Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hayranlarına Üzücü Haber

Recommended Posts

İlgili haber

http://www.ittf.com/_front_page/ittf_full_...on_ID=1792&

Sayfasından okunabilir.

İngilizce okuyamayanlar için kısa özet:

Belindeki sakatlığı sebebiyle turnuvadan çekildi. Bir kaç gün tedavi sonucunda tekrar çalışmalara başlayan Boll'un duruma daha da kötüleşince takımdan çıkarmak zorunda kalındı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belki alakasız olabilir ama dikkatimi çekti:

Ben Almanya'da yaşamıştım bir ara ve Alman medyasını halen takip ederim:

Alman genel havasını yansıtan bir gazetenin spor sayfası:

Die Welt

Timo Boll 'den haber bile yok...

En çok onlar üzülmüş olmalıydı, ama genelde böyle oluyor. Timo Boll şampiyon olsa da nadiren hakkında yazı oluyor.

Çünkü masa tenisi çok yaygın oynansa da seyirci kitlesi aynı oranda büyük değil.

Belki bu yazı 44mm top konusuna daha uygundur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten üzüldüm, Timo Boll gibi bir oyuncunun bu şampiyonaya katılmaması büyük bir kayıp, şampiyonanın akışına etki edecek, şampiyonluğa yada en azından finale aday bir sporcuydu.. Ama işin diğer bir boyutu ve de daha kötüsü, şimdi kim şampiyon olursa onun şampiyonluğu gölgede kalacak, bazıları hep şunu söyleyecek eğer Timo Boll katılsaydı kesin o şampiyon olurdu. vs..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cok kötü bi haber gercekten, ben timodan birincilik bekliyordum, hem teklerde hem ciftlerde,

Ilk basta ciftlerden cekildi cünkü ciftlerde oynadigi taktirde tam performans gösteremem demisti bugün alman spor sayfasinda da okudum, eski sakatligi nüksetmis ve turnuvaya iyi hazirlanamamis. "Turnuvaya katilsam bile %100 performans sergileyemiyecem, belimdeki sorundan dolayi , bu sekilde oynamamin anlami yok" , diyor

Timo yla ilgili ayrintili bilgi verilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Timo turnuva başarısının insani ve sıcak yanını temsil ediyordu. Çinliler maç kazandıktan sonra bir ellerini kulaktaki telsize dokundurup görev tamam demedikleri kalıyor. Bu sakatlığa çok üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Schlager Kreanga ve timosuz bi dünya kupası düşünemezdim 2009 için ama inşallah iyi maçlar izleyeceğiz.Ben artık bu turnuvada korelilerden bi atak bekliyorum bari onlar biraz asılsada çinliler biraz zorlansa ozamn maçlar süper olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..