Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Ümraniye Nortel Netaş

Recommended Posts

Merhaba,

Ümraniye NETAŞ'da masa tenisi masası (ları) olduğunu kendi web sitesinde okudum (burada.

Zaten kendilerine ait büyük bir spor salonu var.

Orada oynayan forumdan üye var mı?

Veya herhangi bilgisi olan?

Teşekkürker

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ümraniye NETAŞ'da masa tenisi masası (ları) olduğunu kendi web sitesinde okudum (burada.

Zaten kendilerine ait büyük bir spor salonu var.

Orada oynayan forumdan üye var mı?

Veya herhangi bilgisi olan?

Teşekkürker

Ben oynuyorum. NETAŞ'da çalıştığım için salonu kullanabiliyorum. Eğer NETAŞ spor salonu dışarıya açık mı diye merak ediyorsan, sanırım değil ama gene de yarın şirkete bir sorarım istersen. Yada rakip aramak için sorduysan ben orta düzeyim ama NETAŞ'da daha iyi oynayanlar var..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oynuyorum. NETAŞ'da çalıştığım için salonu kullanabiliyorum. Eğer NETAŞ spor salonu dışarıya açık mı diye merak ediyorsan, sanırım değil ama gene de yarın şirkete bir sorarım istersen. Yada rakip aramak için sorduysan ben orta düzeyim ama NETAŞ'da daha iyi oynayanlar var..

Merhaba Kadir bey,

evet; dışardan misafir oyuncuya izin var mı onu merak ettim.

Tabiki isteyen elini kolunu sallayarak giremez; fakat belki sizin gibi orada çalışan oyuncuların misafirleri olabilir mi diye sordum.

Çok yakında oturduğum için farklı ortam ve farklı oyuncularla oynamak iyi olurdu her bakımdan.

İlginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Kadir bey,

Tabiki isteyen elini kolunu sallayarak giremez; fakat belki sizin gibi orada çalışan oyuncuların misafirleri olabilir mi diye sordum.

Çok yakında oturduğum için farklı ortam ve farklı oyuncularla oynamak iyi olurdu her bakımdan.

İçeriye misafir sokabiliyoruz, ama dediğim gibi kesin bilgiyi yarın insan kaynaklarıyla görüşürür, ondan sonra foruma yazarım. Aslında ben de Haldun Alagaş'a uğrayıp sizlerle tanışmak istiyordum, ama nasip olmamıştı. Kısmet bu zamanaymış demek ki..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Kadir bey,

Hakan Bey merhaba,

Ben yıllar önce Netaş'ın kulüp takımında oynarken oraya antrenmana gidiyordum. Sonraki yıllarda da çok iyi bir kulüp takımı oluşturulmuş, Cevat Gürsel, Gürhan Yaldız bu takımda oynamıştı. Yani Netaş'taki masa tenisi geçmişi çok eskilere dayandaığı için demekki masalara dokunmamışlar.

Görüşmek üzere,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçeriye misafir sokabiliyoruz, ama dediğim gibi kesin bilgiyi yarın insan kaynaklarıyla görüşürür, ondan sonra foruma yazarım. Aslında ben de Haldun Alagaş'a uğrayıp sizlerle tanışmak istiyordum, ama nasip olmamıştı. Kısmet bu zamanaymış demek ki..

Buyrun bekleriz. Gün ve saatleri http://www.tt-rating.com sayfasının altındaki mesaj panosunda duyuruyorum.

Ben yıllar önce Netaş'ın kulüp takımında oynarken oraya antrenmana gidiyordum. Sonraki yıllarda da çok iyi bir kulüp takımı oluşturulmuş, Cevat Gürsel, Gürhan Yaldız bu takımda oynamıştı. Yani Netaş'taki masa tenisi geçmişi çok eskilere dayandaığı için demekki masalara dokunmamışlar.

Bu ne zamandı? Masalar ilerleyen zamanda değişmiştir veya eskimiştir belki... Şu an NETAŞ'ın takım faaliyetleri yok mu? ikmtsd'de göremedim en azından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçeriye misafir sokabiliyoruz, ama dediğim gibi kesin bilgiyi yarın insan kaynaklarıyla görüşürür, ondan sonra foruma yazarım.

Insan kaynaklarindan aldigim cevap aynen su sekilde:

"Spor salonumuz sadece Netaş çalışanları ve onların ailelerine yönelik. Şirketteki diğer arkadaşlarımızın mağdur olmaması için aile üyeleri dışında kimse salondan faydalanamıyor."

Uzgunum, sanirim bu durumda ben sizin oraya ziyarete gelecegim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insan kaynaklarindan aldigim cevap aynen su sekilde:

"Spor salonumuz sadece Netaş çalışanları ve onların ailelerine yönelik. Şirketteki diğer arkadaşlarımızın mağdur olmaması için aile üyeleri dışında kimse salondan faydalanamıyor."

Uzgunum, sanirim bu durumda ben sizin oraya ziyarete gelecegim :)

İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Zaten olumlu bir yanıt beklemiyordum.

Kimsenin mağdur olmasını istemeyiz tabiki.

Bu arada tenis kortlarında oynayanların sayısı gün olarak yılda 5-10 günü geçmiyordur herhalde.

Hergün 2 kere oradan geçiyorum ve tenis oynayanları en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum.

Ama tenis için de aynı cevabı verirlerdi tahminimce...

Neyse, en azından sizinle tanışmış olduk (şimdilik ismen de olsa)

Haldun Alagaş'a bekleriz bir gün.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Ümraniye civarında masa tenisi oynamak isteyen var mı? Ümraniyede masa tenisi oynamak için benim bildiğim haldun alagaş spor salonu var. Orta seviyede, ileri seviyede ya da benim ile antrenman yapmak isteyen biri varsa benim ile irtibata geçebilir.Ama şunu belirteyim ben ileri seviyede bilmiyorum. Ben vardiyalı olarak çalışıyorum.Pazar günü(07.06.2009) buluşup oynayabiliz. Saat 16:00 yada 17:00 civarında olabilir.

msn adresim: mir_as1982@hotmail.com

cep numaram: 0535 610 62 69

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Ümraniye civarında masa tenisi oynamak isteyen var mı? Ümraniyede masa tenisi oynamak için benim bildiğim haldun alagaş spor salonu var. Orta seviyede, ileri seviyede ya da benim ile antrenman yapmak isteyen biri varsa benim ile irtibata geçebilir.Ama şunu belirteyim ben ileri seviyede bilmiyorum. Ben vardiyalı olarak çalışıyorum.Pazar günü(07.06.2009) buluşup oynayabiliz. Saat 16:00 yada 17:00 civarında olabilir.

msn adresim: mir_as1982@hotmail.com

cep numaram: 0535 610 62 69

bugün (Pazar) saat 13:00 de Haldun Alagaş'tayız.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=2784

http://www.TT-rating.com sayfalarına bakabilirsniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey merhaba,

Görüşmek üzere,

Sayın Mehmet Yilik

Netaş'da masa tenisini başlatan beni Netaş'a alan Sayın Ersin Terzioğlu'dur. İstanbul Kuruluşlar arasında Ben, Turgay, Mahir, Ersin, Ercan, Sezai, Mustafa, İhsan, Mete kurulu Netaş takımı bir çok şampıyonluklar yaşadık. Ben Netaş'da şube kaptanlığı ve antrenörlük yaptım. Saim, Uğur, Vedat, Emin gibi sporcuları masa tenisi çamiasına kazandırdık. Netaş içinde bulunan Yavuz Kireç kapalı spor salonunda masa tenisinin özel bir bölümü vardır. Şu anda Netaş da pasif olan masa tenisi yakın bir gelecekte yeniden aktif olacağını ümit ediyorum. Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..