Jump to content
Masatenisi.org Forum

Onay Spor

TURAN

Recommended Posts

Onay spor diğer adıyla turkmasatenisi.com isimli sitede satılan ürünlerin yüzde doksanı piyasadan bayağı bayağı ucuza satılıyor, acaba bu siteden alışveriş yapın var mı? bu fiyatlar doğru mu, hem tahta hem lastiklerde örnek çok fazla ama örneğin sriver L, sriver, sriver fx lastikler 40 Lira, diğer sitelerde bu lastikler 62 Lira, donic vario ve vario soft lastikler 31 lira, konuda bilgisi olanlar bir açıklama yapabilir mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onay spor diğer adıyla turkmasatenisi.com isimli sitede satılan ürünlerin yüzde doksanı piyasadan bayağı bayağı ucuza satılıyor, acaba bu siteden alışveriş yapın var mı? bu fiyatlar doğru mu, hem tahta hem lastiklerde örnek çok fazla ama örneğin sriver L, sriver, sriver fx lastikler 40 Lira, diğer sitelerde bu lastikler 62 Lira, donic vario ve vario soft lastikler 31 lira, konuda bilgisi olanlar bir açıklama yapabilir mi acaba ?

O fiyatlar güncel değil 3-4 ay öncesinde benim de Donic robopong robotların fiyatı dikkatimi çekmişti görüştüğüm zaman bana fiyatların güncel olmadığını en yakın zamanda güncelleneceğini söylemişti. Bana fazla güven vermedi online satış yapan fırmaların ihmal gibi bir lüksü olamaz. İsterseniz birde siz görüşün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onay Spor Onur Germeyanoğlu'nun sitesi. Ben alışveriş yaptım, bir güvensizlik sezmedim.

Ancak dediğiniz gibi sitesi güncel değil ve alışveriş sistemine uyumlu değil. Kendisine mail adresinden (onayspor@mynet.com) ulaşarak fiyat ve stok durumu hakkında bilgi alıyorsunuz, sonra almaya karar verirseniz havale yapıp malzemenizi teslim alıyorsunuz. Site çalışması yapacaklarını söylemişti ancak nedense henüz bir gelişme yok. Umarım bir an önce bu problemi çözerler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir işi yapacaksan ya tam yapacaksın,ya da yapmayacaksın..malzeme satıyorsun ama site üzerinden alışveriş yapılamıyor..fiyatların güncel değil,ürünlerin stoktaki durumuda aynı şekilde..mail atarım cevap gelmez falan filan..e böyle bir durumda isterse yarı fiyatına satsın çizdiği profil hoş olmayınca Milli sporcum da satsa babamın oğluda satsa almam..yapmış olmak için site yapacağına hiç yapma daha iyi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir işi yapacaksan ya tam yapacaksın,ya da yapmayacaksın..malzeme satıyorsun ama site üzerinden alışveriş yapılamıyor..fiyatların güncel değil,ürünlerin stoktaki durumuda aynı şekilde..mail atarım cevap gelmez falan filan..e böyle bir durumda isterse yarı fiyatına satsın çizdiği profil hoş olmayınca Milli sporcum da satsa babamın oğluda satsa almam..yapmış olmak için site yapacağına hiç yapma daha iyi..

:thup::thup::thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..