Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Maç sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyorum ! :)

Merhaba,

Arkadaşlar,Bursa da çok zevkli, kıran kırana maçlar var..Kızlarda Bursa DSİ Nilüfer Spor,Erkeklerde ise,Bursa Büyükşehir final oynuyor idi,akşam saatlerinde..Ayrılmak zorunda kaldığım için,sonuçları veremiyorum..Yarın sabah çiftler maçları, öğleden sonra ise ferdi maçlar başlayıp,pazar akşamına kadar devam edecek..Özellikle ferdi maçlar,çok zevkli geçecek gibi,zira gerçekten çok iyi gençler var..Şimdiden tüm katılımcılara başarılar..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rizeden tayfun bayındıra dikkan edin çok yetenekli bi çocuk ve derece yapabilir onu izlemenizi ve takip etminizi tavsiye ederim gerçekten çok yetenekli çocuk

Evet, 2.tt-rating turnuvasında Trabzon da büyüklerinin arasından sıyrılıp,Adem Hoca nın ardından 2.olmuştu..Fotoğraflarını da gördüm..Yarın(bugün) özellikle onu takip edeceğim,eğer ferdilere katılırsa...Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ferdilerede katılacak cocuk 1.lik istiyo onu gerçekten takip edin

Merhabalar,

Tayfun Bayındır Bursa da yok arkadaşlar..Bugün bayağı araştırdım...Bu arada erkeklerde, Bursa Büyükşehir , Ankara Ted i yenerek Şampiyon oldu.3. Akpınar, 4. ise Tofaş oldu..Bugün(Pazar)çiftler finali ve ferdi maçlar ile tamamlanacak şampiyona..Bu arada Bursa takımı çiftler finalinde... Kanaatim odur ki bu şampiyona da en iyi performansı gösteren takımlar şüphesiz Bursa takımları oldu..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Merhabalar,

Tayfun Bayındır Bursa da yok arkadaşlar..Bugün bayağı araştırdım...Bu arada erkeklerde, Bursa Büyükşehir , Ankara Ted i yenerek Şampiyon oldu.3. Akpınar, 4. ise Tofaş oldu..Bugün(Pazar)çiftler finali ve ferdi maçlar ile tamamlanacak şampiyona..Bu arada Bursa takımı çiftler finalinde... Kanaatim odur ki bu şampiyona da en iyi performansı gösteren takımlar şüphesiz Bursa takımları oldu..Herkese Selamlar..

Emre Mayil-Yücel Hürtürk çifti Şampiyon olmuşlar... Bu ikili gençler şampiyonasında Selim GÜLER-Uğur AKSOY çiftinden 11-0 set aldılar; maçı 3-2 kaybetselerde Selim ve Uğur açıkçası bu çocukların elinden çok zor kurtuldular... Çok düzgün teknikleri ile umuyorum ileride çok başarılı oyuncular olucaklar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre Mayil-Yücel Hürtürk çifti Şampiyon olmuşlar... Bu ikili gençler şampiyonasında Selim GÜLER-Uğur AKSOY çiftinden 11-0 set aldılar; maçı 3-2 kaybetselerde Selim ve Uğur açıkçası bu çocukların elinden çok zor kurtuldular... Çok düzgün teknikleri ile umuyorum ileride çok başarılı oyuncular olucaklar...

Evet Mertcan Kardeşim,sana aynen katılıyorum..Emre ve Yücel i yakinen takip eden biri olarak,gerçekten gelecekleri çok parlak çocuklar..Umarım büyüklerimizde onları yakından takip ederler ve bu değerler kaybolup gitmez ve hak ettikleri yerlere gelebilirler..Yücel Bursa Büyükşehir in,Emre ise Tofaş ın 1. adamları.Gerçekten o şampiyonada müthiş maçlar çıkardılar..Tofaş-Akpınar yarı final maçında Emre 2-0 önde iken maçı şanssız bir şekilde verdi..Yücel de müthiş maçlar çıkararak Bursa Büyükşehir in şampiyonluğunda büyük pay sahibi idi.. Ferdilerde de 1.oldu Yücel..Çiftlerde de Emre-Yücel ikilisi..Daha ne yapsın bu çocuklar..İlgililere duyurulur..Yolları açık ..Gelecekleri parlak olsun inşaallah..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..