Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yalova Ve Kirklareli'nin Yükselişi

Guest Butterfly

Recommended Posts

Yalova ve Kırklareli'nin yükselişi devam ediyor. 1-4 Haziran 2009 tarihlerinde Kırşehir'de yapılan MEB Küçükler Türkiye Şamiyonası'nda

Erkeklerde Yalova

Kızlarda Kırklareli şampiyon oldular. Altyapıdaki bu değişimi yani yeni illerin ön plana çıkmasını nelere bağlıyosunuz? Gerçi Yalova yıldızlarda da şampiyon olmuştu ama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kızların şampiyonu 2. defa üst üste şampiyon oldu...İlimizde babamın antrenörü olduğu bu ekip için çok uğraşıyoruz , salonumuz iyi ve teknik bilgimiz üst düzeyde...ayrıc 2. ligde de oynuyodular ve 1.lgie çıktılar bu maçlarda oynayan kızlar,özellikle Damla....

Bizim ses getiren bir olmamız daha önce de olabilirdi ancak çoğu antrenör biliyor 3 jenerasyon sonrasında başarıya ulaşabildik...Bizim ilk jenerasyonda Zonguldaktaki Mehmet'le yaşıt ve onu rahatça 3-0 yenen oyuncumuz vardı...ama bıraktı,şimdi mehmet nerde o nerde ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kızların şampiyonu 2. defa üst üste şampiyon oldu...İlimizde babamın antrenörü olduğu bu ekip için çok uğraşıyoruz , salonumuz iyi ve teknik bilgimiz üst düzeyde...ayrıc 2. ligde de oynuyodular ve 1.lgie çıktılar bu maçlarda oynayan kızlar,özellikle Damla....

Bizim ses getiren bir olmamız daha önce de olabilirdi ancak çoğu antrenör biliyor 3 jenerasyon sonrasında başarıya ulaşabildik...Bizim ilk jenerasyonda Zonguldaktaki Mehmet'le yaşıt ve onu rahatça 3-0 yenen oyuncumuz vardı...ama bıraktı,şimdi mehmet nerde o nerde ?

Samet kardeşim merhaba,

Kırklareli ekibini kutlar, başarılarının devamını dilerim. Zannediyorum 17-18 Haziran gibi Kırklareli'nde olacağım. Geldiğimde babanıda görüp, sizlerle oynamak isterim.

Selamlar, Mehmet Yılık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de çok güzel bir sürpriz olacaktı Samet. Umarım başka zaman inşallah. Aslında o kişi ITTF'ye bağlı olmadanda gelebilirdi. Sonuçta senin misafirin. ITTF başkanı niye karıştı, hiç anlamadım...Neyse; Kırklareli'mizin , o güzel oyuncularımızın sesi daha çok duyulacak. Hepinizi tebrike eder. Başarılarınızın devamını dilerim. ( Soner Polat'la çalışmak benim içinde gurur verici...) :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üstüne basa basa söylüyorum.. O Damlayı harcamayın. Kızı izliyorumda sadece backhand blok ve de forehand den şut var. İnanılmaz derecede kötü olucak ilerde. Hiç çok top çalışmasında spin falan olmuyor mu anlamadım gitti. Sametcim kesinlikle spin öğrenmesi lazım. Gençlerde ilk 4 e girme maçında çok büyük felaket yaşandı damla yüzünden . 3-1 10-6 galiba maç verdi. Yani bir an önce herşeyi farkına varıp antrenman şekillerini değiştirin spine yönelik yapın. Yoksa ilerde daha büyük sorunlar yaşatcak ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki gözüm , biz de salak değiliz görüyoruz da kız göremiyor....Sen Damla olsaydın keşke biraz laftan anlardın;onun pek anladığını söyleyemiycem :)

Bu arada biz 2 takımla gelmiştik

Dier takımımız da 5. oldu.....Onlara tebrikler :)

Altyapı olmasını istiyorsan dövüceksin kardeşim. Dayak yemeden ekmek yenmiyor ;) Bizde dayak yiyerek büyüyoruz heralde :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..