 tane pioneer. ama gözüm nittakuda kaldı.

Tanesi 11 liradan nittaku maç topu akıllara zarar. O fiyata satabiliyorlar mı acaba? Hazerspor'dan Nittaku Premium alsanız kargo dahil çok daha ucuza gelir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 89 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..