Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dunlop Masa

Recommended Posts

Dunlop 201A masanın fiyatı çok cazip geldi. Kargosu da bedavaymış. Ankara'da Maltepe Plaza Cafe'deki masalar Dunlop'tu. Tabi bu biraz onlara göre kalitesizdir şüphesiz, ama iş görebilir mi? Bu masayı gören, dokunan, beğenen, beğenmeyen, herhangi birşey söylemek isteyen var mı?

Benzer bir alternatif de memnuniyetle karşılanacaktır.

[LİNK]

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam konuyu baltalamak gibi olacak ama banada top lazım ucuz olarak nerede bulabilirim.

Arkadaşım bu paraya daha iyisini alamazsın.Çünkü daha ucuzu yok gibi. Yaklaşık 2 ay önce sipariş ettim 3 gün içerisinde teslim edildi ve aynı site üzerinden almıştım. Ben pişman değilim. Yalnız ilk zaman nemli bezle sildiğimde biraz beze boyası çıktı.Masa yüzeyi topu boyamıyor ve standartlara uygun.Profil kalınlığı ise çok iyi. Montajı da çok da zor değil. Delta Elegance,altis,dynamic 6303 ve voit 201 standartında bence.600 ytl değerindeki voit 201 ile birebir kıyaslama imkanım oldu.Herşeyiyle neredeyse aynı gibi. Merak ettiğin başka konu varsa yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım bu paraya daha iyisini alamazsın.Çünkü daha ucuzu yok gibi. Yaklaşık 2 ay önce sipariş ettim 3 gün içerisinde teslim edildi ve aynı site üzerinden almıştım. Ben pişman değilim. Yalnız ilk zaman nemli bezle sildiğimde biraz beze boyası çıktı.Masa yüzeyi topu boyamıyor ve standartlara uygun.Profil kalınlığı ise çok iyi. Montajı da çok da zor değil. Delta Elegance,altis,dynamic 6303 ve voit 201 standartında bence.600 ytl değerindeki voit 201 ile birebir kıyaslama imkanım oldu.Herşeyiyle neredeyse aynı gibi. Merak ettiğin başka konu varsa yardımcı olabilirim.

Siz masayı sürekli açık mı tutuyorsunuz, yoksa açıp kapatıyor musunuz? Hergün açılıp kapatılmaya uygun mudur acaba, yoksa çabuk mu deforme olur? Filesinin durumu nasıl, idare ediyor mu? Voit 201'in filesi fena değildi, onun gibi olsa yeterli.

Bir de rengi resimdekiyle aynı mı? Sağ üstteki tamamen katlanmış masanın renginde mi, diğer iki masanın renginde mi?

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için, sağolun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Dunloplar pek te iyi olmaz...Kettler marka bulabilirseniz onu deneyin derim , o da ucuz sayılır ; sizin için bi bakacağım internetten....

:( üzgünüm ama bulamadım... Fiyat düşük olunca pek te kaliteli şeyler bulunamıyor

yine de bir alternatif verebilirim

http://www.hepsiburada.com/cornilleau-spor...id=sporcr131500

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Dunloplar pek te iyi olmaz...Kettler marka bulabilirseniz onu deneyin derim , o da ucuz sayılır ; sizin için bi bakacağım internetten....

:( üzgünüm ama bulamadım... Fiyat düşük olunca pek te kaliteli şeyler bulunamıyor

yine de bir alternatif verebilirim

http://www.hepsiburada.com/cornilleau-spor...id=sporcr131500

Teşekkürler ilgilendiğiniz için, ancak 800 TL verebilsek zaten Dunlop masaya bakmazdım. Öyle çok üst seviye bir masa arayışında değiliz, ilköğretim öğrencileri kullanacak, yeni başlayan 1 ve 2. sınıf öğrencileri için lazım. Okullarında boş duran bir yazı tahtasının altına iki sıra koymak suretiyle bir masa yapmışlar. Orada top atıyorlar çocuklara. Fiyatı uygun bir masa bulabilirsem onlara bir masa almaya çalışacağım. Tabi mevcut durumuma bakınca 300 TL vermem bile çok zor ama bakalım, bir yol bulma çabası içerisindeyim.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam walla o kadar param yok krizden en çok toplar mı etkilendi acaba fiyatları yüz milyonlar olmuş :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siz masayı sürekli açık mı tutuyorsunuz, yoksa açıp kapatıyor musunuz? Hergün açılıp kapatılmaya uygun mudur acaba, yoksa çabuk mu deforme olur? Filesinin durumu nasıl, idare ediyor mu? Voit 201'in filesi fena değildi, onun gibi olsa yeterli.

Bir de rengi resimdekiyle aynı mı? Sağ üstteki tamamen katlanmış masanın renginde mi, diğer iki masanın renginde mi?

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için, sağolun.

2 Ay içerisinde 10 sefer aç kapa yapmışızdır. Ancak benim kanaatim sorun çıkarmaz gibi. Renk derseniz oradaki yeşil sizi aldatmasın daha mat koyu yeşil renkte. Filesi gayet kullanışlı. Bana 2 tane file geldi. Birisi hediyesi olan diğeri ise ona göre biraz daha gelişmiş olanı. http://www.hepsiburada.com/dunlop-masa-ten...ordun004#tablnk linkdeki fileden farkı gerdirme kısmı basit vede destek profili biraz ince. Linkde ki ürünü ihtiyacı olan arkadaşlara öneririm. O fiyata bence çok iyi. Yani o gönderilirse işini görür. Ayrıca 2 raket 6 tane de top geldi. Onlarda iş görmez ama çocukları eğlendirmeye, mutlu etmeye yeter.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam walla o kadar param yok krizden en çok toplar mı etkilendi acaba fiyatları yüz milyonlar olmuş :D:

Arkadaşım ucuz pahalı deme Donic Coach, Butterlfy ,Andro,Tibhar,fast-spin, Stiga,DHS olmadı biraz daha düşelim selex,sportive falan filan piyasadaki bütün toplardan numüne birkaç tane al fiyat,kalite korelasyonu dahilinde dene derim. Sonra da acizane bizleri de bilgilendirirsen sevinirim. Benim miniklerim selex ve sportivle çalışıyor .Haftada 5-6 top exx oluyor yada kayboluyordu. Ne yapalım devir ekonomi devri biz düştük Allah sizleri düşürmesin. :gulumse:

Bu arada ayrı ayrı (antreman ve maç topu olarak) ne kullanıyorsunuz ve neyi tavsiye edersiniz? fiyat ve kaliteyi de dikkate almak şartıyla. Ben söyle söyleyim antreman topu için 50 kuruş fazlası bizim için biraz tuzlu, maç topu olarak 1,5 ytl üzeri. Bütçe meselesi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 Ay içerisinde 10 sefer aç kapa yapmışızdır. Ancak benim kanaatim sorun çıkarmaz gibi. Renk derseniz oradaki yeşil sizi aldatmasın daha mat koyu yeşil renkte. Filesi gayet kullanışlı. Bana 2 tane file geldi. Birisi hediyesi olan diğeri ise ona göre biraz daha gelişmiş olanı. http://www.hepsiburada.com/dunlop-masa-ten...ordun004#tablnk linkdeki fileden farkı gerdirme kısmı basit vede destek profili biraz ince. Linkde ki ürünü ihtiyacı olan arkadaşlara öneririm. O fiyata bence çok iyi. Yani o gönderilirse işini görür. Ayrıca 2 raket 6 tane de top geldi. Onlarda iş görmez ama çocukları eğlendirmeye, mutlu etmeye yeter.

Teşekkür ediyorum hocam yardımınız için. Bizzat kullanan birinin verdiği bilgiler çok faydalı oluyor. File seti de gerçekten iyi görünüyor. Fiyatı da gayet iyi.

Toplar arasında da Donic Coach almıştık bir ara. 40 Kr'tu o zaman. Baya dayanıklı bir top. Kolay kolay kırılmıyor. Şimdi biraz zamlanmış döviz kurlarına bağlı olarak.

Tekrar teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dunlop 201A masanın fiyatı çok cazip geldi. Kargosu da bedavaymış. Ankara'da Maltepe Plaza Cafe'deki masalar Dunlop'tu. Tabi bu biraz onlara göre kalitesizdir şüphesiz, ama iş görebilir mi? Bu masayı gören, dokunan, beğenen, beğenmeyen, herhangi birşey söylemek isteyen var mı?

Benzer bir alternatif de memnuniyetle karşılanacaktır.

[LİNK]

Teşekkürler.

Dunlop eski ve iyi bir markadır. ITTF onaylı olsaydı daha iyi olurdu. Fiyatıda uygun gözüküyor. Ben sizin yerinizde olsaydım Dunlop masayı kaçırmazdım. İyi antremanlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ittf onaylı,kaliteli masalarla oynamış kişiler için bu masada oynamak biraz zor ve keyifsiz olabilir..ama hiç yoktan iyidir tabikide..sekişi farklı,spine etkisi farklı falan filan..ama çocuklar için bu masa bir nimettir..sıraları birleştirip masa tenisi oynayan çocuklar içinse dünyanın en güzel ve en anlamlı hediyesidir sanırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim okulumda kimpaş ın ahşap ayaklı masası var evimde de metal ayaklı profesyonel masası var bu markayı tavsiye ederim gedikgross ve hizlial da satılıyor yada tekzen lerden alabilirsiniz fiyatı da oldukça uygun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım ucuz pahalı deme Donic Coach, Butterlfy ,Andro,Tibhar,fast-spin, Stiga,DHS olmadı biraz daha düşelim selex,sportive falan filan piyasadaki bütün toplardan numüne birkaç tane al fiyat,kalite korelasyonu dahilinde dene derim. Sonra da acizane bizleri de bilgilendirirsen sevinirim. Benim miniklerim selex ve sportivle çalışıyor .Haftada 5-6 top exx oluyor yada kayboluyordu. Ne yapalım devir ekonomi devri biz düştük Allah sizleri düşürmesin. :gulumse:

Bu arada ayrı ayrı (antreman ve maç topu olarak) ne kullanıyorsunuz ve neyi tavsiye edersiniz? fiyat ve kaliteyi de dikkate almak şartıyla. Ben söyle söyleyim antreman topu için 50 kuruş fazlası bizim için biraz tuzlu, maç topu olarak 1,5 ytl üzeri. Bütçe meselesi.

hocam mardin de tek bir top yok bildiğimiz tenis markalarının hala 38 mm pioneer toplarla oynuyorum(bendekiler çalındı da)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://urun.gittigidiyor.com/Robopong-Newg...0QQidZZ16933097 bu arkadaş bizim sitede de ilan vermişti. Bir görüş istersen ben robota talip olmuştum o arkadaş 2 sini birarada satmayı düşündüğü için olmamıştı. Masa için anlaşabilirsen robot için ben devreye girebilirim. Arkadaşın ikamet adresi Eskişehir diye hatırlıyorum.Sanırım 200ytl civarı masayı verir gibi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..