Jump to content
Masatenisi.org Forum

Abilerim Yardiminiza Ihtiyacim Var

Guest rifat41

Recommended Posts

Abilerim ben kocaeli golcuk'te oturuyorum masa tenisi sevdasi basladi bende oğrenmeye çalıştım 8.5 milyonluk raket aldim kendime baktım biraz daha gelişiyorum kendime raket ypatım lastiklerini falan kendim aldim asil soruma gelelim ben masa tensine baslayali 5 ay oldu 3 ayda golcukte 3 unculuğum var liseler arasi ben kendimden dusuklerle oynayinca yeniliyorum ama kendimden yukselerle 'de oynayinca onlari yenıyorum benım kendımı gelıstırmem lazım abilerim eğer yakınımda oturan varsa acaba ders verebilirmi cok teşekkür ederim şimdiden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
Abilerim ben kocaeli golcuk'te oturuyorum masa tenisi sevdasi basladi bende oğrenmeye çalıştım 8.5 milyonluk raket aldim kendime baktım biraz daha gelişiyorum kendime raket ypatım lastiklerini falan kendim aldim asil soruma gelelim ben masa tensine baslayali 5 ay oldu 3 ayda golcukte 3 unculuğum var liseler arasi ben kendimden dusuklerle oynayinca yeniliyorum ama kendimden yukselerle 'de oynayinca onlari yenıyorum benım kendımı gelıstırmem lazım abilerim eğer yakınımda oturan varsa acaba ders verebilirmi cok teşekkür ederim şimdiden

Arkadaşim oncelıkle ısteklısın gorunne o ama sana sunu dıyeyım amator olarak ne kadar ıyı olursan ol profosyonel oynayan en dusuk sevıyede bırıne rahatlıkla yenılırsın benım onerım oralarda bır kulup var ıse bu 2. lig olur o kuluplerın antremanlarına katıl kendını yetıstır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşim oncelıkle ısteklısın gorunne o ama sana sunu dıyeyım amator olarak ne kadar ıyı olursan ol profosyonel oynayan en dusuk sevıyede bırıne rahatlıkla yenılırsın benım onerım oralarda bır kulup var ıse bu 2. lig olur o kuluplerın antremanlarına katıl kendını yetıstır...

O kadar da kolay olmaz. "HA" diyince almazlar adamı 2.lig oyuncularıyla antrenman yaptırmazlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rifat41 ben sana bısı tavsıye bulunayım, benım bir arkadasım var golcuk de 1999 depremınde rize ye gelmıslerdı.. 2000-2001 sezonu 2.ligde oynuyorduk onla suan tekrar golcukte gorusurum ara sıra onun msn adresını vereyım sana ıstersen belkı ısıne yarar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

rifat41 ben sana bısı tavsıye bulunayım, benım bir arkadasım var golcuk de 1999 depremınde rize ye gelmıslerdı.. 2000-2001 sezonu 2.ligde oynuyorduk onla suan tekrar golcukte gorusurum ara sıra onun msn adresını vereyım sana ıstersen belkı ısıne yarar..

abicim öncelikle hepinize teşekkür ederim ilk şöyle başlıyayım burda klüpler yok Babam Tersanede calısıyor tersanenın ıcınde var Abıler onlarda Cok guzel oynuyorlar ama benı oraya almıyor askeri bır kımlıgım olmadıgı ıcın Sonucta bende daha Cok hırslandım Okulda Ogrenmek ıstedım ki nıhayet bılen bır kac kısı varmıs bende Dedim Hocalara Danısayım Hocalardan bırısı Türkiyede ilk 7 kısının arasına gırmıs teknik trektör olarak bende Yakasına yapıstım hemen Oyle bıraz daha gelıstırdım ve onumuzdeki 27 ekimde Yine okul turnuvaları var ve ben daha ısanamadım cunku bılen bırısı yok ali abicim bana Rizeli abimin Msn verırsende cok mutlu olurum ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Şimdiden Gölcükte 3-4 kişi oldunuz. Biraz etrafınıza baksanız kim bilir kaç kişi olursunuz. Benim küçüklüğümde kahvelerde masa tenisi masası vardı orada oynardık. Biraz araştırırsanız oynayacak yer bile bulabilirsiniz. Yalova bu konuda çok güzel hamleler yaptı ve yapmaya devam ediyor. Gölcükde niye olmasın. Önce bir araya gelin ve tanışın. Sonra diğer şartları zorlayın. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..