Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuruluşlararası Turnuva Organizasyonu

Secici

Recommended Posts

Bildiginiz gibi liglerin kapatilmasi masa tenisi camiasinda onemli bir bosluk meydana getirdi. 2. Ligde oynayan bir arkadasla gorustum ve "Bu noktadan sonra Eskisehir' de masa tenisi bitmistir." seklinde yorumlar yapildigini ogrendim.

Internet yoluyla Ankara ve Istanbul' da kuruluşlararası organizasyonlar düzenlendigini okuyorum. Bu organizasyonlar kimler tarafından düzenlenmektedir? Federasyon ile ilişkisi ne duzeydedir? Eskişehir' de de Arçelik ve yan sanayi kuruluşları, Paşabahçe, Ford/Otosan, Toprak grubu fabrikaları, Eti Biskuvileri, Sarar giyim yarım saat mesafede (Bozuyuk) Eczacıbaşı Seramik grubu gibi bir çok buyuk kuruluş bulunmakta. Acaba boyle bir organizasyon Eskisehir' de de tertip edilebilme imkani nedir? Mutlaka resmi bir destek mi aranmali? Benim aklima bazi fikirler geliyor ancak yeterli bilgiye sahip olmadigim icin bir temele oturtamiyorum.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiginiz gibi liglerin kapatilmasi masa tenisi camiasinda onemli bir bosluk meydana getirdi. 2. Ligde oynayan bir arkadasla gorustum ve "Bu noktadan sonra Eskisehir' de masa tenisi bitmistir." seklinde yorumlar yapildigini ogrendim.

Internet yoluyla Ankara ve Istanbul' da kuruluşlararası organizasyonlar düzenlendigini okuyorum. Bu organizasyonlar kimler tarafından düzenlenmektedir? Federasyon ile ilişkisi ne duzeydedir? Eskişehir' de de Arçelik ve yan sanayi kuruluşları, Paşabahçe, Ford/Otosan, Toprak grubu fabrikaları, Eti Biskuvileri, Sarar giyim yarım saat mesafede (Bozuyuk) Eczacıbaşı Seramik grubu gibi bir çok buyuk kuruluş bulunmakta. Acaba boyle bir organizasyon Eskisehir' de de tertip edilebilme imkani nedir? Mutlaka resmi bir destek mi aranmali? Benim aklima bazi fikirler geliyor ancak yeterli bilgiye sahip olmadigim icin bir temele oturtamiyorum.

Saygilar.

Kuruluşlar arası masa tenisi müsabakaları her ilde düzenlenebilir. Yeterki organizasyon düzgün yapılsın. Ankarada yapılan maçlar ve kuralları hakkında sana geniş kapsamlı bir bilgi yollayacağım yada AKMTL Başkanıyla bağlantı kurmanı sağlayabilirim. Ondan gerekli bilgileri alıp Eskişehirde kuruluşlar arası masa tenisi ligi kurulmasında öncülük edebilirsin.

Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanılmıyorsam Eskişehir'de 2 senedir müessese ligi müsabakaları yapılıyor akşam mesai saati sonrası toplanıyorlar. Şu anda müsabakaların tarihi ve org. şekli belli değil, olduğunda haber gönderirim. Birde şunu haber vereyim geçen sene Hallerde düzenlenen masa tenisi turnuvası vardı. İlgili olduğun için biliyorsundur bu sene 10 Aralık tarihinde bu organizasyon tekrar edilecek buna katılabilirsin. Henüz afişleri asılıp ilan edilmedi ama eğer takip edersen mutlaka ilanlarına rastlarsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

ben ankarada kurumlar arası ikinci ligde oynuyorum.böyle bir ligin varlığından bu yıl haberimiz oldu.biz de okulda öğretmen arkadaşlar olarak ( masa tenisi severler tabii ) takım kurduk ve lige girdik.şunu söyleyeyim süper bir olay .hem diğer kurumlarla iletişim kuruyorsunuz ,hem yeni insanlar tanıyorsunuz.bu lig olayı resmen yeni bir mutluluk getirdi hayatıma diyebilirim.çok amatörce başladık fakat pek de kötü bir durumda değiliz şu an ( tabii ki ilk başlangıç için )

bunu düşünüp icraata dökebilen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 41 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..