Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzonda Turnuva

Recommended Posts

arkadaşlar bugün gençlik spor il müdürlüğüne gittim 21 şubatta yıldızlar 22 şubatta büyükler turnuvası düzenlenecekmiş haberiniz olsun yer Akçaabat Kapalı Spor Salonu saat 9 -10 arası kayıtlar sonra inşallah maçlara geçilecek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Tüm masa tenisi severlere selam olsun.Giresundan 22 şubat pazar gününe yaklaşık 10 kişi büyükler kategorisinde 5 kişi de gençlerde olmak üzere 15 kişi geliyoruz.Orada görüşmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva sonuçları:

1) adem boncukoğlu

2) şener bayrak

3) fatih mehmet duruşkan

4) turushan övgü

sevgili adem çok iyi performans sergileyerek turnuva şampiyonu oldu, bense son 2 aydır düzeltemediğim oyunumla 4. olduğum için kendimi çok şanslı sayıyorum, turnuvaya katılan herkesi kutluyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TURUSHAN ABİ ŞENERİN SOYADINA ??? İŞARETİ KOYMUŞSUN :) :) SANIRIM AKLINA GELMEDİ BEN YARDIMCI OLUYUM ŞENER BAYRAK...

Adem Bey bir önceki turnuvada da 1. olmuştu. Kendisini kutluyorum. Turushan Hocam her ne kadar istediği oyunu ortaya koyamadığını söylesede güzel oynadı, ona da tebrikler :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Ordu Ünyeden Cengiz, Dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Katılım da çok iyi oldu. Yakın illerden masa tenisi oyuncuları için güzel bir organizasyon yapıldı. Trabzon Masa Tenisi İl Temsilcisini kutluyorum. Çevre il temsilcilerinden de aynı cesareti bekliyorum. Biz masa tenisi severlerin sık sık bir araya gelebilmesi için çevre illerin de masa tenisi turnuvaları düzenlemesini beklerim. Mesela Giresun Bir otobüs oyuncuyla iştirak etti, Giresun da da turnuvalar düzenlenebilir, Giresun il temsilcisi de Trabzondaydı.Çalıştığım yer Ordu. Yetiştirme yurtları arasında Türkiye birinciliği kazanan Ordu, Bu tür açık turnuvalara niçin sıcak bakılmıyor. Bizler daha sık bir araya gelmek istiyoruz. Bunun içinde Trabzon üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Çevre illeride bu konuda çalışmaya davet ediyorum. Saygılar.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrikler turushan abicim :gulumse: 2-0 dan 2-3 kazandığın maçın süperdi rakibin moralinide beckhand vuruşlarınla ve bloklarınla mağlup etmeyi başardın, j.o.waldner gibiydin :sasi: bana güzel bir tecrübe oldu. turnuvanın en güzel maçı bence oydu 2-0 ken maçı çevirmek hele hele turnuva esnasında hiçte kolay değil başarılar abicim :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrikler turushan abicim :gulumse: 2-0 dan 2-3 kazandığın maçın süperdi rakibin moralinide beckhand vuruşlarınla ve bloklarınla mağlup etmeyi başardın, j.o.waldner gibiydin :sasi: bana güzel bir tecrübe oldu. turnuvanın en güzel maçı bence oydu 2-0 ken maçı çevirmek hele hele turnuva esnasında hiçte kolay değil başarılar abicim :bye:

gürkancım teşekkür ederim, o maç gerçekten mükemmeldi, moral motivasyonunu maç boyunca koruyabilirsen böyle sonuçlar olabiliyor, 10-0 geride olsam bile maça kaybettim gözüyle bakmam, maç yeni başlamış gibi ciddiye alırım, gerçi sen beni iyi tanıyorsun, sen de mükemmel maçlar çıkardın, gruptan namağlüp çıktın, çeyrek finalde dişli rakibin oldu, inşalla birsonraki turnuvada sen de ii sonuç alırsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ewet oo maçç çokk güzeldii izlerkenn zevk aldımmm....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba. Gerçekten güzel bir turnuva oldu. Katılan herkesi ben de tebrik ederim.

Cengiz kardeşime katılıyorum. Trabzon gerçekten benim gözlemleyebildiğim kadarıyla masa tenisi açısından elinden geleni yapıyor. Giresun'da ikamet etmekte olan biri olarak çevre illerin daha duyarlı olması gerektiğini düşünüyorum.Tabi bizlere de bazı görevler düşmekte. İnşallah zamanla bunlar da olacaktır.

Selamlar..

Not: Büyük erkeklerde 3. olan kişinin adı yanlış yazılmış. Doğrusu Fatih Mehmet DURUŞKAN'dır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlar cok güzeldi :gulumse: inşallah bir dahaki turnuvada bayan sporculardanda katılım cok olur.turnuvaya katılan herkese tesekkürler :gulumse:

ewet figencimm aynen katılılıyorumm...bayan sporculardanda artıkk faklı simalar görmek istiyoruz aynı yüzleri görmekten ezberledim artık oyun stillerinii.... :gulumse: ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba. Gerçekten güzel bir turnuva oldu. Katılan herkesi ben de tebrik ederim.

Cengiz kardeşime katılıyorum. Trabzon gerçekten benim gözlemleyebildiğim kadarıyla masa tenisi açısından elinden geleni yapıyor. Giresun'da ikamet etmekte olan biri olarak çevre illerin daha duyarlı olması gerektiğini düşünüyorum.Tabi bizlere de bazı görevler düşmekte. İnşallah zamanla bunlar da olacaktır.

Selamlar..

Not: Büyük erkeklerde 3. olan kişinin adı yanlış yazılmış. Doğrusu Fatih Mehmet DURUŞKAN'dır.

evet turnuva güzeldi ama yeterli imkanlar trabzonda da yok...takımımız 2.lig ve birinci ligde oynuyorken kapatıldı ve dağıldık..Pek çalışma yapamıyoruz artık.bazı arkadaşlarımız bıraktı gibi.bu konuda bir şeyler yapılmalı.masatenisini coookkk seviyorum arkadaslarımda öyle ve biz oynamak istiyoruz.bu turnuvalar bize moral oluyor.inşallah toparlanırız ve terfilere gideriz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcuları tebrik ediyorum.Hem spor hem arkadaşlık hemde güzel bir gün geçirmenizde masatenisinin katkısı tabiiki yadırganamaz.Bu tür turnuvalar insanları birbirine daha çok yakınlaştırıyor.Tıpkı bizim geleneksel masatenisi.org turnuvaları gibi.

Birdahaki turnuvanızda bende misafir olmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 58 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..