Jump to content
Masatenisi.org Forum

16'lık Fikstür

Recommended Posts

16 kişinin katılacağı bir organizasyonda, yenilenlerin de yenilen grubunda devam ettiği programı nasıl hazırlıyorduk, 2. mağlubiyeti alan elenir, ilk finalist galiplerin grubundan, diğer finalist yenilenlerin grubundan gelir, internette bulamadım ya da dikkatli arayamadım, bilen varsa şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet galiba word ile olmuyor, hazırladığım fikstürü burada nasıl gösterebilirim, veya hangi formatta hazırlamam lazım, mesaj kısmına yazınca cevabı gönder yaptıktan sonra direk altalta çıkıyor ve hiçbirşey anlaşılmıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet galiba word ile olmuyor, hazırladığım fikstürü burada nasıl gösterebilirim, veya hangi formatta hazırlamam lazım, mesaj kısmına yazınca cevabı gönder yaptıktan sonra direk altalta çıkıyor ve hiçbirşey anlaşılmıyor

Resim olarak koyabilirsin. Print Screen le görüntüyü alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu yenilen grubunda fikir sahibi olan var mı?

kimler nasıl karşı karşıya gelecek,

finalistin birisi galipler grubundan diğeri yenilenler grubundan gelecek, galiplerde sorun yok da yenilenleri nasıl yapıyorduk

Turushan Hocam,

Sizin bu bahsettiğiniz sistem anladığım kadarıyla federasyonun terfilerde uyguladığı sistemdir. Tmtf.gov.tr adersinden bakarsanız zannediyorum bulabilirsiniz.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan Hocam,

Sizin bu bahsettiğiniz sistem anladığım kadarıyla federasyonun terfilerde uyguladığı sistemdir. Tmtf.gov.tr adersinden bakarsanız zannediyorum bulabilirsiniz.

Selamlar,

doğrudur hocam terfilerde benzer bir fikstür yapılmıştı, buna benzer bir maç programını trabzon kullanıyor ama aynı değil, tmtf'i inceledim ama bulamadım, belki daha dikkatli incelemeliyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam eline sağlık, ancak dosyayı açamadım, 2007 sürümüne göre hazırlanmış, nasıl açabilirim veya 2003 excele uyarlayabilirmisin

Bende 2003 yok onun için birşey yapamıyorum. 2007 sürümü olan birinde ve bir internet kafede açabilirsin herhalde. İyi çalışmalar görüşmek üzere hoşçakal

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende 2003 yok onun için birşey yapamıyorum. 2007 sürümü olan birinde ve bir internet kafede açabilirsin herhalde. İyi çalışmalar görüşmek üzere hoşçakal

bilgi olsun diye yazıyorum.... word dosyalarını kaydederken kaydetme biçiminde zengin metin olarak seçerseniz her word sürümünde açarsınız... uzantısı rtf olur bu dosyaların

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belki bunu açabilirsin. Arkadaşımızın biri yardımcı olmaya çalışmış. Ama bu dosyanın word dosyası değil excel dosyası olduğunu unutmuş. İyi çalışmalar

evet kafa niyeyse wordde bugün ben bilgisayar işletmeniği kursu bitti sınavından geldimde ondandır :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 31 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..