Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Turnuvası ?

Guest Bluebrk

Recommended Posts

Arkadaşlar, böyle şap diye gelip ilk mesajımda yeni konu açmak istemezdim. Ama msjları bir gözden geçiriyordum, bu sitenin bir ligi yapılmak istendiğini falan okudum tüm msjlarıda okudum konuda, ama konu kilitlenmiş oraya yazamadım. Ben bi masatenisi aşığıyım. Ama iş hayatının yoğun temposunda takdir edersinizki vakit ayırmak oldukça zor oluyor. Tabi ki bu zorluk bazende oynayacağımız kişiyi bulmakla alakalı oluyor. Ayrıca dikkatimi çeken bir konu çoğu kişi aynı rakiplerle oynadıklarından şikayetçi. Zira bende öyle. Neyse baya uzadı, Türkiyede masa tenisi oynayanların sayısı az değil bu konuda oldukça eminim, eğer bu sitenin geleneksel bir turnuvası olursa çok iyi konumlara gelinebilir.

Bizimde bir sitemiz var Michael JACKSON fan sitesi "www.mjturkfan.com" , bundan 5sene önce mail grubu olarak kuruldu. İlk yapılan buluşmada 10-12 kişiydik, ama şu anda Michael JACKSON'ında tanıdığı ve onay verdiği resmi site olduk. Yani demek istediğim hiçte zor değil, biraz sabır az kişi olunabilir ama etkinlik etkinliktir. Birde şunu söyliyim siteyi tanıtıcı reklam yapılmalı o nasıl olur bilmem ama eminim yüzlerce masa tenisi oyuncusunun bu siteden haberi yoktur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bana kızıyosunuz ama ben bu konuyla ilgili açılan başlığa cevap yazacaktım topic kilitlenmiş.

Mecbur bu konuyu açtım, açtığımada pişman oldum zaten bikaç gün kimse msj yazmadı. Bende onun üzerine ikinci msjı yazdım, ilkine cevap gelmedi ama ikinci msja cevaplar geldi, en azından bilgilendirme amaçlı bir msj yazılsaydı ikinci msjdaki gibi cümleler kurmak zorunda kalmazdım. Sonuç olarak yinede kötü şeyler söylediğimi sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bluebrk, Geno'nun linklerini koyduğu yazıları okursan, geçen yaz İzmir'de bir buluşma gerçekleştirdik. Önümüzdeki Mayıs ayında Ankara'da ikinci bir buluşma ve turnuva düzenlemek niyetindeyiz. Ancak şu an o yazılarda yazılanlar dışında bir gelişme yok. Sana cevap yazılmamasının bir sebebi de bu olsa gerek. Çünkü tüm cevaplar diğer yazılarda. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende diğer arkadaşlara katılıyorum,kesinlikle bu sitenin hakettiği yere gelebilmesi adına bir turnuva düzenlemeli.Herkes gibi bende aynı partner derdiyle

uğraşıyorum sanırım site yöneticileri bu konu üzerinde dururlar.Türkiyede ve istanbulda bu siteden haberi olmayan yüzlerce masa tenisi oyuncusu olduğuna eminim.Umarım bu konu ile alakalı adımlar atılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar LÜTFEN turnuva konusunda daha önceki yazıları okumadan yeni yazı göndermeyin. Bu konu daha önce tartışıldı ve çeşitli zorluklar nedeniyle yapılmamasına karar verildi. Bunun yerine değişik yerlerde daha küçük buluşma organizasyonları yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..