Jump to content
Masatenisi.org Forum

Millet Acil Tavsiyenize Ihtiyacım Var !

Guest Barış885

Recommended Posts

Hocam internet sitelerinde her türlü malzeme bilgisi yazıyo ama anlamadığım içim hangisinin bana uygun olduğunu bilmiyordum. Sağ olsun özellikle Tsubasa abi ve diğer bana fikir veren arkadaşlar sayesinde tavsiye verecek hale geldim desem yalan olmaz. Ben yeni başladığım için ben birazda hücüm oynadığım için bana all veya all+ defans oynayan için all veya all - . Defans oynayan birisi mesla anti spin lastik veya anti lastik takması ve def - veya def + tahta kullanması daha uygunken yani daha az hızlı daha az spinli file daha yakın buracak malzeme kullanması gerekirken hücum oynayan birisi ise kontrol kabiliyetine göre off veya off + tahta ve ona uyumlu lastik kulanması gerekir.Bu formda bana yardımcı olan herkeze çoooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim.Allah razı olsun.

senden de Allah razı olsun da :D: tavsiye vermek için sadece okumak,yahut kulaktan dolma bilgiler yetmeyebilir..az çok neyin nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olabilir insan ama tavsiye etmek için önce tecrübe etmek lazım..en azından söylediğimiz şeylerin bir temeli olur..ama biz sadece ''falanca şöyle diyor,filanca şunu tavsiye ediyor'' a dayanıp birilerine yardımcı olmaya kalkarsak o kişiye pek faydalı olamayız..önce bir combo rakedi elinize alın..onu deneyin,daha hızlısını yahut yavaşını test edin,genel olarak bir fikir sahibi olun..ondan sonra gelin deyin ki ben şunları denedim..aradaki fark şudur şudur ozaman amenna..ama sadece sizin için demiyorum bunu,2 gün önce raket tavsiyesi isteyenler 2 gün sonra işin erbabı kesiliyor,tavsiye aldıklarına ahkam kesecek düzeye geliyor nerdeyse..bu biraz komik oluyor..siz bu duruma düşmeyin.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

senden de Allah razı olsun da :D: tavsiye vermek için sadece okumak,yahut kulaktan dolma bilgiler yetmeyebilir..az çok neyin nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olabilir insan ama tavsiye etmek için önce tecrübe etmek lazım..en azından söylediğimiz şeylerin bir temeli olur..ama biz sadece ''falanca şöyle diyor,filanca şunu tavsiye ediyor'' a dayanıp birilerine yardımcı olmaya kalkarsak o kişiye pek faydalı olamayız..önce bir combo rakedi elinize alın..onu deneyin,daha hızlısını yahut yavaşını test edin,genel olarak bir fikir sahibi olun..ondan sonra gelin deyin ki ben şunları denedim..aradaki fark şudur şudur ozaman amenna..ama sadece sizin için demiyorum bunu,2 gün önce raket tavsiyesi isteyenler 2 gün sonra işin erbabı kesiliyor,tavsiye aldıklarına ahkam kesecek düzeye geliyor nerdeyse..bu biraz komik oluyor..siz bu duruma düşmeyin.. :gulumse:

ben tavsiye verecem bu işi biliyom demedim nerdeyse tavsiye verecek seviyeye geldim dedim.Yanlış olmasın...Burda ekipmanla ilgili mevzularda yıllardır tecrübesi olan var kime ne uygun onlar daha iyi bilir ben sadece burda ki insalrın ne kadar bilgiliolduğunu söylemek için o kelimeyi kullandım.. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşa tavsiyem uzaya mekik göndermeyeceksin, altı üstü masanın karşı tarafına spin, şut kesme top göndereceksin o yüzden

All tahta üstünde 1.9 - 2.1 kalınlıkta All All+ Lastik (Sriver L, MarkV, Rapid) gibi her tip oyunu oynayacabileceğin bir çift lastik yapıştır oyna,

hele sen uzaya gönderecek kadar hızlı yap spinleri o zamana kadar zaten bu alacağın lastikler eskimiş olur o zaman alırsın uzay çağı lastiği tahtayı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşa tavsiyem uzaya mekik göndermeyeceksin, altı üstü masanın karşı tarafına spin, şut kesme top göndereceksin o yüzden

All tahta üstünde 1.9 - 2.1 kalınlıkta All All+ Lastik (Sriver L, MarkV, Rapid) gibi her tip oyunu oynayacabileceğin bir çift lastik yapıştır oyna,

hele sen uzaya gönderecek kadar hızlı yap spinleri o zamana kadar zaten bu alacağın lastikler eskimiş olur o zaman alırsın uzay çağı lastiği tahtayı.

Hocam sen hala ordamısın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam sen hala ordamısın ?

Nerede olmalarını isterdin.?

Hawai nasıl yada Karaibler veya Florida olmaz derseniz yeri siz seçin forum olarak biz userler aramızda para toplayıp oraya gönderelim nasıl sizce de uygun olur mu.??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) valla bu forumda birdaha kimseye ekipman tavsiyesi vb. yaparsam ne olayım.

Ekipman vb. faktörler bir yere kadar ayaklarınız çalışmadıktan, vuruşları düzgün yapamadıktan sonra marstan

ekipman gelse ne yazar. Karşınıza çıkar bir oyuncu markasını bile teleffuz edemeyeceğiniz ekipman ile sizi yener.

Çünkü marifet ekipmanda değil onu kullanan el, kol, ayaklar ve kafada dır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..