Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gelişmek İstiyorum

Guest HüseyinErenSahin

Recommended Posts

Ben 8.ci sınıfa gidiyorum okul takımındayım İyi Oynadığımı düşünüyorum ama dahada çok geliştirmek istiyorum kendimi yardım ederseniz sevinirim şimdiden

Teşşekkürler Eren......

Bulunduğunuz şehri yazarsanız daha iyi olur. Forumda azıcık dolaşırsanız en azından bir ön bilginiz oluşur.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer evde calışmak istiyorsan bir masa tenisi topunu delip bir ataçla yada iğne ile tutturup daha sonra bunu da bir iple tavana asıp antreman yapabilirsin.

şahsen ben 16 yasındayım hala arasıra yapıyorum... topa ıyı noktada vurmak ıcın super antreman nası olsa top yere dusmuyor :D: :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer evde calışmak istiyorsan bir masa tenisi topunu delip bir ataçla yada iğne ile tutturup daha sonra bunu da bir iple tavana asıp antreman yapabilirsin.

şahsen ben 16 yasındayım hala arasıra yapıyorum... topa ıyı noktada vurmak ıcın super antreman nası olsa top yere dusmuyor :D: :D: :D:

Bunu sakın yapma. vuruş yaparken raketi ne kadar kapatırsan kapat top yine yukarıya gidecektir. Masa tenisinde masaya çarpan top yukarı doğru çıkacak ve sonra aşağıya düşecektir. Halbuki tavana asılan top yukarıdan aşağıya düşecek ve sonra yukarıya çıkacaktır. Yani tam tersi bir yörünge çizecektir. Bunu masa tenisi antrenörü olarak kesinlikle önermiyorum. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beni bilgilendirdiğiniz icin tsk ederm... siz olmasaydınız tekniğim bozulabilirdi....

peki sizce servis icin iyi değil mi??

Yukarıdan asılı bir topla servis çalıştığın taktirde yer çekimi ile top aşağıya doğru düşmeyeceği için topun ağırlığını hissedemezsiniz. Bunun yerine battaniye serili bir zemin üzerinde servis çalışırsanız topa ne kadar falso verebildiğinizi görürsünüz ve çalışmalarınızın sonunda verdiğiniz falso miktarının artıp artmadığını da gözlemlemiş olursunuz. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..