Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nekadar Iyi

Guest Apex64

Recommended Posts

herkes birşeyler söylüyor masatenisini iyi bildiğini söylüyor bunu neye göre söylüyor merak ediyorum.ölçü nedir acaba çevrenizdeki yendikleriniz mi?

bence bir insanın oyunundan mutlu olması iyi oynadığı anlamına gelir...

slmlar :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

kim iyi biliyor bilemem ama açılan konuların doğru yerlere açılması konusunda dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorum. üstüne üstlük bu yanlış yerlerdeki konulara cevap da yazılıyor. giderek, "ben mi yanlış değerlendiriyorum yazılanları, acaba doğru yeri burası mı" demeye başladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simurg'un tepkisine bi anlam veremedim şahsen.. bence güzel bi konu ve konuların nereye açılacağı da moderatörleri ilgilendiren bir konu.önemli olan birilerinin yeni konular açması değil mi?site yöneticilkeri istedikleri konuyu istedikleri bölüme tasıyabilir zaten bu o kadar da zor olmasa gerek.Acılan konuya gelince:foruma üye olduktan sonra bende sürekli merak ediyorum forum üyeleri kimler ,oyun seviyeleri nasıl vs. gibi Konuları.ilginçtir ama istanbul dışına gittiğimde her şehirde mutlaka bi türkyie şampiyonuyla karşılaşıyorum:)) ne hikmettir anlayamadım ama bi çok şehirde orda en iyi olanlar amatör olarak oynasa bile bu sporda en iyi olduklarını iddia edebiliyorlar.forumdaki iddialarda bununla ilgili olsa gerek.forumdaki üyeler (liglerde oynyanlar haric) süper lig maclarını izledikleri zaman bu iddialarında ne kadar daha ısrarcı olabilirler merak ediyorum:)Burda amacım insanların oyunlarını kücümsemek değil bu konuya şahsi fikrimce acıklık getirmeye çalısmak.yazımı okuyanlar merak edebilir bu arkadas nasıl bir oyuncu diye:ben kendimi orta seviye bir oyuncu olarak görüyorum.yaklasık 9 aydırda 1 kere antreman yaptım:)en son bi resmi maçta ertan abiye yenilmiştim ondan sonra masa tenisine biraz ara verdim.antreman yaptığım takdirde türkiye standartlarında iyi bir oyuncu olabileceğimi zannediyorum ama bu uzun bi süre alcak sanırım :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konu sohbet adlı klasorun ıcıne yazılmıs bence dogru olmus hatta guzel olmus simurg tepkin niye anlayamdım ama konu guzel..:thup:

masatenisi oynarken ne kadar kendini ucuyor hıssedıyosan o kadar iisindir (nasil ama???)

murty den sevgilerle :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu biraz fazla uzadı sanırım :oop: Forumun ilk açıldığı zamanlarda da konuların uygun baslıklara yazılması ertan abinin sık sık uyardığı bi konuydu.o zaman üye sayısı şu ankinin 10 da biri kadardı.o zaman dahi sorun çıkıyodu yani bu konuda.ben şahsen herkes istediği yere yazsın demiyorum zaten.uyarı yapılcaksa da uygun bi dille yapılsın bence.bide şu var:site yöneticilerinin ısrarlı uyarılarına rağmen düzelmeyen bu sorun forum user larınınm uyarılarıyla ne kadar düzelebilir bu da ayrı bi konu.benim karsı çıktığım arkadasımızın uyarış tarzıydı sadece.forumu kaliteli kılan en önemli etkenlerden biri düzenidir zaten bu konuda seninle hemfikirim tsubasa Oki :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Valla arkadaşları bu kadar birbirinbe düşüreceğini bilseydim açmazdım bu konuyu

ama pişman değilim oyuncunun kendi seviyesini ölçmek için bir kriter olup olmadığını merak ettim.çünki raket tutup topu 10 saniye oyunda tutan kendini iyi oyun oynadığını zannediyor.O zaman forumun çok acemilerindendim.mazur görün kendinize iyi bakın. :frust::sorry:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 sn.mi? blink.gif .Ben masatenisine başladığımdan beri topu 5 sn bile masada tutamamışımdır laugh.gif

Benim sayım 10 saniye sürmez çünkü 6. spinde rakibimi oturttururum. Bazen ise 15. saniyede rakibin çeneye uçururum topu. Bir kere birisinin dilini kanatmıştım :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim sayım 10 saniye sürmez çünkü 6. spinde rakibimi oturttururum. Bazen ise 15. saniyede rakibin çeneye uçururum topu. Bir kere birisinin dilini kanatmıştım :D:

Valla sizin nasıl oynadığınızı bilemem ama baya sabırsız olmalısınız.çünki top karşıdan gelir gelmez çakıyor olmalısınız ya sayı oluyordur ya da olmuyordur.veya partneriniz kazmadır çünki topun ralli süresi uzun rakip de dişli oldu muydu işte ozaman o oyundan zevk alırım yoksa top toplamakla uğraşamam. :hehe::isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen düşündüğün gibi.Oyun tek top.Gelir yada gider.11'lik sistemde bu zaten bence gerekli.

sana kesinlikle katılıyorum..zaten sayıları çok fazla uzatıp da yorulmaya değmez..sayı ya senindir ya onun..ne diye uzatalım ki..sonuç değişmiyor... :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her kezın  iyisi kendine. bu forumda yeni baslayanda var liglerde oynıyanlarda.

bencede karısık bi durum.

Dostum yazını yeni okudum foruma yeni başlayan birisi iyi oynamıyordur manası çıkarılabilir mi bu mesajından yoksa ben mi yanlış yerlere çekiyorum.Ama bence foruma yeni başlamış olmak çok iyi masa tenisi bilmiyor manasına gelmez kesinlikle..Foruma hiç üye olmayan birisi hepimizi parmağında oynatabilir.

hoşçakaıln :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Apeks yanlış anlamışsın..

BMW'nin demek istediği şudur ki "Bu forumda, oyuna yeni başlayanlar da var lig de oynayanlar da."

Sanırım forum üyeleri olarak noktalama işaretlerine ve yazım kurallarına az da olsa dikkat etsek birbirimizi daha iyi anlayabileceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..