Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hayırdır Inşallah !

PingPongMan

Recommended Posts

Arkadaşlar,

yok balsaydı yok karbondu yok kemandı vs. habire tahtaları çekiştirirken sonunda olacağı buydu tabii: geçen sabah olay rüyama girdi sonunda :acaba:

hayır olsun deyin:

bu yeni buluşma çerçevesinde sanırım, oynuyoruz hep beraber gene ama kimler var tam bilemiyorum... neyse bir ara raketi masaya çarpıyorum ve tahtam kırılıyor; daha doğrusu sadece en üst tabakası kalkıyor (ki bunu da başka bir forumda okumuştum). ancak, daha sonra o üst tabakadan başlayarak bütün katmanlar atmaya başlıyor yavaş yavaş ve yere dökülüyor falan, böyle içim bir kötü oluyor... o sırada Simurg hacısı yanımda, ben de ona tahtanın balsa katmanlarını falan gösterip anlatıyorum bak tahtamın içi böyle işte diye, bu tür balsaları normal kırtasiyede falan bulamazsın diyorum :lol: ama tahtam bu arada darmadağın ve sizlere ömür :uzgun:

kan ter içinde uyanmışım...

ne anlama geliyor şimdi bu rüya, yoksa bu bir kabus mu? bakın anlatırken bile içim bi tuhaf oldu :(: kem gözlere mi :shock: geliyorum ya da tahtam geliyor, nazar mı değecek bize?

evet, rüya yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

Ping the bad dreamer Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi sırayla yorumlarsak:

1. yatarken üstünü sıkıca örtüyorsun

2. bundan sonra öyle carbon marbon yok; all wood tahtalar kullanıyorsun

3. yatmadan önce çok yağlı ve ağır yemiyorsun

düzenli olarak uygularsan 1 haftaya bişeyciğin kalmayacağı kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Balsa ne ki ?" "Kırtasiyede bile satıyorlar.." "Öyle raketmi olur ?" laflarını fazla ciddiye almışsın... Raketinin dandik bişi olduğu rüyana bile çıkmış..

Siz siz olun içinde balsa bulunan ve onaysız, dandik raketlerle oynamayın.. Başınıza neler geleceği belli.. Bkz: Şekil 1.. :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sana ilahi bir uyarı.

"Bu tahtada iş yok, çok geç olmadan adam gibi bir tahta ile değiştir" diyor.

iyi de, ortalık kız tahtası kaynarken adam gibi tahtayı nerden bulcam?

Başka kabusların varsa onları da yorumlayabilirim.

olmaz mı, kabus değil ama kabus gibi bir olay yaşadım geçen gün... yok kesin bana ve raketime nazar değdi canım, elemtere fiş kem gözlere şiş ve ayrıca kıskananlar çatlasın.

geçen gün hayatımda ilk defa lastik patlattım antrenman sırasında, gitti güzelim Cermet'im, 3 yerinden yarıldı :frust: . şimdiye kadar oynadıklarım arasında en güzel öteniydi, Kamikaze bilir. çok kanım kaynamıştı, o kadar da nazik davranıyordum kendisine, prese bile koymuyordum, gözüm gibi bakıyordum... anlamadım valla, ama bu, hiç de hayra alamet bişey değil tabii.

şimdi sırayla yorumlarsak:

1. yatarken üstünü sıkıca örtüyorsun

2. bundan sonra öyle carbon marbon yok; all wood tahtalar kullanıyorsun

3. yatmadan önce çok yağlı ve ağır yemiyorsun

1. yatarken örtüyom da, uyurken açılıyorsa ne yapcam?

2. carbon marbonun zaten damlası yok bende, ağzıma sürmedim hiç...

3. yok, sadece yarım ekmek arası tahin helva, sadece :fildir:

o kadar masatenisi dusunuyoki ruyalar muyalar oooo abi senin gelecegin parlak valla

hımmm, bu enteresan işte, acaba bu yaştan sonra olimpiyat şampiyonu mu oluyorum :isterim:

"Balsa ne ki ?" "Kırtasiyede bile satıyorlar.." "Öyle raketmi olur ?" laflarını fazla ciddiye almışsın...

evet kesinlikle haklısın, hiç takmamak lazım böyle lafları...

Raketinin dandik bişi olduğu rüyana bile çıkmış..

Siz siz olun içinde balsa bulunan ve onaysız, dandik raketlerle oynamayın.. Başınıza neler geleceği belli.. Bkz: Şekil 1..

böyle lafları da hiç kale almamak lazım :asabi::spam:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ha abi bide anlamadigim bu katamanlar yavaslatılmıs gosterimde mi kırılıyor bole

zamanı dondurup falan???...bizim bi yasli teyzem var komsum ona anlttım pek ic

acıcı seyler solemedı haberin olsun aman dikkat et kendine.. :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ha abi bide anlamadigim bu katamanlar yavaslatılmıs gosterimde mi kırılıyor bole

zamanı dondurup falan???...bizim bi yasli teyzem var komsum ona anlttım pek ic

acıcı  seyler solemedı haberin olsun aman dikkat et kendine.. :(:

Pingin mart ayının ortalarına doğru Ankaraya geldiğinde gerçekten başına hiç iç açıcı şeyler gelmeyecek :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TÜH TÜH Ping.. vah vah PİNG.. bu rüya senin 2. masatenisi.org turnuvasında parça parça olacağına delalet midir nedir :lol:

o nasıl yorum öyle NurdaN, ağzından yeller alsın :(: :o:

belki de parça parça edeceğine delalettir

belki değil, kesin ona delalettir :lol:

Ping the going to destroy all the blades Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

bir kabus da ben gördüm:

gergely yeni bir model çıkarmıştı: tamca 12000 ve tahtanın üzerinde made for girls yazıyordu. yanlış anlamayın rüya işte ama canım da o raketle oynamayı çok istiyordu,hep yazıyı görüp vazgeçiyordum.

allah hepimize akıl fikir versin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir kabus da ben gördüm:

gergely yeni bir model çıkarmıştı: tamca 12000 ve tahtanın üzerinde made for girls yazıyordu. yanlış anlamayın rüya işte ama canım da o raketle oynamayı çok istiyordu,hep yazıyı görüp vazgeçiyordum.

allah hepimize akıl fikir versin.

ne kabusu yaaa, bana göre süper rüya bu :thup: keşke ben görsem hep keyifle uyanır, sabahları dinç kalkardım yataktan. ne güzel bak "made for girls" diye bile yazıyo... bi daha görürsen hem kendine hem de Tufan'a birer tane al, kaçırma... zaten Gergely masa tenisi çevrelerinde tahtaların "Barbie"si diye bilinir, işte siz de model model alır oynarsınız, hatta üzerine çeşitli renk ve desenlerde kılıf falan da veriyorlarmış pembelli, allı, morlu falan :lol:

Ping the Allahtan not playing with a blade "made for girls" Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 75 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..