Jump to content
Masatenisi.org Forum

Solüsyon?

Guest ttucf

Recommended Posts

Değerli arkadaşlarım,

Amatör, genç kardeşlerim,

Neden yasaklanmış bir yöntemi uygulamakta ısrar ediyorsunuz?

Neden kullanımı artık yasaklanmış, doğrudan veya dolaylı zararlı etkileri olan kimyasalları hayatınıza sokmak için diretiyorsunuz?

Kurallara karşı gelerek, kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlığını da riske atarak, yasaklanmış kimyasalları lastiğinize sürdüğünüzde ne elde edeceğinizi düşünüyorsunuz?

Peşinde olduğunuz nedir?

Daha çok spin mi?

Daha çok hız mı?

Yoksa, yeni nesil lastiklere göre daha hesaplı olan klasik lastikleri kullanmak mı istiyorsunuz?

Hani şu yasaklanmış zararlı kimyasallara bulanmadan hiçbir işe yaramayan lastikler.

Sebep bu mu?

Evet solüsyonlarsanız lastiğinizden daha çok spin elde edebilirsiniz AMA KONTROL EDEBİLİRSENİZ.

Evet solüsyonlarsanız lastiğinizle daha hızlı oynayabilirsiniz AMA KONTROL EDEBİLİRSENİZ.

Gelelim klasik lastik olayına. Bu lastiklerle oynayabilmek için solüsyon kullanmak zorunda değilsiniz.

Klasik lastikleri su bazlı ile yapıştırıp gayet güzel oynayabilirsiniz. Bu söylediğime lütfen inanınız. Her türlü klasik lastikle, sert süngerli çin lastikleri dahil!!! solüsyon kullanmadan gayet güzel oynayabilmek mümkündür!!!!!!!!! Oynayabilirsiniz. Ben oynuyorum. Ben de amatör bir oyuncuyum. Ben de temelden yetişmedim. Benim de tekniğim zayıf. Ama ben klasik lastikleri su bazlı ile yapıştırıp oynayabiliyorum. Doğuştan yetenekli, süper yatkın, bulunmaz hint kumaşı filan da değilim. Her türlü vuruşu da solüsyonlanmamış, atmayan, ötmeyen, çekmeyen lastiklerim ve karbon olmayan yavaş tahtamla yapabiliyorum. Topspin, fastspin, blok, kesme, itme, kısa top, defans, servis, şut... (hem de ne şut. günlerce kolu, bacağı, attığım şut neresine çarpmışsa orası morarmış şekilde gezen rakiplerim var.) hemen hemen herşeyi yapabiliyorum. Şimdilik vuruşlarım istikrarsız ama yüzdem yavaş yavaş artıyor. Ben yapabiliyorsam herkes yapabilir. Kimse kalkıp da bana klasik lastiklerle solüsyonlanmadan oynanmıyor demesin. Azmedeceksiniz! Sebat edeceksiniz! Çok çalışacaksınız! Her antrenmanda afedersiniz bir yerinizden ter akacak. Raketinizi de zırt pırt değiştirmeyeceksiniz. Deneyin bakın haklı olduğumu göreceksiniz. Yazımı Çağan'ın sözüyle bitiriyorum: "Solüsyonu silin hafızanızdan, yok öyle birşey!"

:thup:

inna ilahe cemilun yu hibbil cemale :esne:

Ongun abi az kaldı geliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..