Jump to content
Masatenisi.org Forum

Misland Açik - Elaziğ

Guest Akgun23

Recommended Posts

İl Temsilciliğimizin 2009 yılı Temmuz ayı içerisinde Türkiye'de bir ilk olarak Misland Açık Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası yapılması planlanmaktadır. Ferdi 128 bayan ve 128 erkek sporcunun katılması düşünülen bu organizasyonda 1. 2. 3. ve 4. gelen sporculara çeşitli para ödülleri verilecektir. Kesin tarih ve başvuru koşulları internet adresimizden www.mtelazig.com yayınlanacaktır. Tüm masa tenisi severlere duyurulur.

Yer: Misland Amfi Tiyatro ELAZIĞ

www.misland.com.tr

saygılarımızla

Elazığ masa tenisi il temsilciliği

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir haber.Ancak 128 rakamı neden.Hele hele bayan katılımcı açısından 28 adet katılması bile süper olur.Bu tür organizasyonlara ihtiyaç var.Sonuna kadar destekliyorum.Ben Temmuzda katılabilirim sanırım.Hatta katılacak masatenisçiler bile getiririm yanımda.Ama organizasyon ve yapılacak işler hakkında sürekli bilgi verilmesi gerekli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın tufan yalçın

bugün itibariyle misland amfi tiyatroyu ayarlamış bulunuyoruz. daha önce görüştüğümüz sponsorlarla bir toplantı yaptıktan sonra bilgiyi vermeyi düşünüyoruz. 128 sayısı artabilir o konuda bir sınır yok. Sizin gibi masa tenisine gönül vermi kişilerin bu organizasyonda bize yardımcı olması bizler için mutluluk verici. ilginize teşekkür eder saygılarımı sunarım

mustafa akgün

Elazığ il temsilcisi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa abi,

4 sene elazığda okumuş biri olarak sizin elazığda il temsilcisi olduğunuz dönemi yakalayamadığım için üzgünüm. masa tenisi oynamak için 4. sınıfta yurda dahi çıktım. elazığdaki bu hareketliliği görmek güzel.

başarılarınızın devamını dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın tufan yalçın

bugün itibariyle misland amfi tiyatroyu ayarlamış bulunuyoruz. daha önce görüştüğümüz sponsorlarla bir toplantı yaptıktan sonra bilgiyi vermeyi düşünüyoruz. 128 sayısı artabilir o konuda bir sınır yok. Sizin gibi masa tenisine gönül vermi kişilerin bu organizasyonda bize yardımcı olması bizler için mutluluk verici. ilginize teşekkür eder saygılarımı sunarım

mustafa akgün

Elazığ il temsilcisi

Mustafa bey bahsettiğim gibi ilk katılan ben olacağım.Yazın beni.Buradan size tam destek sözü şu şekilde olur.Ben 6.forum buluşması turnuvasını Elazığda yapalım önerisini getirmek istiyorum.Tabii sizde isterseniz.Bu organizasyon benim yaptığım 5.forum buluşması turnuvasından renkli geçeceğine eminim.

Bu organizasyonun altından başarı ile kalkabilir ve ileriki yıllar için diğer şehirlerimize örnek olabilirsiniz.

Masatenisi için fedakarlık yapmak şart.Hele il temsilcisi iseniz ve federasyonu temsil ediyorsanız.Bu arada federasyonumuzda size tam destek olacaktir.Buna inancım sonsuzdur.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün üniversitelerarası maçlara iştirak eden Federasyon başkanımız Sn.Oktay ÇİMEN'e Misland Açık'tan bahsettim ayaküstü. Kendisi organizasyonu çok olumlu karşıladı, bizzat katılarak oynamak istediğini ifade etti. Misland gerçekten görülmeye değer bir yer. Aqua parklar, bilimum spor ve eğlence tesisleri, alışveriş merkezleri, amfi tiyatrolar görselliğiyle insanı büyülüyor. Bütün bunlarla masa tenisinin birleştiği bir organizasyon, hiç şüphe yok ki son derece doyurucu bir organizasyon olacaktır.

Bu konuda fedakarane çalışmalarını sürdüren il temsilcimize başarılar diliyor, desteklerinden dolayı Oktay Bey'e teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İl Temsilciliğimizin 2009 yılı Temmuz ayı içerisinde Türkiye'de bir ilk olarak Misland Açık Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası yapılması planlanmaktadır. Ferdi 128 bayan ve 128 erkek sporcunun katılması düşünülen bu organizasyonda 1. 2. 3. ve 4. gelen sporculara çeşitli para ödülleri verilecektir. Kesin tarih ve başvuru koşulları internet adresimizden www.mtelazig.com yayınlanacaktır. Tüm masa tenisi severlere duyurulur.

Yer: Misland Amfi Tiyatro ELAZIĞ

www.misland.com.tr

saygılarımızla

Elazığ masa tenisi il temsilciliği

temmuzu iple çekiyorum inşallah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..