Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku Acoustic

Recommended Posts

slm,hala acoustic hakkindaki fikirleriniz olumlumu?Gergely 21 almak istiyorum fakat bu tahtayida çok merek ediyorum.Her halde gergelyden daha yavas.Kafa kisminin buyuklugu ne kadar,bilenler bir fikir yazsa.Birde forumda violin ile oynayanlar var.Onlarda tahtalarindan bahsetse sevinirim.çok istedim, ama,benim bulundugum yerde,bu tahtalarla ne oynayan var nede bilen!Benide siz forumdaki guzel yazilarinizda bu tahtalardan bahsederkeni goruyorum.Mesela bugun izmir bulusmanizi okudum,butun bir aksamimi aldi ama çok guzel ve surukleyici idi.Gerçi sizin için bayagi eskimis ama ben ilk defa bugun gordum,oda violin ve acoustic ile ilgili yazilari ararken

tskler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar

Şu an nittaku violini deneme aşamasındayım.Accoustic ile arasında ki farkı çözmeye çalışıyorum bana hızı oldukça fazla geldi ama masadan açıldıkça yavaşlıyor allround tahta özellikleri göstermeye başlıyor. Accoustici kullanan arkadaşlar da izlenimlerini paylaşırsa sevinirim almadan önce iki tahta arasında çok düşündüm de......Violini beklediğimden hızlı buldum.Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ikisiyle de kısa süre oynadım. akustik biraz daha kalın ve yumuşak bu yüzden yavaş tıpspin yapmak daha kolay ve kontrollü ayrıca masadan açıldıkça gücüvioline ornala daha geç tükeniyor. violin ise ince ve sert kendine has bir tahta. spini yapmış olmak için yapanlara göre değil. spini nereye hangi hızda ve spinde yapacağını ayarlayanlar için ideal.

iki tahta da diğer tahtalardan cidden farklılar. masaya yakın veya orta mesafede kontrollü bir ofansif oyununuz varsa bu tahta size uyar. ama her topa spin yapayım diyorsanız uzun rallilerden hoşlanıyorsanız size gitmez...

tskler tsu,anladigim kadari ile masa basindan sert vuruslar için violin,acoustic ten daha iyi.Acaba bu tahtanin hizi ne kadar?Sanki bana kong linghui special gibi geliyor.

Fakat 1 haftadir benim gergely 21 geldi.Simdilik çok memnunum.Kontrolden biraz kaybettim ama kisa servis ve sonra oldurucu vuruslar için çok iyi.Kontrolu zor oldugundan uzun ralliler için iyi degil ve yorucu.Zaten bu tahtayi alanda bunu bilerek seçiyor.

gorusmek uzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben su an cin halk cumhuriyet i nde egitim goruyorum universitede bir turnuva var bende turkiye adina sefil bir oyuncu giricem ama elimden geleni yapcaz burda 6 aydir egitim gibi bir sey aldik ama ne kadar iyi olur bilmiyorum

yarin tahta ve lastik almayi dusunuyorum stilim hizli oyun rakibin oyunu yavaslatamayacagi bi oyun amam servislerim spin fala biraz arkadasim gergely tahta olarak tavsiye etti

finlandiyadan almis lastigi de tihbar (japon) pek anlamiyorum degerleden ama

sizce ne diyosunuz yardim ci olursaniz vatan millet askin violini gordum aqustic bilmiyorum nasil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 101 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..