Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly'ın En İyi Lastik Serisi

Guest tackifire ss

Butterfly'ın En İyi Lastik Serisi...  

78 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bence sriver. Tabi lastikleri en yaygın kullanımda olduğu zamandaki performanslarına göre değerlendirmek lazım. Eskiden solüsyonlanıyorsa o haliyle düşünülmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

-Abi hepisi güzel, hepisi 1.kalite orijinal japon maldır. Çok dayanıklıdır. Bunlarda kopma, yıpranma filan kesinlikle olmaz. Solma yapmaz. Makinada yıkanır. Al, senelerce korkmadan yeni gibi kullan. Zaten lastik diyince dünyada Japonların üstüne yok abi... Fiyatlar 50 den başlıyor, modeline göre değişiyor. 90 var, 100 olan var. Kalite kalite. Onlar yeni geldi, 90 fiyatı ama sana 80 yaparız abi. Gel abi tamam 70 ver al götür. Siftah olsun. Pembeli morlu kenar bandı da benden hediye. Bereket versin abim. Güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyi derken neyi kasttettiniz, dayanıklılık mı? performans mı? bu göreceli kavramdır, kişiden kişiye değişir, timo boll'a sorsan eminim sriver derdi, kreangaya sorsan bryce derdi, joo'a sorsan tackifire derdi, bana sorsan hepsi derim,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten burada öznel yorumlar sorularak bir istatistik çıkartılmaya çalışılmış. Çıkan sonuç yine öznel olduğu için bilimsel bir değere sahip olmuyor :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oy kullanmak için yeterli tecrübem yoktur gerçi buradaki sadece sriver tackiness c ve az solüsyonlu(2 kat solüsyonlanıp aradan 8 gün geçmiş) bryce ı denedim bana en çok uyan tackiness c idi, ancak dediğim gibi bana uyan dı başklarına uymaya bilir yada çabuk/yavaş eskiyo olabilir sadece bu 3 ü arasından benim oyunuma en uyan bu idi(3ünü de hemen hemen aynı hızlardaki tahtalarda denedim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyi derken neyi kasttettiniz, dayanıklılık mı? performans mı? bu göreceli kavramdır, kişiden kişiye değişir, timo boll'a sorsan eminim sriver derdi, kreangaya sorsan bryce derdi, joo'a sorsan tackifire derdi, bana sorsan hepsi derim,

...Turushan Bey; belki "En sevdiğiniz Butterfly serisi" diye sormalıydım soruyu..Daha çok performans (bu da muğlak biraz-kontrol?hız?spin?) ağırlıklı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...

bana göre bence en önce tabiiki sriver serisi daha sonra fx ler geliyor daha sonra bryce serisi en sonra tabiiki tenergy serisi (gerci tenergy nin en önemli sorunu bana göre agır olması) solüsyon yasagı olmasaydı ben hala max bryce fx kullanırdım tam bir fh lastigi cok iyi bir silahtı rahmetli:))aynı tadı daha hiçbir lastikte bulamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..