Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ilkokullar Arası Türkiye şampiyonası

Guest Butterfly

Recommended Posts

Bende merak ediyorummm...

Sen katılacakmısın katılırsan görüşebiliriz...

Ispartada olma ihtimali varmisss...

yüzde 75 orda olucak...

evet buradan yani ilden 1.çıkarsak bende öğrencilerimi getirecem :)) bizden geçti be alperen ama gelirsek tanışırız tabi... turnuvanın tarihi ne zamanmış bi bilgin varmı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani dedigim gibi biz ispartada girecegiz...Ve butterfly abi gelirsen tanisiriz...

hıım yok be alperen ben bi aksilik olmazsa kırşehire gidecem galiba?benim çocuklar daha minik yani 6,7,8 değiller.neyse yine görüşürüz inş .masa tenisçiler eninde sonunda birbiriyle bi yerlerde mutlaka yanyana yada karşı karşıya gelirler :)) umarım sende takım halinde ıspartaya gidersin ...

iyi hazırlan turnuvaya ,epey iiler vardır maçlarda... iyi çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi.org turnuvasını kastediyorum.Bence kaçırmayın. :thup:

Masatenisi.org turnuvasının kesin tarihi belli olmuşmu ki? ben en yakın sapanca var diye biliyorum tufan bey. masatenisi org. turnuvasının tarihi uygun olursa seve seve iştirak ederiz tabi:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Gelicez sanirim...Ama belli olmaz...Bugün ve dün Isparta Turnuvasi vardi...Ve ben 2.turda elendim...Gerçekten çok güzel oynuyordu Saten 7 yillik arkadasim bana tenisi ögreten cocuk ilk defa bir turnuvaya girdi ve beni halletti...

Setler 2-2 ydi 12-10 yenildim ve 3-2 ile 2.turda elendim...

Geçen sene isp. da sampiyon olduum icin benim gecen sene yendiklerim benle mac yapmak istediler birazda alay gectiler...

Sirayla hepsiyle maç yaptigim ve moralim yerine geld

12 set hepside benimmm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 80 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..