Jump to content
Masatenisi.org Forum

Komple Video Eğitim Seti.

hakan.a

Recommended Posts

Merhaba,

Eğitim video linklerini ilk üye olduğumda ben eklemiştim. Şu an kontrol ettiğimde birçok linkin bozulduğunu görüyorum. Buradan videoların indirilmesiyle uğraşmak istemeyen tüm arkadaşlar bana mesaj atarlarsa zincirleme paylaşımı başlatabiliriz. Kural basit eğitim seti ücretsiz, ben öncelikle bir ilde birçok kişiye ulaşabilecek bir arkadaşa eğitim setini göndericem. Kargo ücretini alıcı ödeyecek, sonra bu arkadaş engeç 3 gün içinde eğitim setini kopya ederek başaka ilden bir arkadaşa gönderecek. Kopya edenler kendi çevrelerindeki diğer arkadaşlara eğitim setini kopya etmeleri için verecek. Eğer seti teslim alan arkadaşlar zamanında seti yollarlarsa çok kısa sürede Türkiye'nin bir çok yerine ulaştırmış oluruz. En son kimde kaldığımızı bilmek amaçlı buraya set gönderilen arkadaşın ismini yazıcaz. Eğitim setinde olmayan eğitimleri veya güzel maç görüntülerini eklemek isteyen arkadaşlarda ekleme yapabilir.

Bu konuda sizin önerileriniz varsa onlarıda değerlendirebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Eğitim video linklerini ilk üye olduğumda ben eklemiştim. Şu an kontrol ettiğimde birçok linkin bozulduğunu görüyorum. Buradan videoların indirilmesiyle uğraşmak istemeyen tüm arkadaşlar bana mesaj atarlarsa zincirleme paylaşımı başlatabiliriz. Kural basit eğitim seti ücretsiz, ben öncelikle bir ilde birçok kişiye ulaşabilecek bir arkadaşa eğitim setini göndericem. Kargo ücretini alıcı ödeyecek, sonra bu arkadaş engeç 3 gün içinde eğitim setini kopya ederek başaka ilden bir arkadaşa gönderecek. Kopya edenler kendi çevrelerindeki diğer arkadaşlara eğitim setini kopya etmeleri için verecek. Eğer seti teslim alan arkadaşlar zamanında seti yollarlarsa çok kısa sürede Türkiye'nin bir çok yerine ulaştırmış oluruz. En son kimde kaldığımızı bilmek amaçlı buraya set gönderilen arkadaşın ismini yazıcaz. Eğitim setinde olmayan eğitimleri veya güzel maç görüntülerini eklemek isteyen arkadaşlarda ekleme yapabilir.

Bu konuda sizin önerileriniz varsa onlarıda değerlendirebiliriz. En kısa süre içinde DVD'rin içeriğini buraya yazıcam.

Hakan bey bunlar lisanslı içerikse burada bahsetmeyelim, değilse zaten sorun olmaz.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey bunlar lisanslı içerikse burada bahsetmeyelim, değilse zaten sorun olmaz.

selamlar

Haklısınız Ertan Bey, ilkanda bu konuyu düşünemedim. Bu videolar internetten indirdiğim videolar hangileri lisanlı hangileri değil tam bilemiyorum.

Seti isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar. Bu şekilde çözmeye çalışalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi eğer internetten indirdiysen lisanslı değildir çünkü lisanslı dvdler falan var onlarıda kimse upload için uğraşmıyor

Böyle bir şey söylenemez. Internette her türlü lisanslı cd, film vs bulunabiliyor. Maç videoları da genelde TV lerden çekiliyor ve aslında hepsi lisanslı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bu konuda sizin önerileriniz varsa onlarıda değerlendirebiliriz.

bu eğitim setinin içeriğini (dosya ismi vs ) yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu eğitim setinin içeriğini (dosya ismi vs ) yazarsanız sevinirim.

Eğitim setini bugün gönderdim. Bundan sonrası arkadaşların hassasiyetine kalıyor. Eğitim setinde Eski ve yeni Çin'li, Alman, İsvec'li, Rus, Kore'li, Japon birçok şampiyon oyuncunun video eğitimleri bulunuyor. Atak oyun stili, Defans Oyun stili, Allround oyun stili ve servis atış teknikleri detaylı olarak var. 7 DVD Toplam 30 dan fazla eğitim. Kopya eden arkadaşlarında yorumlarını buraya yazmaları iyi olur.

Sık sorulan sorular

1. Eğitim seti ücretlimi?

Hayır. Sadece paketi teslim alırken kargo ücreti ödeyeceksiniz.

2. Eğtim seti seviyesi nasıl?

Her seviyeden oyuncu ve eğitmenler için yararlı bir eğitim seti. Şimdiye kadar üretilen eğitimlerin %80 ni bu sette var diyebilirim.

3. Eğtim setinin linklerini gönderirmisiniz?

Linklerin birçoğu bozuk. Bu eğitimlerin bir kısmını ücretli üyelikle indirdim, bu nedenle seti kopya etmek daha ekonomik bir yöntem olacaktır.

Talep eden arkadaşlar.

1. Kerem Erböke - İstanbul (31.03.2009'da eğitim seti gönderildi.)

2. umur -

3. Gokhan Egemen - AYDIN

4. notsniw - KONYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..