Jump to content
Masatenisi.org Forum

Itü Masa Tenisi Kulübü Açılıyor

Emre Adıgüzel

Recommended Posts

itü masa tenisi kulubü yakın zaman da kurulacak çalışmalara başladık kulübümüzü itü geleneksel m.sait türköz masa tenisi turnuvası ile de duyuracagız kulub adına internet sitemiz de acılmıstır ilerde inş. itu.edu.tr uzantısına geçirecegiz www.itumasatenisi.blogspot.com herkese hayırlı olması dilegiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çok güzel bir haber, hayırlı olsun. Keşke her okulda masa tenisi kulübü olsa. :fildir:

Bizde kulüp var ama sadece resmiyette. Aktifleştirmek istedik, gönüllü antrenörlük yapacak insanlar bulduk, kulüp sorumlusu görünen şahıs nedense işi bilen insanların orada etkinleşmesini kabullenemedi. Kendisi anlamıyor masa tenisinden, anlayan insanların varlığında ikinci plana itileceğini düşünüyor anladığım kadarıyla. Spor kimlerin yönetimine kalmış. Böyle olacağına olmasın daha iyi.

Bu arada İTÜ'ye de hayırlı olsun, umarım bu spora gönül vermiş insanlar söz sahibi olurlar. Çünkü bu sporu gerçekten çok sevmeyen insandan bu spora hiç fayda gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar hepinize teşekkürler ben itu ye ilk geldiğimde faal bir masa tenisi kulübü olmadıgını gorünce cok şaşırmıstım ama itü tarihine bakınca özellikle iktmt de bir çok basarısı oldugunu gördüm ve suan ki mevcut antreman takımını düzene sokarak eski hocalarımız dan bu işi bilen iktmt de de oynamıs olanlardan bizimle ilgilenmelerini istedim sagolsun rıfat hocamız(buradan ona saygılarımı iletiyorum) su an bizimle cok güzel ilgileniyor ama aslında spor birligi itu de bu işi bilen kimselere vermiyor tabi suan bizimle ilgilenen hocamız kız basketbol takımı ile ilgileniyor asıl bransı o yani ama bu durum yine hocamızdan değil itu de spor birliğine masa tenisi bransında hoca gelmemesinden kaynaklanıyor eger su kulüp işini ciddi olarak kıvarabilirsek takıma aldıgımız top file gibi şu an karşılanan giderlerin yanında bi hoca tutulup ayrıyeten robot ta alınabilecek... velhasılı kelam ben işin peşini elimden geldiğince bırakmayacagım biz ses cıkarmayınca yoneticiler de el uzatmıyor... masa tenisi ne yazık ki bazıları tarafından ülkemiz de hala merdiven altı sporu olarak görülmeye de devam ediyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İTÜ Masa Tenisi Kulübünü açan ve emeği geçen herkese çok teşekür ederim. Yerinde yapılmış bir faaliyet. İTÜ'nün buna ihtiyacı vardı zaten. Umarım başarılı masa tenisi sporcularıyla adından söz ettirir. Şimdiden tüm sporcularına başarılar dilerim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir üniv. de oturursa bu iş kolay kolay kalkmaz piyasadan son sınıflar yenileri çalıştırır hocaya da gerek kalmaz(tabi ilk başta iyi bir dönem gerekiyor) böylece takım yenilenir ve başarı devamlı olur.konuyla ilgili değil ama bişey soracam itü de ki internet bağlandı hızı 400 mbit miş doğru mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet ;): uydu baglantısı oldugu için gayet hızlı ve de youtube a direkt program veya dns ayarı degistirmeden her bilgisayardan baglanılabiliyor... masa tenisi videolarını bizim üni de gayet ii indirebiliyorum ama kullanıcı sayısı fazla oldugunda indirme hızı düşebiliyor tabi... bu arada arkadaslar destekleriniz için sagolun kulüp için dilekçemizi verdim hala bekliyorum kabul etmelerini kulüp kurulur kurulmaz da itü de ilk iş bir masa tenisi turnuvası düzenleyecegiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçenleri kutluyorum. Eski yıllarda İTÜ masa tenisi salonu üst düzey masa tenisçilerin uğrak yeriydi. Milli takım antremanları yapmıştık. Rahmetli Mehmet Said Türköz arkadaşımdı. Aynı takımda beraber oynamıştık. Şu anda hayatta olsaydı çok mutlu olurdu. Beraber çok güzel anılarımız oldu. Hayatta olan İTÜ lü masa tenisi oyuncuları da çok sevineceklerdir. Tebrikler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçenleri kutluyorum. Eski yıllarda İTÜ masa tenisi salonu üst düzey masa tenisçilerin uğrak yeriydi. Milli takım antremanları yapmıştık. Rahmetli Mehmet Said Türköz arkadaşımdı. Aynı takımda beraber oynamıştık. Şu anda hayatta olsaydı çok mutlu olurdu. Beraber çok güzel anılarımız oldu. Hayatta olan İTÜ lü masa tenisi oyuncuları da çok sevineceklerdir. Tebrikler

ahhh hocam ne güzel anlattınız o eski İTÜ günlerini keşke o zamanda olsaymısım diyorum milli oyuncu degil antreman yapacak adamları şimdi toplamakla ugrasıyoz :( ama yine dönecek İTÜ o eski gunlerine inş. ayrıca yakın zaman da artık geleneksel olan İTÜ Sait Türköz masa tenisi turnuvasını da yapıp sait hocamızın da anısına İTÜ ye geri getirecegiz o eski masa tenisinin güzel havasını...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

dogancan su aralar sınavlar var bizim o yuzden 2 hafta boyunca antremanlara ara verdim zaten takım olarak bu seniyi kapattık 2 hafta sonra inş. oynarız uni yazında açık... olmazsa okmeydanında da oynayabiliriz.... bu arada ben maçkadayım kulub antremanları maslakta ayazaga ana kampusünde oluyor.... ayrıca kulub artık resmiyette de kuruldu ve yazın itü yaz spor okulu kapsamında 7-14 yas arası masa tenisi bransında da bu sene etkinlikler yapmayı düşünüyoruz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi okadar zevkli bir oyunki bunu bilen anlar ancak yoksa kime söylesenki ancak emre kardeşimiz anlar ve klüp kurmaya karar verir allah senin gibi kişlerin sayısını çoğaltsın emre hayırlı olsun iyi bir hamle zamanında ve yerinde

ok meydanında karşılaşıyoruz bi ara antremanda yaptık beraber ama maç yapamadık bu sefer yapacaz tamam benimde huyum maç yapma idare et

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

. bu arada ben maçkadayım kulub antremanları maslakta ayazaga ana kampusünde oluyor....

Bayaa yakınmışız o zaman. Ben de nuri akındayım. Gerçi mezun oluyorum ama itüye gelirim belki :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatenisi okadar zevkli bir oyunki bunu bilen anlar ancak yoksa kime söylesenki ancak emre kardeşimiz anlar ve klüp kurmaya karar verir allah senin gibi kişlerin sayısını çoğaltsın emre hayırlı olsun iyi bir hamle zamanında ve yerinde

ok meydanında karşılaşıyoruz bi ara antremanda yaptık beraber ama maç yapamadık bu sefer yapacaz tamam benimde huyum maç yapma idare et

ovgulerin için tesekkürler tahsin abi ne demek tabi maç da yaparız inş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..