Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tmtf Hack'lendi

lobianco

Recommended Posts

çin'den webmaster getirsinler :lol:

Siteye girince şu mesajı görüyorum şu an:

Sitemiz güncelleme islemleri için kisa bir süre ulasima kapali olacaktir.

Çin'den webmaster gelir mi gelmez mi bilemem ama şu ankinin Türkçe karakterlerini kullanmayan bir webmaster olduğu kesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Federasyonun sitesini hack'lemişler. :P::lol::fildir::huh:

Web sitemiz o tarihte bir saldırıya maruz kaldı bana verilen bilgilere göre saldırı yapan kişiler veri tabanına sızamamışlar ve ip yönlendirmesinden siteyi hacklenmiş gibi gösterildi ve anında müdahale edilerek gerekli düzenlemeler yapıldı, saldırı yapan kişileri tespit edilemedi edilse idi şuan savcılıkta hesap veriyor olurlardı.

Bu konuda benim üzüldüğüm nokta ise bunun sizi niye bu kadar sevindirdi.Kınamanız gerekirken seviniyorsunuz bu nasıl bir mantık anlamış değilim.

Yani federasyonun web sitesinden rahatsız olduğunuz bir nokta mı var?

Forumdaki bazı kişileri anlamak gerçek ten çok zor!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Web sitemiz o tarihte bir saldırıya maruz kaldı bana verilen bilgilere göre saldırı yapan kişiler veri tabanına sızamamışlar ve ip yönlendirmesinden siteyi hacklenmiş gibi gösterildi

Buna sevindim.

Bu konuda benim üzüldüğüm nokta ise bunun sizi niye bu kadar sevindirdi.Kınamanız gerekirken seviniyorsunuz bu nasıl bir mantık anlamış değilim.

Yani federasyonun web sitesinden rahatsız olduğunuz bir nokta mı var?

Forumdaki bazı kişileri anlamak gerçek ten çok zor!

İfadede herhangi bir sevinme belirtisi yok. Smiley'ler sizi bu şekilde düşündürdü sanıyorum. İşin biraz cıvıklığı o da... Ciddiyetle birşeyler yazmanın o durumda çok bir faydası da yoktu açıkçası. Bunlar bana göre olağan şeyler, resmi bir kurum en nihayetinde federasyon. Saldırılar olur, bazen açık yakalanır, hack'lenir, esprisi yapılır, müdahale edilir, gülünür geçilir.

Siteden bir rahatsızlığım yok, memnunum ben şahsen. Başka konularda aynı düşünmediğiniz insanlar forumda bulunabilir. Muhtemelen başka konulardan birikmiş bir serzeniştir bu ifadeleriniz. Yine de inanıyorum ki herkes iyi niyetle birşeyler yazıyor. Sizinle (federasyonla) aynı düşünmedikleri yerler olsa bile.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..