Jump to content
Masatenisi.org Forum

Roundell

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben de çok merak ediyorum

sanırım tenergy serisinden daha ucuz a satılıyor, peki ya avrupaya ne zamang elecek? spin i hızı kontrolu, su bazlı etkisi nasıl?

tam anlamıyla su bazlı etkisi veren lsatik yok deniyordu acaba bu lastik durum nasıl?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu lastiğin ilgimi çekmesi için fiyatının tenergy serisinden epey bir ucuz olması lazım,sonracığıma tenergy serisinden daha kontrollü olması lazım,sonracığıma ben yokken evi silip süpürmesi lazım,sonracığıma iyi yemek yapması lazım..aksi takdirde ilgi alanıma girmez,giremez..nıçnıç olmaz -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de çok merak ediyorum

sanırım tenergy serisinden daha ucuz a satılıyor, peki ya avrupaya ne zamang elecek? spin i hızı kontrolu, su bazlı etkisi nasıl?

tam anlamıyla su bazlı etkisi veren lsatik yok deniyordu acaba bu lastik durum nasıl?

"Su bazlı etkisi" nedir? "Solüsyon etkisi" duydum da bunu ilk defa sizden duyuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emre abi nedir sizinbenimle derdiniz ya :P:

birçok kişinin imzasında t5 t05 t64 yazıyor, bunların tenergy olduğunu varsayarak böyle dedim

mesela ongun abi imzasında G1FX yazıyor, iolk defa onda gördüm g1 diğe bir lsitği ama düşününce g3 dendiğinde akla gelen sriver generation 3 olduğuna göre

g1 de bildiğimiz sriverdır diğe tahmin ediyorum

ama t nin tenergy olduğunu tahmin edersiniz diğe düşünmüştüm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mesela ongun abi imzasında G1FX yazıyor, iolk defa onda gördüm g1 diğe bir lsitği ama düşününce g3 dendiğinde akla gelen sriver generation 3 olduğuna göre

g1 de bildiğimiz sriverdır diğe tahmin ediyorum

bence g1fx yeni cıktı ongun abi ilk kullananlardan ama hiç lafını etmio bize duyup hemen almayalım diye :P::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O kadar yeni ki daha Butterfly'ın bile haberi yok. G3fx i ortadan üçe böldüm oldu mu size G1fx. Napiym param o kadarına yetti.

ŞOK ŞOK ŞOK

ongun bey g1fx in butterfly firmasından olduğunu kabul etti

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ŞOK ŞOK ŞOK

ongun bey g1fx in butterfly firmasından olduğunu kabul etti

:gulumse:

Konu Butterfly-Roundell lastik hakkında olduğundan fazla açılıp konuyu boğmayalım isterseniz arkadaşlar.

Mertcan abi kızar sonra bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:gulumse:

Konu Butterfly-Roundell lastik hakkında olduğundan fazla açılıp konuyu boğmayalım isterseniz arkadaşlar.

Mertcan abi kızar sonra bana.

Ayıp ettin abi ben yaparmıyım öyle şey :(:

Eğlenmek hepimizin hakkı :D: Lütfen devam edelim...

Nerde Kalmıştık... G1 Fx iyi atıyor mu? süngeri nasıl?... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki öyle olsun madem. Benim G1FX lastik, bildiğimiz Sriver FX lastik. 1.9mm. Mustafa Altunok abimin hediyesidir. Backhande takacak lastiğim yoktu, hemen çıkardı çantadan, al kullan, ben kullanmıyorum dedi, verdi. Fırsattan istifade tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Lastik daha önce solüsyonla yapıştırılmıştı ve benim tahtaya ufak geliyordu. Elimde de bir miktar Tibhar marka hızlandırıcı solüsyon vardı. Sürdüm bir kat solüsyon. Bana mısın demedi. Bir kat daha sürdüm bekledim biraz. Çok hafif bombe yaptı. Daha fazla solüsyon kullanarak bir kat daha sürdüm. Lastik biraz büyüdü ama baktım ki hala küçük, sen misin dedim döktüm, foşur foşur sürdüm solüsyonu. Şimdi lastik tahtaya hiç küçük gelmiyor. Kenarlardan taşmış durumda. Yapıştırdıktan sonra bir gece üzerinde ansiklopedilerle beklettim. Kenarlardan açma yapmadı neyse ki. "Solüsyon kullanmayın diye açtın ağzını yumdun gözünü, şimdi kalkmış, kendin kullanıyosun." diye fırça atmak isteyen olursa, bir tane daha G3FX alana kadar atabilirler, müsaitim. İki lastik arasında karşılaştırma isteyen olursa, tek söyleyebileceğim: Biri kırmızı, biri siyah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Kadir Özkök
İki lastik arasında karşılaştırma isteyen olursa, tek söyleyebileceğim: Biri kırmızı, biri siyah.

Burdan şunu mu anlamalıyız? Firmalar ne kadar allasalar da pullasalar da, ürünleri arasında öyle ahım şahım bir fark yok.. Hepsinin gözü cebimizdeki parada... <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genel olarak haklısınız Kadir bey. Butterfly gibi büyük firmaların, lastikleri allayıp pullayıp, yüksek fiyatlara sattıklarına katılmamak elde değil. Ama ürünler arasında fark yok, hepsi aynı demek de haksızlık olur bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Kadir Özkök
Genel olarak haklısınız Kadir bey. Butterfly gibi büyük firmaların, lastikleri allayıp pullayıp, yüksek fiyatlara sattıklarına katılmamak elde değil. Ama ürünler arasında fark yok, hepsi aynı demek de haksızlık olur bence.

Tabii ben de hiç fark yok demiyorum, Yoksa ilk kombolarını yapanlar o kadar da zorlanmazlardı herhalde :gulumse:

Ama o ünlü markaların istedikleri paraları saçacak kadar da fark var mı bilemiyorum. Sizler daha iyi bilirsiniz tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burdan şunu mu anlamalıyız? Firmalar ne kadar allasalar da pullasalar da, ürünleri arasında öyle ahım şahım bir fark yok.. Hepsinin gözü cebimizdeki parada... <_<

Ben ordaki sözden olumlu bir anlam çıkardım..belki de ben çok iyi niyetli bir insanım :P: ''arada fark yok,tek fark biri kırmızı biri siyah'' sözünden G3 fx in cidden solüsyonlanmış sriver fx in yerini tuttuğunu anladım..doğru mu anladım yanlış mı anladım o şimdilik muamma :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..