Jump to content
Masatenisi.org Forum

16-17 Mayıs Turnuva (trabzon)

Recommended Posts

trabzon gençlik ve spor müdürlüğü tarafından 16 mayısta minikler ve yıldızlar, 17 mayısta gençler ve büyükler kız-erkek ferdi müsabakalar düzenlenecektir, turnuva trabzon akçaabat kapalı spor salonunda yapılacaktır, saat 9da kayıtlar başlıyor, katılacakların kimlik belgesi (nüfus cz veya ehliyet veya lisans) ile gelmeleri gerekmektedir, ilgililere duyurulur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

trabzon gençlik ve spor müdürlüğü tarafından 16 mayısta minikler ve yıldızlar, 17 mayısta gençler ve büyükler kız-erkek ferdi müsabakalar düzenlenecektir, turnuva trabzon akçaabat kapalı spor salonunda yapılacaktır, saat 9da kayıtlar başlıyor, katılacakların kimlik belgesi (nüfus cz veya ehliyet veya lisans) ile gelmeleri gerekmektedir, ilgililere duyurulur

Turushan Hocam, bu sefer seni finalde görürüz inşallah :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz de ordu'dan 5-6 kişi gelmeyi düşünüyoruz.2 tanesi hafta sonu zaten trabzon'da olacak.oradan dahil olacaklar.inşallah bir aksilik olmaz da kendimizi orada bir deneriz.bu arada cengiz hocam; umarım esat'a yenildim diye jübile yapmamışsındır da orada görüşürüz. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gökhan bey sizle tanışıyormuyuz acaba, daha önceki turnuvalara geldiniz mi?

daha önceki turnuvalara katılmadığım için tanışmıyoruz.inşallah en kısa zamanda tanışırız.ünye'den murat bey ve cengiz hocayla tanıştık.bu ortama yeni girmeye başladım.inşallah devamı gelir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam. Raketim ulaştı elime. Haftaiçi antreman yapma şansım olur inşallah. Pazar günü iyi bi oyun sergilemek istiyorum. Bol maç yapmak istiyorum. Turnuva dahilinde karşılaşmasak bile rating maçı yaparız inşallah. Pazar günü görüşmek üzere.

Mehmet Şentürk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam. Raketim ulaştı elime. Haftaiçi antreman yapma şansım olur inşallah. Pazar günü iyi bi oyun sergilemek istiyorum. Bol maç yapmak istiyorum. Turnuva dahilinde karşılaşmasak bile rating maçı yaparız inşallah. Pazar günü görüşmek üzere.

Mehmet Şentürk.

:thup: hayırlı olsun, inşallah iyi oyun çıkartırsın, müsait olursak rating maçı da yaparız, görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen turnuvada bazı arkadaşların sınav dönemine denk gelmesinden, bazılarının da il dışında olmasında dolayı eksiklikler yaşandı, bu turnuvada bildiğim kadarıyla eksiklik olmayacak, o yüzden çok kaliteli geçeceğini düşünüyorum, katılacak herkese şimdiden başarılar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesi bekleriz turnuvaya bende iddalı geliyom turnuvaya hedefim final oynamöak kısmetse:D

Hâlâ kulüpten haber yok mu yaa. Kulüp işi olursa bol bol antreman yaparız da finale çıkarsın. Umudunu kırmak gibi olmasın ama zor gibi görünüyo finale çıkman :p

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen turnuvada bazı arkadaşların sınav dönemine denk gelmesinden, bazılarının da il dışında olmasında dolayı eksiklikler yaşandı, bu turnuvada bildiğim kadarıyla eksiklik olmayacak, o yüzden çok kaliteli geçeceğini düşünüyorum, katılacak herkese şimdiden başarılar dilerim

Galiba Giresundan Erkan hocam katılamayacak. Ünyeden Murat ve Ben, ayrıca Ordudan 5-6 kişi daha trabzona teşrif edecekler, Katılım yapan illere Samsun da katılıyor, Bafradan da 2 kişi gelecek. güzel turnuva olacak. Herhalde sezonun son turnuvasıdır, kaçırmayalım. Herkese selam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılım bafraya kadar uzandıysa yakında avrupadan da katılım olacaktır, iyi valla, timo boll, samsanov, kreanga, primorac gelsinler de turnuva görsünler :lol::lol::lol:

Kardeniz turnuva konusunda maaşallah aldı başını gidiyor. Yazdığınız oyuncular bu turnuvaları duysalar koşa koşa geleceklerinden eminim..Üye arkadaşlardan biri sezonun son turnuvası demiş ama hiç öyle son turnuva gibi durmuyor yeni turnuvalara yelken açacağının habercisi gibi geldi. Karadeniz insanı yapı ihtibariyle pek rahat durmaz, kesmez bu kadarcık turnuva onları yeni yeni turnuvaların aynen devamını dilerim.

Katılımcı arkadaşların şansları bol olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende aranızda olamıyacağım :frust:

Bayburttaki son turnuvam olduğu için,masa tenisi severler bensiz güzel olmayacağını söyledi :hehehe:

Turnuvaya katılacak bütün arkadaşlarımıza şimdiden başarılar ... :alkis:

İYİ OLAN KAZANSIN!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel geçen bir günün ardından....

büyük erkeklerde;

1) adem boncukoğlu (giresun)

2) şener bayrak (trabzon)

3) turushan övgü (rize)

katılan herkesi kutluyorum, yakın zamanda tekrarı olması dileğimle

( figen ve duygu bayan sıralamasını verecektir)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle turnuvaya katılan bütün arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum geçmiş turnuvalarda olduğu gibi bugün de çok güzel maçlar izledik ortam tek kelimeyle mükemmeldi final maçının adı yine değişmedi Adem hocam önceki turnuvalarda olduğu gibi bugünkü turnuvayı da kazanmasını bildi maçtan önce ısınma döneminde benimle birlikte oynadığı için de ona ayrıca teşekkür etmek istiyorum Şener kerdeşim çok gayret etti ama bu sefer de olmadı nasip bir daha ki turnuvaya son olarak maçlardan sonra benimle maç yapan arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etmek istiyorum tabiki isimlerini de yazmam gerekiyor...Ömer Kuloğlu,Turushan Övgü,Figen Uzun ve Emre Birinci...Bu arkadaşlardan sadece Emreyi yenebildim ama hiç önemli değil diğerleriyle de oynadığım maçlardan ben çok büyük zevk aldım inşallah onlar da aynı şeyi düşünüyorlardır...Ömer kardeşim maç sırasında yapmış olduğum güzel hareketlerden dolayı beni sık sık tebrik etti bu benim çok hoşuma gitti ayrıca Ömer masa tenisine başladıktan sonra ilk tanıştığım arkadaşımdır bu nedenle onun moral verici sözleri benim için çok önemliydi...Turushan hocam turnuva sırasında yanıma gelerek benimle sohbet etti desteğini hiç esirgemedi ona da tekrar takrar teşekkür ediyorum...Figen kardeşime gelince onunla maç yapmak bugüne nasipmiş çok güzel bir maç oldu ben büyük bir zevk aldım inşallah o da aynı şekilde düşünmüştür ben ileride daha iyi yerlere gelebileceğine inanıyorum...Son olarak Rize de gelen Emre arkadaşımla yaptığım maçta benim için çok güzel geçti Emre inşallah seneye Trabzona gelecek onunla daha çok antramanlar ve maçlar yapacağız inşallah...veeeeeeeeeeeeeeeeeee benim için çok çok önemli olan bir insan...Hakan KARA hocama sonsuz kere teşekkür ediyorum beni kırmayıp maçıma geldiği ve maç aralarında bana yapmam gereken şeyleri söylediği için...Hakan hocam sen masa tenisinin ekollerinde birisisin derece yapamaman hiç önemli değil iyiki varsın hocam...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İbrahim Hocam bende sana teşekkür ederim, maçımız sırasında seni sıksık tebrik etmem gerçekten de samimiydi senden yediğim sayıları turnuva sırasında yemedim diyebilirim, şimşek gibi geliyodu toplar ama bu vuruşları biraz daha kontrollü yapman lazım o zaman çok daha iyi olursun. Sende ki gelişme gözardı edilemez bu yüzden tekrar tebrik ediyorum, işte azmin zaferi geliyor, inşallah daha da iyi olursun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine yeniden güzel bir turnuva oldu; Adem Boncukoğlu ve şener seriyi bozmayıp 4. kez üstüste final oynadılar ve yine Adem B. nun 1. lik serisi de bozulmadı. Turnuvanın flaş isimleri de oldu yanlış hatırlamıyorsam Ordu'dan katılan Murat Karagöz değişik bir oyun tarzıyla peşpeşe olan maçlarında birçok oyuncuyu yendi, belki de günün ençok yorulanı olmuştur, emeğinin karşılığını 4. lük olarak aldı. Turushan Övgü de defansif raketine daha iyi alıştığını gösterdi, turnuvanın en iyi oyuncularındandı, tahminim Adem B. ile final oynamasıydı ama yarı finalde karşılaştılar zaten tek mağlubiyetini o maçta aldı. Benim açımdan ise iyi başladım kötü bitirdim bol tecrübe edindim. Sonuç olarak ilk üç TT-rating üyesi olup puan sıralamasında ki gibi bir sıralamayla turnuvayı bitirmişlerdir, katılan herkesi tebrik ediyor birsonraki turnuvada görüşmek üzere hoşçakalın her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsanız :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..