Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Afişleri

Guest Dilek

Recommended Posts

Herkese merhabalar,

Arkadaşlar masa tenisi afişleri satın alabileceğim bir yer yada kişi biliyormusunuz?Salona asabileceğim ünlü masa tenisçilerin masa başında maç anında çekilmiş renkli büyük boy afişlerinden istiyorum ama nerden almalıyım sizlere sormak istedim. Herkese iyi günler. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar,

Benden istediğiniz posterlerden hepinize bulmaya çalışacağım. Kaç tane toparlayabileceğim bilemiyorum ama isteyen başka arkadaşlarda varsa öncelikle oynadıkları salonlarını doldurmak için düşünsünler ki salonları daha canlı ve masa tenisine yakışır hale gelsin. Şahsi göndermemin kimseye faydası olmaz.

Elimde birkaç tane var Arno sana da göndermeye çalışırım merak etme... Sizin gibi takım oyuncularının bizim tarafımızdan beslenmesi lazım zaten.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende isterim...XDXD...Saka yap1yorum bende çok var...

iSteyene kendi turnuva yapicaksa afisleriniz benden hemde istediginiz sekilde size gönderebilirim sadece kargo paras1n1 verirsiniz....

Adobe Photoshop Cs kullaniyorum,yani bir resim üzerine ne isterseniz yapabilirim...Benim bazi beyblade ile ilgili yaptiim photoshop çalismalarim var size onlari gösteriyim...Begenirseniz herhangi bir konu hakk1nda bana resmi de olucak sekilde mail atarsaniz ...1gün içinde düzenlenip size verilir...

Sevgilerimle BY aLPaCiNo

Buradan resim ekliyemedim isteyene mail olarak yada Msn den gönderebilirim...

Msn ve Mail adresim:::::: bladeralpacino@mynet.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Christian Süss (ANDRO) Wang Liquin, Liu Guozheng (DHS) posterleri andro, DHS katologlari var adreslerinizi yazarsaniz göndereyim.

merhaba ilknur hanım , mailde unutmuşum yalova ya gelirken malzemelerle beraber bize de herbirinden ikişer tane poster getirirseniz sevinirz, il spor müdürlüğünün salonuna renk getirecez sayenizde :)) saygılarımla ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..