Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çok Çalışmak

Guest wang criptechx

Recommended Posts

Guest wang criptechx

masa tenisine başlamam yaklaşık 1ayı bulmak üzere ama bana göre hiç geliştiremedim sizce kendi kendine geliştirmek isteyen biri duvarlardan başka çalışacak birşeyler arayınca ne bulabilir okulum da çoğu kişi kötü oynamam hasebiyle vakit kaybetmek istemiyor kısacası ben ne yapabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa tenisine başlamam yaklaşık 1ayı bulmak üzere ama bana göre hiç geliştiremedim sizce kendi kendine geliştirmek isteyen biri duvarlardan başka çalışacak birşeyler arayınca ne bulabilir okulum da çoğu kişi kötü oynamam hasebiyle vakit kaybetmek istemiyor kısacası ben ne yapabilirim

hocam bi stat gibi klup gibi yerlere git araştır oralarda oynayan insanlar çalıştırıcılar olur büyük ihtimal,onlarla konuşursun kendimi profesyonel anlamda geliştirmek istiyorum diye.yardımcı olacaklarını sanıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bol bol video izle.. özellike waldnerin gençlik yıllarını izle :) boylece oyunun biraz daha gelişir vuruş stilleri vs daha iyi kavrarsın. türkiye süper lig maçlarında canlı canlı oyuncuları izle bunun gibi. diğer yönden ise çok antreman lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Israrcı olmanı ve utangaç olmamanı tavsiye ederim. Genellikle hemen tüm oyuncular kendilerinden daha iyi ve kendi seviyelerinde olan oyuncularla oynamak ve çalışmak ister. Bu durumda ısrarcı olmaktan başka yapacak birşey kalmıyor. Oyunun geliştikçe oynayacak kişi bulmak kolaylaşacaktır. Şartlarını bilmiyorum ama profesyonel çalıştırıcı bulma imkanın varsa mutlaka değerlendir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herşeyden önce çalışmak şart..lakin inanmak ondan daha önemli..şimdi siz ''ben kötü oynuyorum zaten,kimse benimle oynamak istemiyor'' deyip oyuna küserseniz bir arpa boyu yol alamazsınız..ama elinizi düzeltmek için önünüze çıkan her fırsatı değerlendirirseniz ilerlersiniz..ağır ağır çıkarsınız basamakları..ve bir bakmışsınız birgün sizinle oynamak istemeyen insanları artık siz beğenmez hale gelmişsiniz..yeterki azmedin,sabredin :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

temel, teknik altyapın yoksa ( iyi değilse demiyorum -----yoksa) bu iş izlemeyle falan olmaz, izleyerek 1 yılda öğreneceğin bir hareketi çalıştırıcı sana 1 saatte öğretir, bilmem anlatabildim mi? o yüzden bu işi bilen birinden rica edip yardım isteyeceksin, işin temelini öğrendikten sonra izleyeceğin her video gelişmene katkıda bulunur fakat şu an çok faydası olmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir antrenörden yada okulunuzdaki iyi oynayan çocuklardan teknik altyapı hakkında bilgi edin. Emsalin ve oyun düzeyi sana yakın bir arkadaş bul ve birlikte antreman yapın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Gökhan Kebir

bende adana da bir özel fen lisesindeyim.Bendede aynı senin gibi şeyler oldu.Öncelikle senin gibi acemi olan birileri ile oynmaya başla.sonra videolar izle(eğitim videoları)nasıl hareketleri gör.Öncelikle çok iyi bir raket olmasada bir raket bul.Sakın acamiyken kombinasyon kullanma.Kurduğun gruptaki arkdaşlarda bir ateş olsun ki hepiniz gelişebilesiniz.Ben öyle yaptım 5 ay boyunca.O 5 ay boyunca iyi oynayanlar bizle oynamadı.Biz geliştirdik ve sonra okulda yapılan turnuvada ilk 4(1. hariç)bizim gruptan çıktı. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende adana da bir özel fen lisesindeyim.Bendede aynı senin gibi şeyler oldu.Öncelikle senin gibi acemi olan birileri ile oynmaya başla.sonra videolar izle(eğitim videoları)nasıl hareketleri gör.Öncelikle çok iyi bir raket olmasada bir raket bul.Sakın acamiyken kombinasyon kullanma.Kurduğun gruptaki arkdaşlarda bir ateş olsun ki hepiniz gelişebilesiniz.Ben öyle yaptım 5 ay boyunca.O 5 ay boyunca iyi oynayanlar bizle oynamadı.Biz geliştirdik ve sonra okulda yapılan turnuvada ilk 4(1. hariç)bizim gruptan çıktı. :bonus:

Tek başına kalıyorsan eğer. Daha önce eline raket almamış arkadaşlarından birini ayartıp kendine partner yapacaksın, zamanla birileriyle oynuyacak seviyeyi yakalayıp (hatta geçip) bu işin üstesinden geleceksin demek ben bunu anladım.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

farklı bişey söylicem eline alıp atacağın bir cismi elinin tersiyle fırlat ve at.15 avans aldığım yıllarda fındığın kabuklarına vururdum(ama sokaklarda değil)alışkanlık ya halaa öyle yaparım. masa tenisi bir maraton sabırlı ve kararlı ol.buna güleceksin biliyorum ama okuyan herkes bunu yapacak :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..