Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adana Da Seyahat Ve Oynayacak Yer Ile Tanışma

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Ben İzmirden Aydın Ungan.13- 21 Mart tarihlerinde ADANA da olacağım.Hem Masa Tenisi dostlarımızla tanışmak hem de onlarla antreman yapmak istiyorum.Sanırım dostlukların gelişmesi adına bir adım olacaktır.Elbette her iki şehirden turnuvalarda birbirini tanıyan oyuncularımız bulunmakta.Benimkisi daha ziyade tanışma ve iki şehrin masa tenisinde neleri yaptıkları ve yapacakları konusunda bilgi alışverişinde bulunmak ve deneyimlerinden faydalanmak.

Teşekkür ederim

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir aksilik olmazsa 15 mart civarı ebeveyn ziyareti yapmak için 1 hafta kadar adanada olacağım, denk gelirse haberleşip buluşabiliriz, adana 5 ocak stadı tribün altında 6 masalık antrenman salonu var, eskiden idmanları orada yapardık, halen duruyorsa uygun bir ortamdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir aksilik olmazsa 15 mart civarı ebeveyn ziyareti yapmak için 1 hafta kadar adanada olacağım, denk gelirse haberleşip buluşabiliriz, adana 5 ocak stadı tribün altında 6 masalık antrenman salonu var, eskiden idmanları orada yapardık, halen duruyorsa uygun bir ortamdır.

Merhaba

Çok iyi olur..benim cep tel 0555 834 63 33..inşallah görüşürüz.Kendinize iyi bakın

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14-23 mart tarihlerinde adanadayım, 16ndan itibaren 4-5 gün 5 ocak tribün altı kapalı spor salonuna takılacağım, genelde saat 15-19 gibi orada olmayı düşünüyorum, salon saat 14 gibi açılıyor ve yaklaşık saat 20 gibi kapanıyor, tanışmak ve oynamak isteyen arkadaşları beklerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Aydın Ungan
14-23 mart tarihlerinde adanadayım, 16ndan itibaren 4-5 gün 5 ocak tribün altı kapalı spor salonuna takılacağım, genelde saat 15-19 gibi orada olmayı düşünüyorum, salon saat 14 gibi açılıyor ve yaklaşık saat 20 gibi kapanıyor, tanışmak ve oynamak isteyen arkadaşları beklerim

Merhaba

Herhangi bir aksilik olmaz ise orada olmak istiyorum.Kendinize iyi bakın

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 58 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..