Jump to content
Masatenisi.org Forum

İst Avrupa Yakasında Partner Ve Oturduğum İlçeye Yakın Yer Arıyorum

Guest Bilal_Bilgin

Recommended Posts

İst Esenyurt'ta ikamet etmekteyim yakınlarda oynayabileceğim salon veya salonlar varsa , bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum , aynı zamanda partnerde arıyorum , lisede iken 2 sene aralıklı olarak oynadım , daha sonra bıraktım şu an üniversite öğrencisiyim ve devam etmek istiyorum , uzun zaman oldu oynamayalı ama oynaya oynaya geliştirebilirim kendimi diye ümit ediyorum , bu süreç te kendine partnerde arayan varsa 2 taraf içinde faydalı olacaktır diye düşünüyorum , yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler

Saygılarımla

Bilal Bilgin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelmek isterseniz Zeytinburnu' nda UPS Spor Salonu var,

metrobüs ile cevizlibağda inip, tramvay hattıyla seyitnizam durağında indiğiniz zaman yaklaşık 15 metre karşınızdaki okulun spor salonunda UPS Klubü vardır. Gelirseniz her seviyeden bir çok oyuncu ile oynama fırsatınız olacaktır, bunun yanında çok sıcak bir ortam olup hiç bir şekilde alışma problemi yaşamazsınız. 4 + 2 tane profesyonel masamız vardır. Hafta içi Salı - Perşembe ve Hafta sonu Cumartesi günleri açıktır.

sorumlu : Nurullah Ünsalver, gerekli iletişim bilgileri de forumda mevcuttur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç gitmedim ama adresi adım gibi biliyorum sayenizde sürekli forumda okuya okuya :lol:

iyi ya işte..geleceğin zaman sorun yaşamazsın :lol: seni mart ayında yapılcak turnuvaya bekliyoruz Bora..hem senin için hemde oraya gelecek oyuncular için iyi olur..zaten turnuvanın çekirdek bir kadrosu var,onun yanına eklenecek yeni ve iyi oyuncularla turnuva dahada keyifli hale gelecektir eminim..benden söylemesi :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi ya işte..geleceğin zaman sorun yaşamazsın :lol: seni mart ayında yapılcak turnuvaya bekliyoruz Bora..

Evet Bora, biz de gidiyoruz UPS turnuvalarına (son 3ünü kaçırmadık) , seni de bekleriz orada. FBVTT öncesi iyi bir hazırlık olur. Oyuncuların çoğunluğu TT-rating üyesi orada. Hepsi de seni özellikle bekler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kısa zamanda gelmeyi planlıyorum , gelmesi biraz uzun sürecek ama , sonuçta bir zevk :) , o kadarınıda çekmek lazım :) , teşekkür ederim yardım için ..

bugün salon 2 den akşam 9.00-9.30 a kadar açık..müsaitseniz bugün uğrayın,misafirimiz olun..ortamı görmüş olursunuz,ona göre karar verirsiniz.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar. bende cevizlibağdayım. şu söylediğiniz zeytinburnundaki spor salonundan giriş çıkış oynama şartlarından filan bahsederseniz her zaman gelip oynamak isterim. yardım bekliyorum lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 63 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..