Jump to content
Masatenisi.org Forum

Almanya Açık │ Timo Boll - Chen Weixing

Bora

Recommended Posts

şimdiye kadar izlediğim en sağlam maç desem yalan olmaz herhalde.

chen'in sayısız kez yüksek sesle bağırmasına, raketini fırlatmasına ve

diğer tuhaf hareketlerine rağmen herhangi bir kart görmemesi garibime gitti.

kurallar mı değişti acaba..

Güzel bir karşılaşma olmuş.. Kurallar azıcıktan fazla esnemiş gibi. Bu yönetme fırsatı bizim hakemlere düşseydi 5 sarı 10 kırmızı kart yallah dışarı..O ne yahu Chen Weixing benmi şimdi dışarı attım . Dünyada da bayağı bir muhabbeti olurdu. Kısmet değilmiş bir daha ki maça artık atarız..!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Güzel bir karşılaşma olmuş.. Kurallar azıcıktan fazla esnemiş gibi. Bu yönetme fırsatı bizim hakemlere düşseydi 5 sarı 10 kırmızı kart yallah dışarı..O ne yahu Chen Weixing benmi şimdi dışarı attım . Dünyada da bayağı bir muhabbeti olurdu. Kısmet değilmiş bir daha ki maça artık atarız..!!!

ktm

Kart görmediğini nerden biliyoruz ki ? Bu görüntüler özet. Ama atılması lazımdı diyorsanız orasını bilemem tabi ... =)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kart görmediğini nerden biliyoruz ki ? Bu görüntüler özet. Ama atılması lazımdı diyorsanız orasını bilemem tabi ... =)

özette bile olsa hatalı servislere verilen sayıları, kartları vs. kesmiyor arkadaş. diğer videolarında böyledi. bunda tersini yaptıysa bilemem. bu hareketlere gereken kartlar gösterilmeli ki izleyen sporcular (özellikle küçükler) kötü etkilenmesin ve yanlış bilgilenmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben maçı ittf sitesinden seyrettim. Chen Weixing son sayıda servis hatası yapıp seti kaybetti ve raketi masaya fırlattı. Antrenörünün yanına giderken hakem kendisine seslenip birşeyler söyledi ve ardından Chen "Ben ne yaptım şimdi?" gibisinden birşeyler dedi. Kamera hakemi göstermedi ama bence orada bir kart gördü. Görmediyse bile uyarı aldı. O seviyede profesyonel bir oyuncunun sinirlerine hakim olması gerekir. Söylediğiniz gibi maçı çocuklar da seyrediyor. Kendine hakim olma bakımından Timo Boll ve V. Samsonov olması gerektiği gibiler bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar youtube dan link veriyorsunuz çok iyi ama bunları indirme programları olanlar rapidshare den atma imkanına sahipler mi acaba , bende bir program var youtube linkli olunca videoları indiriyor ama vtunnel olmadan youtube a giremiyorum... :(

Kimsenin halihazırda Youtube'da olan bir videoyu upload etme zahmetine gireceğini sanmam. Onun için Youtube'a girmenin yollarını aramanız daha mantıklı bence. Youtube Jacker kullanmayı deneyebilirsiniz mesela.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..