Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsun Atakumda Masatenisi Oynayabileceğim Yer Ve Arkadaş

Guest abdullah üçler

Recommended Posts

Guest abdullah üçler

merhaba ben abdullah üçler 9 ay önce istanbuldan samsuna geldim işim dolayısıyla buraya yerleştim atakumda oturuyorum ist da tekelsporun masa tenisi takımında oynuyordum burada oynayabileceğim yada antrenman yapabileceğim yer vede arkadaş arıyorum adresim ucler11@hotmail.com tel 05353025624 herkese selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
merhaba ben abdullah üçler 9 ay önce istanbuldan samsuna geldim işim dolayısıyla buraya yerleştim atakumda oturuyorum ist da tekelsporun masa tenisi takımında oynuyordum burada oynayabileceğim yada antrenman yapabileceğim yer vede arkadaş arıyorum adresim ucler11@hotmail.com tel 05353025624 herkese selamlar

forumdan serdar hoca, kamil, eski üyelerden harun samsunda, bildiğim kadarıyla da aktif olarak devam ediyorlar, istersen onlara ulaşmaya çalışın, çok masalı salonları var diye biliyorum ancak samsunun neresinde olduğunu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...

tayinim samsun a çıktı. Atakum dayım. samsun merkez ve çevresinde masa tenisi oynayan arkadaşlaR buralarda masa tenisi oynanacak yerleri tekrar günceller yazarsanız öğreniriz oynarız. teşekkürler

ismeto@gmail.com

05054106607

teşekkür

ismet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tayinim samsun a çıktı. Atakum dayım. samsun merkez ve çevresinde masa tenisi oynayan arkadaşlaR buralarda masa tenisi oynanacak yerleri tekrar günceller yazarsanız öğreniriz oynarız. teşekkürler

ismeto@gmail.com

05054106607

teşekkür

ismet

arkadaşım alikorkmaz hoca oraya tayin oldu bir senedir orda ona ulaş yardımcı olur eski milli sporcu ve milli takım antrenörüdür kendisi ve serdar hoca var ulaşırsan yardımcı olurlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..