Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adanadaki Sporcu Arkadaşlar

Recommended Posts

forumdaki adanada yaşayan arkadaşlar kimler acaba??? pazartesi saat 14:30'da tribün altındaki salonda buluşalım

abi gelmek isterim fakat pazertesi çalışıyorum haftasonu olsa daha uygun olurdu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben sadece pazartesi, salı ve çarşamba müsaitim, buluşmak isteyen olursa beklerim

Merhaba

Bugün Sn.Turushan ile Adana 5 Ocak stadyumunda bulunan il masa tenisi salonunda buluştuk.Gerçekten çok memnun oldum.Salon saat 14.30 dan sonra açılıyor.Kadrolu antrenör Sn.Mustafa hoca ile de tanıştık.Çarşamba günü tekrar buluşacağız.Herkese selam ve saygılar

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bugün Sn.Turushan ile Adana 5 Ocak stadyumunda bulunan il masa tenisi salonunda buluştuk.Gerçekten çok memnun oldum.Salon saat 14.30 dan sonra açılıyor.Kadrolu antrenör Sn.Mustafa hoca ile de tanıştık.Çarşamba günü tekrar buluşacağız.Herkese selam ve saygılar

Hoşçakalınız

Vay be Adanada buluşanlara bak.Biri İzmirden öbürü Rizeden.Süper valla.Adana uyuyormu :esne: .Yokmu evsahipliği yapacak babayiğit.Bakalım göreceğiz <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün ayhan menzi ve veteran arkadaşlarıyla bol idman ve maçlar yaptık, keyifli bir gündü, bı gün son kez gidiyorum, aydın bey saat 2.5 da geliyor, ayhan menzi 5 gibi gelecek, katılmak isteyen arkadaşlar olursa beklerim

Merhaba

Ben saat 14.30 da orada olacağım.Diğer veteran arkadaşlar ile tanışmak istiyorum.Herkese seviler

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Ben saat 14.30 da orada olacağım.Diğer veteran arkadaşlar ile tanışmak istiyorum.Herkese seviler

Hoşçakalınız

Merhaba

Bu akşam saat 14.30 dn 19.30 a kadar 5 Ocak Stadyumu il masa tenisi salonundn SnTurushan,Sn Ayhan,Sn Erdinç (Mersin) ile gayet güzel sohbet ve arkasından keyifli maçlar yaptık.Bu arada Sn.Ünal,Sn.Ali İhsan,Sn.Mustafa hocalarımızla tanışma ve kaynaşma imkanını bulduk.Yaklaşık 50 minik ve yıldız öğrencinin antremanlarını izledik.Konukseverlikleri için teşekkür ediyorum.

Şurası bir gerçek ki sohbetlerimizde edindiğim izlenim her ilimizde aynı temsilcilik ve antreman sorunları ile masatenisine bakış açısındaki ilkelliği gördüm..

Bunları sonra paylaşacağım..

Ben herkese teşekkür ediyor ve Adana da Nisan ayı sonununda yapılacak Veteranlar turnuvasına herkesi davet ediyorum

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ooo Turushan Adanaya gidip eski arkadaşlar ile görüşmüşsün bile İlker, Baykal, Hilmi, Koray onlar geliyorlarmıydı salona hala? Kısmet olursa bende bir Adana ziyareti yaptığımda salona uğrayıp eski dostlar ile hasret gideririm artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

carsamba gunu aydin abi ve turushan beyle tanisma sansi yakaladim.hosgelmisler.ayhan menzi ile birlikte dortlu antrenman yapip sohbet ettik.birkac kare foto alsaydik hic fena olmayacakti.oyuna kaptirdik kendimizi :)gelecekteki turnuva ve idmanlarda bulusmak umidiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

carsamba gunu aydin abi ve turushan beyle tanisma sansi yakaladim.hosgelmisler.ayhan menzi ile birlikte dortlu antrenman yapip sohbet ettik.birkac kare foto alsaydik hic fena olmayacakti.oyuna kaptirdik kendimizi :)gelecekteki turnuva ve idmanlarda bulusmak umidiyle.

Merhaba

Ben çok memnun oldum.En kısa zamanda görüşmek üzere.Unutmayınız....EGE de İZMİR de dostlarınız var...Görüşmek üzere

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ooo Turushan Adanaya gidip eski arkadaşlar ile görüşmüşsün bile İlker, Baykal, Hilmi, Koray onlar geliyorlarmıydı salona hala? Kısmet olursa bende bir Adana ziyareti yaptığımda salona uğrayıp eski dostlar ile hasret gideririm artık.

ahmetcim keşke sende burada olsaydın, 3 gün çok iyi vakit geçirdim, ama ne yazıkki eskilerden sadece ayhanla ünal çenet, ali ihsan gılav hocaları görebildim, ya başka salona gidiyorlar ya da spor yapmıyorlar, samiyle görüştüm hem iş yoğunluğundan hem de 6.5 aylık bebeklerinden dolayı salona gidemiyor, adanaya temelli dönüş yaparsam o da tekrar salonlara dönecekmiş :lol::lol:

aydın hocayla iki gün ayhanla iki gün ve son gün erdinç hocayla çok keyifli anlar yaşadık, keşke daha uzun zaman olsaydı da daha fazla beraber olsaydık, valla tadı damağımda kaldı diyebilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..