Jump to content
Masatenisi.org Forum

Almanya'da Masa Tenisi

Secici

Recommended Posts

Bi de Ara Karakulak diye bi eleman var. Dikkatimi çekti. Bizim Ara Güler gibi Türkiye menşeyli gayrimüslim vatandaşlardan mıdır acep?

Edit: Bu videoda ne oluyor?

Brosig - Golshahi

Videonun sonunda benim ne döndüğünü anlayamadığım bir sayı yaşanıyor sonra da bir sarı bir de kırmızı kart çıkıyor. Sebebi nedir? Bir de bu kartların yaptırımı nedir?

daha önceden uyarı almış, sarı kartı var, (1 sayı rakibine verilmiş), sonra

topa tekme atıyor, sanırım almanca küfrediyor, hakemde hem sarı hem kırmızı

gösterip rakibine 2 sayı veriyor, set bitiyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi de İsmet Erkis varmis.

Ismet Erkis

Kagan Kizilates

Ismet Erkis (1975 dogumlu) gecen sezon ikinci ligdede oynamis ama bu sezon 17yasindaki Kagan kadar iyi performans gösterememis.

Kagan, öyle ümit ediyorum ki, üc dört yil sonra DTTL'de oynama imkanina sahip olacaktir. Bizim Federasyonda gelismesini takip etse bence hic fena olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu videoda Grozdanov'la oynayan Sascha Köstner oyuna olan hakimiyetiyle oldukça dikkatimi çekmişti ama diğer maçlarından pek tat alamamıştım. Adamı aratırken karşıma Adına düzenlenmiş bir sayfa olarak kocaman bi wikipedia sayfası gelince "Hayırdır!" dedim, bir 2.Bundesliga oyuncusu için bu ilgi de niye ola ki.

Meğer kendisi bir zamanların Samsonov'la birlikte gelecek vaadeden yıldız oyuncusuymuş, gelgelelim sonradan düşüş göstermiş:

http://www.fbvtt.org/T-Yazilar06.htm

Başka güzel maçları varsa seyretmek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çocuk hakkında açıklama talep ediyorum...

Selamlar.

evlat edinilmis cin asilli bir cocuk.

bu sene Oberliga (4.lig) de cok basariliydi. 15 yasinda. (17 yasindaki, daha önce bahs ettigim Kagan Kizilatesle beraber ayni takimda. Florian takimin birinci, Kagan ikinci sirasindaydi)

Simdiki takimi Ruhrstadt Herne onu henüz birinci takima (2.lige) almak istemedigi icin, Florian Borussia Dortmunda transfer oldu ve önümüzdeki sezon Borussia Dortmund takiminda 2.ligde oynayacak.

Ayni zamanda daha önce bahs ettigimiz Robin Malessada bu yil Ruhrstadt Hernede (1.takimda) oynadi ve oda Florian ile birlikte Dortmunda transfer oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..