Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gereksiz Mesajlar, Gereksiz Eklenen Fotolar...

Guest ForumMod

Recommended Posts

Son günlerde forumumuzda sıklıkla mesaj sayısını artırmak için gereksiz yere atılan anlamsız boş saçma mesajlar yazılıyor. Bunun yanında forumumuzun server'ını boş yere meşgul eden gereksiz eklenilmiş fotograflar da göze çarpıyor.

Arkadaşlar nick'inizin yanında "acemi" "pro" yazmasının hiç bir anlamı yoktur, en çok mesaj atanın daha değerli daha üstün olarak algılanması da çocuksu bir davranıştır.

Forumumuzun içerisinde hazır şekilde geldiği için mesaj sayınıza göre çeşitli sıfatlar nickinizin yanında görülüyor fakat bu sıfatları değiştirmek için gereksiz mesajlar atmanız diğer forum üyelerine saygısızlıktır. Siz ne yazdınız diye bütün kullanıcılar o sayfaya giriyorlar ve boş yere vakit kaybediyorlar. Ayrıca gereksiz yere üstelik de masatenisiyle alakası olmayan fotoların eklenmesi server'ımız zorlanmasına ve üyelerimizin sayfalara daha geç ulaşmasına sebep oluyor.

Bu iki hususta üzerlerine düşmeyen üyelerimize uyarılar yollanıyor, uyarılara dikkat etmeyen üyelerimize tereddütsüz, mesaj atma hakkının kaldırılması gibi uygulamalar yapılacaktır, bütün üyelerimize duyrulur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Bazı arkadaşlar özellikle de genç üyelerimiz gereksiz mesajları yazmaya devam ediyorlar. Bu tip mesajlar forumun popülaritesinin yavaş yavaş azalmasına sebep oluyor. Bir çok üyemizden bununla ilgili şikayet mesajları alıyorum. Forumdan mümkün olduğunca kimseyi dışlamak istemiyoruz ama gereksiz mesajlara da daha fazla tolere etmek istemiyoruz.

Bir çok üyemizin daha kuralları okumadığını biliyorum. Yine bazı üyelerimizin yazmak istediği konu önceden açılmış mı diye bir arama dahi yapmadan aynı konuyu bir daha açması beni ve bir çok forum üyemizi rahatsız ediyor.

Anket kısmına gönderilen gereksiz mesajlar yüzünden ankete gönderilen mesajların mesaj sayısını etkilememesi tanımı gündemdedir. Bununla ilgili kısa sürede bir karara varılacaktır.

Lütfen bundan sonra forum içi davranışlarımıza dikkat edelim ve Türkiye'nin gözdesi forumumuza sahip çıkalım. Burayı bir eğlenme yeri olarak görenler de dışlanmadan kendilerine başka bir eğlence yeri bulsunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:alkis::alkis::alkis:

Ben de birseyler yazacaktim bu konuda ama siz en iyisini yaptiniz Ertan Bey. Yine de iki kelam da ben edeyim:

Arkadaslar, bir anket sikkina cevap verecekseniz ve baska bir yorum yapmayacaksaniz, lutfen bunu ekstra mesaj olarak atmayin. Cunku onemli bir yazi var diye dusunup bu konulari takip eden diger uyelere bence haksizlik yapiyorsunuz. Ayrica daha once yaptiginiz bir yorumun aynisini (ki zaten yorum olmayip ankete cevap olan tek kelimelik mesajlardan bahsediyorum) tekrar yazmanin manasini da cozemiyorum. Bundan sonra atilan mesajlar sizin total mesaj sayinizi etkilemeyecek, ama yine de bu noktalara dikkat ederseniz diger uyelerin vaktini gereksiz yere calmamis olursunuz.

Arsun, getting sick and tired of the unnecessary and redundant messages especially in the "Anket" section

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..