Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Ya Da İtoda

Guest fly

Recommended Posts

Yarın UPS dolu olacaktır. Ben belki gideceğim. Kesin kararımı vermiş değilim. Mustafa abi, Ayhan abi, Murat abi büyük ihtimalle orada olacaklardır.

beni yazmamışsın Onur çok kırıldım :P: eheh..şaka bir yana benimde sınavlar bitti yarından itibaren haftanın 4 gününü ups'e ayırmaya başlıcam.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben daha yeni sayılırım o yüzden kimse ile pek tanışıklığım yok çok da iyi olduğum söylenemez o yüzden diyorum benle oynamak isteyen yani iyiler benle oynamak istemez daha combo bile yapamadım.

Ya abicim İstersem Dünya Şampiyonu Olayım Ben Gene Senle Oynarım Amaç Dostluk Arkadaşlık ;) Yarın Babamların Maçları var Onlar Maçını Yaparken Bir Köşede Sana Top Tutarım Sorun Değil Yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya abicim İstersem Dünya Şampiyonu Olayım Ben Gene Senle Oynarım Amaç Dostluk Arkadaşlık ;) Yarın Babamların Maçları var Onlar Maçını Yaparken Bir Köşede Sana Top Tutarım Sorun Değil Yani

İyi sen bilirsin ama baştan söyliyim ben 1,5 yıldır oynuyorum ve butterfly hazır raketim var buluşma saatini sen söyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi sen bilirsin ama baştan söyliyim ben 1,5 yıldır oynuyorum ve butterfly hazır raketim var buluşma saatini sen söyle.

abi belirli saat olmaz ama :D en azından saat en geç 10 yada 11 e kadar orda olacaz en erken ne zaman geliriz bilmiyorum belki 7 belki 9 tam olarak saat veremiyeceğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani sen kesin geliyorsun değil mi???

Furkan geleceğini söylemiş ancak biz bugün zorunlu sebepten dolayı maçı erteledik. yani bugün gelemeyeceğiz.

Ayrıca saat 10 (22:00) biraz geç bir saat. o saatlerde bazen kimse olmadığından kapatılabiliniyor.

oynamak istiyorsan 19 gibi orda olmalısın ki 1-2 saat oynayabilesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 68 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..