Jump to content
Masatenisi.org Forum

Altay Bahar Veteranlar Turnuvası

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Altay Bahar veteranlar turnuvası için aşağıdaki bilgileri açıklamak istiyorum..

1- Otel rezervasyonları bitmiştir.Yemek konusunda farklı eğlence ve yer seçimi göz önüne alınarak katılımcıların tercihi gözönüne alınarak iptal edilmiştir

2- Katılım bedeli yine aynı şirkete ödenecektir..

Bu ara da turnuvaya katılan isimlerin yayınlanması sanırım diğer oyuncuları da etkileyecektir

GÜRCAN KARADEDE, HAKAN YENER,TANER ÖZGÜR,AHMET BİTİRMİŞ,GAZANFER YAVUZ,AYDIN UNGAN,ALİ FUAT ÜNAL,Tuncer KEÇECİOĞLU- Fatih BODUR- Sertaç BAKİOĞLU- Mustafa İÇLİARDIÇ- Edis İĞCİ- Murat TALU- Ozan DÜKKANCI- Kaan NARİN- Özcan GEZİCİ- Olguhan TURAN,Bülent GÜMÜŞAY,Coşkun SÜER,Tufan YALÇIN,Gökhan EGEMEN,Sacit TÜRKBAŞ,Nihat ÜMMETOĞLU

devam edeceğim

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın bey selam.Yazılarınızı dikkatle takip ediyor ve çabalarınızı olumlu karşılıyorum.En azından masatenisi için birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.Ancak organizasyonunuzla ilgili bazı izlenimlerimi aktaracağım izninizle.

-Çabuk sıkılıyorsunuz.Neden derseniz organizasyon sabır demek.Katılacak kişiler normal olarak eleştiri biçiminde size ulaşacak.

-Yıllardır bu organizasyonu yapan bazı dernekleri hep örnek verip ücretler hakkında karşılaştırma yapıyorsunuz.

-Yemek konusu çok çabuk sizi bezdirmiş farklı görüş falan.Kimlerin farklı görüşleri iptal ettirdi.Daha 15 gün var turnuvaya.Çabuk pes.Buradan sorup bizlerin fikirlerini aldınızmı.Caydırıcı bence.

-En son katılacak kişilerin listesini vermişsiniz.Bu çok güzel bilelim.Ama meydan okurcasına olmamalı bence.Verdiğiniz liste beni ürküttü işin gerçeği.Bu kadar iyi oyuncu arasında benim çok şansım yok.Hepsi Türkiyede tanınmış çok iyi oyuncular.Benim amacımı aşıyor işin gerçeği.Tek maç yapmayamı geleceğim Ankaradan.

Uzatmak istesem bir sürü şey yazabilirim aslında ama yeter.

ALTAY VETERANLAR TURNUVASINI uluslararası veya heryıl düzenli şekilde geleneksel haline getirecekseniz süper.Benden tam destek.Ama yok bu sene bi yapalım.Katılıma bakalım derseniz benim yaptığım organizasyonlardaki gibi yapın.Yani:

-Eleştirilerden sıkılmayın.Aksine güç versin.Eleştirenleri utandırın.

-Kimseyi yapacağınız organizasyonla karşılaştırmayın.Onlar sizi örnek alsın.

-Kimseye taviz vermeyin.Daha önce beyan ettiğiniz şeyleri iptal etmeyi.Budur deyin .Kabul eden gelsin.Onlarla eğlenmesini bilin.Ama 3 ama 5 kişi.

-Organizasyonunuzda sakın iyi oyuncuları ön plana çıkarmayın.Rekabet mutlaka ama korkutucu olmamalı.Çünkü hala turnuva oyun sistemi hakkında bilgi vermediniz.Hakemler federasyondanmı olacak.Yoksa hepimiz hakemmiyiz .

-Bütün bahsettiğiniz harcamaları organize çalışarak ve yardım alarak sponsorlar tarafından karşılayıp katılımcılardan ücret almayabilirsiniz.

Şimdi bu kadar yazdım ve eminimki benim yazdıklarımdanda sıkıldınız Aydın bey.Ancak ben dün itibari ile turnuvanıza katılmaya karar verdim.Eşim kızım ve benim uçak biletlerini aldım ve ailecek turnuvanıza geliyorum.Benden size tam destek ama her sene yapacaksanız.

Katagori olarak hodri meydan adı altında belirttiğiniz ve hemen hemen hepsini tanıdığım değerli masatenisçi arkadaşlarımla oynamak zevk verecek.Tabi hemen elenme korkusu var bide.Aynı katagoride olmak istemem valla.

Altay Kulübüne Katılım olarak vereceğim 50 TL haricinde başka bir ihtiyacı varsa seve seve yardımcı olabilirim.Hertürlü malzeme isteğinizi ve daha karşılayamayacağınız ne varsa mutlaka bana ulaşmanızı rica ederim.

Bu türlü organizasyonları sürekli yapmanız dileklerimle...

2 Mayısta İzmirde görüşmek üzere hoşçakalın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın bey selam.Yazılarınızı dikkatle takip ediyor ve çabalarınızı olumlu karşılıyorum.En azından masatenisi için birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.Ancak organizasyonunuzla ilgili bazı izlenimlerimi aktaracağım izninizle.

-Çabuk sıkılıyorsunuz.Neden derseniz organizasyon sabır demek.Katılacak kişiler normal olarak eleştiri biçiminde size ulaşacak.

-Yıllardır bu organizasyonu yapan bazı dernekleri hep örnek verip ücretler hakkında karşılaştırma yapıyorsunuz.

-Yemek konusu çok çabuk sizi bezdirmiş farklı görüş falan.Kimlerin farklı görüşleri iptal ettirdi.Daha 15 gün var turnuvaya.Çabuk pes.Buradan sorup bizlerin fikirlerini aldınızmı.Caydırıcı bence.

-En son katılacak kişilerin listesini vermişsiniz.Bu çok güzel bilelim.Ama meydan okurcasına olmamalı bence.Verdiğiniz liste beni ürküttü işin gerçeği.Bu kadar iyi oyuncu arasında benim çok şansım yok.Hepsi Türkiyede tanınmış çok iyi oyuncular.Benim amacımı aşıyor işin gerçeği.Tek maç yapmayamı geleceğim Ankaradan.

ALTAY VETERANLAR TURNUVASINI uluslararası veya heryıl düzenli şekilde geleneksel haline getirecekseniz süper.Benden tam destek.Ama yok bu sene bi yapalım.Katılıma bakalım derseniz benim yaptığım organizasyonlardaki gibi yapın.Yani:

-Kimseye taviz vermeyin.Daha önce beyan ettiğiniz şeyleri iptal etmeyi.Budur deyin .Kabul eden gelsin.Onlarla eğlenmesini bilin.Ama 3 ama 5 kişi.

-Organizasyonunuzda sakın iyi oyuncuları ön plana çıkarmayın.Rekabet mutlaka ama korkutucu olmamalı.Çünkü hala turnuva oyun sistemi hakkında bilgi vermediniz.Hakemler federasyondanmı olacak.Yoksa hepimiz hakemmiyiz .

-Bütün bahsettiğiniz harcamaları organize çalışarak ve yardım alarak sponsorlar tarafından karşılayıp katılımcılardan ücret almayabilirsiniz.

Şimdi bu kadar yazdım ve eminimki benim yazdıklarımdanda sıkıldınız Aydın bey.Ancak ben dün itibari ile turnuvanıza katılmaya karar verdim.Eşim kızım ve benim uçak biletlerini aldım ve ailecek turnuvanıza geliyorum.Benden size tam destek ama her sene yapacaksanız.

Katagori olarak hodri meydan adı altında belirttiğiniz ve hemen hemen hepsini tanıdığım değerli masatenisçi arkadaşlarımla oynamak zevk verecek.Tabi hemen elenme korkusu var bide.Aynı katagoride olmak istemem valla.

Altay Kulübüne Katılım olarak vereceğim 50 TL haricinde başka bir ihtiyacı varsa seve seve yardımcı olabilirim.Hertürlü malzeme isteğinizi ve daha karşılayamayacağınız ne varsa mutlaka bana ulaşmanızı rica ederim.

Merhaba

Sn Tufan Hocam

Düşünceleriniz için çok teşekkürler.Sizi ve ailenizi İzmir de görmek bizleri de çok mutlu edecektir.Olumsuzlukları olumluya çevirmek için bazı kararlar alınıyor.Bu ara hem tatil hem de turnuva mantığı için bütçe ayırmakta zorlanan sevgili masatenisçilerin haklı eleştirileri yoğunlaşmakta.Ancak şu anda fazla seçeneğimizin olmaması nedeniyle iptalleri yaşamak zorunda kaldık.Yemek konusunda ise benim önerim farklı mekanlarda olması..örneğin kordonda veya inciraltında..balık ve ege mezeleri ile birlikte..hoş bir bir akşam tasarlanabilir..

Sevgi ve saygılar

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi,ben de gelmeyi planlıyorum.Cumartesi akşamı beraberiz ozaman.

Gökhan ilk buluşmamızda akşam Güzelbahçe(ismi yanlış hatırlıyorda olabilirim)diye bir yere gitmiştik.Deniz kenarında yemek yiyecek yerler falan vardı.Neyse orada kararlaştırırız artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan ilk buluşmamızda akşam Güzelbahçe(ismi yanlış hatırlıyorda olabilirim)diye bir yere gitmiştik.Deniz kenarında yemek yiyecek yerler falan vardı.Neyse orada kararlaştırırız artık.

Merhaba

Ben davetli değilim ama :gulumse: yine de söyleyeyim.Ben Güzelbahçe de oturuyorum.Evet Güzelbahçede Klizman denilen balık mezatının olduğu yerde Balık restoranları var.Hatta Öndeki balık tezgahlarından balığınızı alıp Deniz kıyısındaki lokantada yiyebilirsiniz.

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de gelmek isterdim ama veteran değilim ne yazık ki :P:

Sen yeterki gitmeyi iste, bulamazsan veteranlık bir kafa kağıdı, benimkini veririm hoş benim kafa kağıdımda tam vetaranlıkda değil ama idare edersin artık.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Tufan,

Öncelikle ligi 2. bitirerek çıktığınız için sonra son gün yaptığın maçlardaki performansın için son olarak ta

bu yazındaki mütevazi ve destekçi duruşun için seni tebrik etmek isterim ayrıca hoşçakal diyemeden ayrılmak zorunda kaldığımız içinde özür dilerim.

Bursa'da da konuştuğumuz gibi İzmir büyük şehir olmasına rağmen Ankara yada İstanbul gibi sponsor

pazarı bol bir şehir değil zaten sporcu sayısına da bakacak olursan bunu görebilirsin.50 tl için biraz serzenişte bulunmuşsun ama ben şunun sözünü verebilirim. Eğer Altay bu veya bundan sonraki organizasyonlarından bir gelir elde edecekse bu gelir kuruşuna kadar masa tenisine geri dönecektir.

Sevgiler,saygılar,görüşmek ümidiyle.

Hakan Yener

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte benim abim,hocam değer verdiğim masatenisi duayeni herkesin örnek alması gereken insan.Abicim senin masatenisine verdiğin hizmet ve masatenisi aşkı keşke herkezde olsa.Bende biliyorum geri döneceğini ama bazı gerçeklerde var ve hiç birşeyin kolay olmadığını herkesin görmesi lazım.

Ben her zaman yanınızdayım.Benden isteğin benim için emir.Elimden gelen herşeyi yaparım.Sizinde bu organizasyondan alnınızın akıyla çıkıp sürekli hale geleceğinden eminim.Bu yüzden bir dakika bile düşünmedim ve katılıyorum.Ayrıca herkese tavsiye ediyorum.

Sizin sayenizde çok güzel bir turnuva geçireceğimize eminim.Siz varsanız kalite var demektir,muhabbet var demektir.Bu bana yeter zaten.Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Altay Spor Klubü Masa Tenisi Şubesi olarak düzenlenen "ALTAY SPOR KLÜBÜ VETERANLAR BAHAR TURNUVASI" na ait son bilgiler aşağıda belirtilmiştir.Tüm masa tenisi dostlarını bekliyor ve İzmir olarak sizleri konuk etmekten onur duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla..

Turnuva Tarihi : 2- 3 Mayıs 2009

Turnuva Yeri : Balçova spor kompleksi (Kapalı spor salonu)

Turnuva Katılım şartı: 35 Yaş ve üstü Bayan ve bay

Turnuva Kategorileri : Tek erkekler,Tek bayanlar,Karışık ve çiftler

Başvurular: Sn.Ahmet Bitirmiş..Cep Tel :0538 603 12 21-0542 527 49 06

:0555 486 36 30

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

2-3 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ALTAY VETERAN BAHAR TURNUVASI için internet üzerinden son başvuru 30 Nisan 2009 Perşembe günü sona erecektir.Lütfen katılım için bu tarihi dikkate alınız..

Bekliyor ve görüşmek üzere herkese selam ve sevgilerimizi iletiyoruz.

Tufan Yalçın, Gökhan EGEMEN, Aydın UNGAN, Gürcan KARADEDE, Hakan YENER, Ahmet BİTİRMİŞ,Taner ÖZGÜR, Gazanfer YAVUZ, Fatih BODUR, Mustafa İÇLİARDIÇ, Ozan DÜKKANCI, Ediz İĞCİ, Murat TALU, Kaan NARİN, Haldun PEHLİVAN, Tuncer KEÇECİOĞLU, Faruk PİNAR, Mustafa ÇALIŞ, Süleyman ÇETİNKAYA, Fikri OLGUN, Olguhan TURAN, Özcan GEZİCİ, Erbil ÖZYURT, Mehmet YEKSEK, Mesut İSTEKLİ, Ergin OKATAN, Serdar ERGİNTÜRK, Nihat ÜMMETOĞLU, Coşkun SÖNMEZ, Coşkun SÜER, İsmail KARLIK, Ali Fuat İNAL, Hİmmet KAZAN, Süleyman SOYBAŞ, Cengiz YILMAZ, Beytullah ALDEMİR

Bahattin ERTUNÇ, Bülent GÜMÜŞAY, Mustafa KARAOSMAN, Erdal ASLAN,

BÜlent GÖKTUĞ, İsmail KARAKAŞ, İzzer Ercan SEZEN, Gökhan MEN, Necati ÇETİN, Ahmet ŞAHAN, Bilge Kağan UZUN, Çetin TAŞKIN, Noyan YALÇINÖZ, Bedri TATARHAN, Fikri BOSTANBAŞ, Sacit TÜRKBAŞ, ERCAN İLDENİZ, Ersun Küçükgüldal,Serdar ŞAHİN

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tebrikler valla.Yanlış saymadıysam 55 kişiye ulaşılmış.İlk turnuva için güzel bir katılım.

Merhaba

Sn.Tufan Hocam..Aslında bu sayı daha çok artacak.Biz İzmirliler biraz ehli keyf insanlarız.Ancak sizlerin katılımı çok önemli.Ben Sn.Turushan ve Adana dan Sn.Ayhan.Mersinden Erdinç hoca,İstanbul FB veteranlardan,Sn Ertan,Sn.Savaş,Sn.Cüneyt Neyse kısmet değilmiş..Bir sonraki turnuvalarda görüşmek üzere..

Selam ve sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

2-3 Mayıs 2009 Tarihleri arasında İzmir Balçova da yapılan ALTAY VETERANLAR BAHAR TURNUVASI başarılı bir şekilde sonlandı.Katılımcılar ve kategorilerinde dereceye girenlere ait listeler ve resimleri hafta içinde yayınlayacağım

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

2-3 Mayıs 2009 Tarihleri arasında İzmir Balçova da yapılan ALTAY VETERANLAR BAHAR TURNUVASI başarılı bir şekilde sonlandı.Katılımcılar ve kategorilerinde dereceye girenlere ait listeler ve resimleri hafta içinde yayınlayacağım

Görüşmek üzere

Merhabalar,Sayın Aydın Hocam sizi ve sizin şahsınızda emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum.Gerçekten güzel bir turnuva oldu.Birbirinden değerli oyuncular ile tanışma ve oynama fırsatı, şahsıma çok şeyler kattı..Büyük bir tecrübe oldu benim için..Özellikle Tufan Hocam ı tekrar tebrik ediyorum..Ayrı bir renk kattı turnuvaya..Orijinal hareketler izledik..

Katılamayan arkadaşların çok şey kaybettiğine inanıyorum..Bu tür turnuva sayısının artması temennilerim ile..

Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Altay spor klübü Masa tenisi şubesi tarafından 2- 3 Mayıs 2009 Tarihleri arasında İzmir Balçova da düzenlenen turnuvaya ait fotolardan bazıları gönderiyorum.En renkli kişilik ve gösterisi için kendi adıma Sn.Tufan Yalçın a teşekkürler.

İsteyenler bana e-mail adresimden ulaşabilirler. aydinungan@hotmail.com Sevgi ve saygılar

Görüşmek üzere

post-9289-1241806008_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir turnuva geçirdik.Bende hepinize çok teşekkür ediyorum.Misafirperverliğiniz ve canayakınlığınız ile gerçekten turnuva çok güzel geçti.Emeği geçen(Aydın bey,Ahmet bey,Hakan bey,Gürcan bey,Taner bey)herkezi başarılı organizasyondan ötürü kutluyorum.Bende birkaç foto ekleyeceğim.Gelecek seneki turnuvanıza şimdiden beni yazın :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir turnuva geçirdik.Bende hepinize çok teşekkür ediyorum.Misafirperverliğiniz ve canayakınlığınız ile gerçekten turnuva çok güzel geçti.Emeği geçen(Aydın bey,Ahmet bey,Hakan bey,Gürcan bey,Taner bey)herkezi başarılı organizasyondan ötürü kutluyorum.Bende birkaç foto ekleyeceğim.Gelecek seneki turnuvanıza şimdiden beni yazın :lol: .

Sayın Hocam Üst yazıdaki resimde madalyanızı gördük ama rengini pek seçemedik. İyi turnuvalar yıllanmış şarap gibi olur damakta güzel bir tat bırakır. Alışkanlık yapar...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..