Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Partner

Guest insecT

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar..orta seviye bi oyuncuyum, üniversite öğrencisiiym. ankara çukurambar tarafında düzenli antreman yapabileceğim bi partner arıyorum. hatta iyi seviyede bi oyuncu olması benimde eksiklerimi gidermem acısından cok iyi olur. güzel bi salon ayarlıcam. ilgilenen arkadaslar bana özel mesaj atarlarsa sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ben üniversite son sınıfta okuyorum. Bizim salonda da sadece 1 ya da 2 gün 6 dan sonra oynanabiliyor ama yarın hocam ile konusup buna bi cözüm bulmaya calısıcam. bana mail adresinizi yollayabilirseniz yarın konustuktan sonra size detaylı bilgi verebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Merhaba arkadaşlar. Ben de ankarada üniversiteden kalan alışkanlığımı devam ettirmek güzel vakit geçirmek için bu güzel sporla ilgilenebileceğim mekan ve arkadaşlar arıyorum. Özel sektörde çalışıyorum. Bana yardımcı olacak bilgi verecek arkadaşlar varsa sevinirim. Herkese mutluluklar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da, özellikle seviyenizde biraz iyiyse, partner bulmak kolay, eryaman Aile Yaşam Merkezi hafta içi öğlen 14.00'den sonra bile dolu oluyor, Cumartesi Pazar ise neredeyse yer bulunmuyor. Ancak şunu belirtmek isterim maalesef orada oynayanların seviyeleri (yanyana dizilmiş 3'lü masalarda özellikle) seviyeniz iyi değilse insanlar sizle oynamıyor, oynasa bile oynamamak isteklerini davranışlarındanb anlıyorsunuz.

Bunun yanında Elvankent yolu üzerinde açılmış Aile Yaşam Merkezi var burada duyduğum kadarıyla çok sayıda masa var, genelde boş oluyormuş ancak gidenler artarsa burada daha rahat oynanabilir.

Ankara oynayan diğer arkadaşlarda yer konusunda bilgilerini yazarlarsa konu çeşitlenebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Birkaç gün içinde tatil için Ankara'da olacağım, katılabileceğim bir (orta seviye) ekip olursa haber verirlerse sevinirim, gelmeye çalışırım. Ağustos sonlarına kadar kalacağım.

Selamlar. :bye:

Tufan Yalçın'ın salonu vardı. Bilgi olarak kulağının bir kenarında dursun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 69 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..