Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forumdaki En Iyi Oyuncu Kimdir?

Ferrokrom

Recommended Posts

bence en iyi oyuncu fırat gerçekten çok değişik bir stili var.defansif görüünüşünün ardında çelik kadar sert,spinleri var.estonyada oynuyordu ama artık türkiyede aslen türk,dilimizi iyi konuşuyor.ailesi çankırılı gerçekten ilginç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
forumun en iyi oyuncusu başkası şampiyon olana kadar tufan abidir. Turnuvaya katılmayan ennnnn olma hakkını kaybetmiştir.sevgiler.

yav Freud, arada bir ortaya çıkıyor ve öyle bir laf ediyorsun ki... kafalara çivi çakar gibi derler ya :D: aynen öyle, yani taşı gediğine oturtuyorsun... :thup:

kısmetse, bi dahaki buluşmada ben de kabak lastikle oynayıp Tufan'dan ünvanı kapmaya çalışacam :lol:

bu arada, nerelerdesin, herşey yolunda mı? gene uzunca bir süredir ortada gözükmedin. buluşmaya geliyor musun? anlat bakalım biraz, bizi merakta koma...

Ping the hobby actor Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Ertan Bey'dir. O bizim gibi amatör değil ki... :salak:

Beni bu işe karıştırmayın. Ben bu siteyi biraz bilgisayardan anladığım için açtım, iyi oynadığım için değil. Bilgisayar bilmekle iyi masa tenisi oynamak farklı şeyler. Ben 20 yıl önce masa tenisini bırakıp 5 yıl önce tesadüfen tekrar başlamış bir veteran oyuncuyum. Benden çok daha iyi bir çok genç üyemiz kesin vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

ooo Ping abi senin mesajı görmemişim iyiym iyiyim gayet iyiyim de sen artık sakatlamışsın be abi. Hedefim sendin sonra timo ydu artık seni es geçeceğiz:) Ben yenemem sakatlananları vicadım elvermez. 3üncü buluşmaya da gelemiyorum ama 4 üncü izmirde olursa gene gelirim yada yazın viyana ya gelicem sınıırda görüşür oynarız Şengen vizesi var nasılsa sevgiler saygılar. Bu arada 2.turnuvada şampiyon olan en iyi oyuncudur. oda gene tufan abi galiba. Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2.turnuvada şampiyon olan en iyi oyuncudur. oda gene tufan abi galiba. Sevgiler.

Freud ben 1. turnuvayı kazanmıştım.2.turnuva Osman kazandı.Ancak bence sitede foruma katılan herkez benim gözümde iyi oyuncu.Yeterki aramızda birlik ve beraberlik en önemlisi hoşça vakit geçirebileceğimiz bir ortam olsun.Buda foruma katılıp değerli yorumlarını yazan tüm üyelerimiz sayesinde oluyor.

Yılda bir defada olsa bu beraberliği görsel hale getirmeye çalışıyoruz.Senide bu nedenle İstanbulda görmek isteriz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..