Jump to content
Masatenisi.org Forum

2. Ligde Enez Kullanılmış

Recommended Posts

2. Lige giden arkadaşlardan aldığım habere göre raketleri kontrol eden ENEZ cihazı kullanılmış.

Ben toplam 6 takım maçına çıktım. Hiç birinde raketime enez cihazı ile bakılmadı. Hatta bazı takım oyuncuları lastiklerini hala eski solüsyonlarla yapıştırıp oynamış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben toplam 6 takım maçına çıktım. Hiç birinde raketime enez cihazı ile bakılmadı. Hatta bazı takım oyuncuları lastiklerini hala eski solüsyonlarla yapıştırıp oynamış.

hocam takımı kurtarmışsın galiba düşme hattından kurtuldunuzmu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biraz elestirim olacak bu konuda bazı oyuncuların raketlerine bakılmıs ama solusyon kullandıgı bariz belli olan bazı sporculara bakılmamıs ha ne farkediyor bence cok bi sey farketmiyor ama yapacaksan bi isi caydırıcı bi sekilde yap ya da yapma bi sey yasak sa yasaktır enez cihazın yoksa denetleyemiyorsan serbest bırak o zaman bi sezon daha kimsenin kafası karısmasın ikinci elestirim enez cihazını satan firmalara baska yerlerden okudugum kadarıyla yapım itibariyle basit bir cihaz yani teknolojik bi sey degil ama fiyatı abartı seklinde pahalı ...resmen fırsatcılık ve dürüst olmayan bir para kazanma aracı

not:enez cihazını internet üzerinden satan türk firmalarından bahsetmiyorum cünkü ilkönce onlar bile fazla buluyor fiyatı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam takımı kurtarmışsın galiba düşme hattından kurtuldunuzmu?

Şimdilik yoğun bakımdan çıktık. Potanın öünündeyiz. Son turnuvada belli olacak.İyi maçlar oynadık 6 maçta 3 galibiyet 3 mağlubiyet aldık. 5 galibiyet yapmamız işten bile değildi. Çok şanssız bir şekilde 2 maçı kaçırdık. Fakat yine de bizim için iyi bir turnuvaydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..