Jump to content
Masatenisi.org Forum

Okmeydanı İto

Guest fly

Recommended Posts

sen hala oynayacak kisi bulamadınmı ?_

:gulumse: Bugün gittim benim gibi yalnız gelen arkadaşla oynadım tesadüftü.Sözleşenler gelmiyor bazen:D.Birde benim seviyem orta dereceli gitsem abi 2dk oynayalım desem kimse oynamaz orada,o yüzden kendini geliştirmeye çalışan orta seviyeli arkadaşlar olursa daha iyi olur.He benle oynamak isteyen birileri çıkarsa seviyesine bakmam tabi ama pek orada olanların oynayacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:gulumse: Bugün gittim benim gibi yalnız gelen arkadaşla oynadım tesadüftü.Sözleşenler gelmiyor bazen:D.Birde benim seviyem orta dereceli gitsem abi 2dk oynayalım desem kimse oynamaz orada,o yüzden kendini geliştirmeye çalışan orta seviyeli arkadaşlar olursa daha iyi olur.He benle oynamak isteyen birileri çıkarsa seviyesine bakmam tabi ama pek orada olanların oynayacağını sanmıyorum.

Yaw sen telefonunu veya msn adresini ver ben irtibata geçiim senle gidip oynayalım bende orta seviye oyuncuyum maksat spor ve masa tenisi oynamak zaten :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaw sen telefonunu veya msn adresini ver ben irtibata geçiim senle gidip oynayalım bende orta seviye oyuncuyum maksat spor ve masa tenisi oynamak zaten :D:

okmeydanı ıto neresi cemal resıtmı ben bahcelıevlerdeyim.zeytınburnuna gelebılırsen oynayabılırız....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafta sonu gittiğimde baya eğlendim. Salon güzel ve geniş, masalar stiga marka ve 7-8 tane var. Masaları ayıran panolar da var. Yalnızca çok soğuk kış günlerinde kaloriferler iyi yanmadığından soğuk olduğunu anlattılar bir de kusurdan sayarsanız masalar baya kirliydi(silmek bedava)

Ben gayet sevdim vallahi, turnuvalara denk geldiğinde gideceğim bundan sonra...

soğuk olayı cidden fena..kışın orda oynamak için karda dolaşıyormuş gibi giyinmek şart :sasi: ben bir kere hasta iken tarzan gibi oynama cesaretinde bulunmuştum..baş ağrısından ölcektim nerdeyse..hayatta olmam büyük mucize :gulumse: bu arada okmeydanını sevmen normal..il birincisini (Erman'ı)yenmişsin öyle duyduk :D: gerçi bunun üstüne bir şampiyonluk iyi gidermiş ama Ferit hoca engel olmuş..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hafta sonu gittiğimde baya eğlendim. Salon güzel ve geniş, masalar stiga marka ve 7-8 tane var. Masaları ayıran panolar da var. Yalnızca çok soğuk kış günlerinde kaloriferler iyi yanmadığından soğuk olduğunu anlattılar bir de kusurdan sayarsanız masalar baya kirliydi(silmek bedava)

Ben gayet sevdim vallahi, turnuvalara denk geldiğinde gideceğim bundan sonra...

Abi bizde bu hafta cumartesi itodaydık sen hangisi idin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ito mu ups mu dersem ne dersiniz ? seçiminiz ne olurdu ?

henüz ito yu görmedim ilk fırsatta gidicem . ups zemin fena değildi. yükseklik düşük basık mekan derinlik az. masalar arasında mesafeler az ideal olarak 2 masalık bir yer ortam ışığı kötü .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

henüz ito yu görmedim ilk fırsatta gidicem . ups zemin fena değildi. yükseklik düşük basık mekan derinlik az. masalar arasında mesafeler az ideal olarak 2 masalık bir yer ortam ışığı kötü .

Zemin bu spor için en idael zeminlerden biri, arayıpta bulunamıyacak tarzda, tavan alçakımsı ama bence normal sayılır. Işık normal şartlarda kötü sayılmaz aslında iyi gibi, masalar ise 4 adet olan kısımda bana göre yeterli bir mesafe var. Benim gözümlede UPS böyle bir alan. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı Akdeniz iklimi yani.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne kadar sürekli gittiğim klüpte olsa evet ups in belli eksik tarafları var..dediğiniz gibi tavanı alçak ve maç içerisinde lob yapmak imkansız..bazen ralli top tavana çarptığı için kesiliyor ve sayıyı kaybediyorum..halbuki tavan yeterince yüksek olsa top karşıya gidecek..zemin iyi..ışıklar bence iyi..ana salonda bulunan 4 masanın 3 ü iyi ,diğeri ise orta kalitede hatta kötü bile diyebilirim..aslında Nurullah hoca ve ordaki sıcak,samimi paylaşımlar olmasa bu kadar gidilcek yerin bulunduğu bir ortamda ups tercihim olmaz..gerçek anlamda masa tenisinden keyif almak istiyorsanız okmeydanı İstanbul'da bulunan en ideal salon diyebilirim..hem genişlik hem yükseklik ve tabikide oyuncu potansiyelinin genişliği ve samimi ortamı açısından..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne kadar sürekli gittiğim klüpte olsa evet ups in belli eksik tarafları var..dediğiniz gibi tavanı alçak ve maç içerisinde lob yapmak imkansız..bazen ralli top tavana çarptığı için kesiliyor ve sayıyı kaybediyorum..halbuki tavan yeterince yüksek olsa top karşıya gidecek..zemin iyi..ışıklar bence iyi..ana salonda bulunan 4 masanın 3 ü iyi ,diğeri ise orta kalitede hatta kötü bile diyebilirim..aslında Nurullah hoca ve ordaki sıcak,samimi paylaşımlar olmasa bu kadar gidilcek yerin bulunduğu bir ortamda ups tercihim olmaz..gerçek anlamda masa tenisinden keyif almak istiyorsanız okmeydanı İstanbul'da bulunan en ideal salon diyebilirim..hem genişlik hem yükseklik ve tabikide oyuncu potansiyelinin genişliği ve samimi ortamı açısından..

İTO ile kıyaslamadım, sadece çokda kötü değil diye yorum yaptım diyelim.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orta seviyedeyim ito da oynayacak eleman sıkıntısı çekermiyim

raket konusunda kişiye uygun tahta+lastik kombinasyonunu hazırlayıp satan birilerini bulurmuyum ito da ....

Ekipman uzmanı olanı bilmem ama sen gel biz oynarız.Müsait olduğun günü söyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orta seviyedeyim ito da oynayacak eleman sıkıntısı çekermiyim

raket konusunda kişiye uygun tahta+lastik kombinasyonunu hazırlayıp satan birilerini bulurmuyum ito da ....

Gelebileceğin zamanları söyleyebilirsen burdan gidebileceğin kişiler bulabilirsin.Mesela ben ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..