Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Sitenin En Güçlüsü

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

son günlerde açılan anketlerin çok keyfe keder, daha doğrusu aklımıza gelen her sorunun anket sorusu olarak foruma konduğunu düşünüyorum. ilkerkesen'in bu son anket sorusunun bu konuya en iyi örnek oluşturduğunu düşünüyorum.

böyle bir sorunun cevabının nasıl bulunacağı düşünülüyor çok merak ediyorum. ayrıca bulunsa neye yarayacak? forum kurallarında doğrudan anketler ile ilgili bir kural olmamakla birlikte her türlü mesajın içeriğinin masa tenisi ile ilgili olması gerektiği açıkca yazıyor(bakınız forum kuralları madde 6). denebilir ki bu anket sorusu da masa tenisi ile ilgili ama sanırım ilgiden ilgiye fark var.

bu forumun en güçlüsü benim. sırtım çok sağlamdır, yüksek mevkilerde tanıdıklarım var, bir telefonum ile halledemeyeceğim iş yoktur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz
Bencede biraz saçma olmuş. bu forumun en güzeli kim bu forumda.....

Biraz yapıcı şeyler olursa daha iyi olur kanaatindeyim.

evt arkadaşlar bence de bu anket olayını fazla abrtmamak gerek...biraz daha masatenisi ile ilgili konularda anketler hazaırlamak çok daha verimli olur.. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabi ki en güçlüsü benim taekwon-do'da 2. dan,ju-jutsu'da 1. dan ayrıca amatör olarak boks güreş ve body yapmaktayım. :lol:

Çağdaş,

şu anda TV'de X-Men gösteriliyor, yani bu kadar benzerlik olur hakkaten, tırstım valla... :o: :huh::sasi: en güçlü sensin, hiç şüphe yok...

Ping the afraid of wolverine Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En güçlü değil ama sanırım en güçsüz olarak ben gösterebilirim.Çünkü çift taraflı bel fıtığı problemim var ve 3-5 kilo bile kaldırmam yasak.Doktorlarda masatenisi oynamamı kesinlikle yasaklıyorlar ama ben aldırmıyorum.Raket zaten o kadar kilolu değil :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten kaldırması kolay olsun diye kız tahtası ile oynuyorsun dimi Tufan abi :D:

Bir de güçlü olsan bakalım nolcak :D:

Geno,

kara listenin en üstüne ismini yazdıracaksın bak dikkatli ol, Ankara'ya gelmicem nasıl olsa diye yırtarım sanma, Tufan seni yazın yazlıkta yakalar valla bak kötü olur sonra....

:lol:

Ping the warner of Tufan Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsu bu cumartesi Çankayadaydım.Sizler yoktunuz <_< .Gelmemin bir nedenide sizlerle oynamaktı.Ama genede İlhan hoca,Lütfü hoca,Filiz hoca,ve başka gelenlerle güzel vakit geçirdim.Tekrar çağırdılar ve onlarda mutlu oldular.Çiftli maçlar süperdi zaten sen bilirsin. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu anket yanlış anlaşılmıştır oysa ki ben bu sitenin Timo Bollunu Ma linini sormuştum.Yani en güzel oynayanını kaslı olananını değil.Kimdir bu sitenin en güzel masatenisi oynayını?Bunu sormuştum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
En güçlü değil ama sanırım en güçsüz olarak ben gösterebilirim.Çünkü çift taraflı bel fıtığı problemim var ve 3-5 kilo bile kaldırmam yasak.Doktorlarda masatenisi oynamamı kesinlikle yasaklıyorlar ama ben aldırmıyorum.Raket zaten o kadar kilolu değil :lol:

tabii ki tufan abi

ya 3-5 kiloyu elinle kaldırmasan bile midende taşıyorsun hiç sağlığını mazeret gösterme bence!seni tanıyanlar biliyodur :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..