Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenısı Rakıp

Guest maxsimus34

Recommended Posts

merhaba ben fırat masa tenısını eskıden oynuyordum.sımdı yenıden basladım oynamaya.fenada sayılmaz oyunum benımle oynayacak yenı rakıpler aramaktayım.ben su anda calıslar ısmekte oynamaktayım.bahcelıevlerde oturmaktayım.zeytınburnundakı salona gelebıırım.lgilenen arkadaslar telefonla ulasabılır. 0535 399 2295

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben fırat masa tenısını eskıden oynuyordum.sımdı yenıden basladım oynamaya.fenada sayılmaz oyunum benımle oynayacak yenı rakıpler aramaktayım.ben su anda calıslar ısmekte oynamaktayım.bahcelıevlerde oturmaktayım.zeytınburnundakı salona gelebıırım.lgilenen arkadaslar telefonla ulasabılır. 0535 399 2295

Zeytinburnu dediğin Ups spor salonumu, orası ise haftanın dört günü açık, zamanlarını öğrenip gidebilirsin, oyuncu bulmakta sıkıntı çekmezsiniz gibi geliyor.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fırat Bey, müsaitseniz yarın UPS'ye buyrun. Seyitnizam tramvay durağı. İnince okulu görürsünüz. Gelin, görün, misafirimiz olun. Bakarsınız salon, oyuncular, ortam hoşunuza gider. Biz de yeni bir rakip kazanırız.

Salı,Per 16:00-21:00 arası

Cts 13:30-21:00 arası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..