Jump to content
Masatenisi.org Forum

2005 Avrupa Top 12

Recommended Posts

Boll'un bu aralar gene sırt ağrısı problemi var, o zamana kadar düzelir mi bilinmez... düzelirse favori o.

Maze formda bu aralar, geçen seneki gibi oynarsa yine kazanabilir bu sene.

ben aslında Kreanga'nın da kazanmasını istiyorum... bir istim tutturursa pro tour finallerindeki gibi, kazanabilir de...

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim adaylarım Boll, Kreanga, Maze ve Schlager. Bu dördünden biri alır bence ve sağlık problemleri etkilemezse eğer Boll alır bence, tahta farkına rağmen ;):

ben bu tahta farkı olayını anlayamadım arkadaşlar...biri lütfen açıklasın bana...adam o tahta ile yapıyor herşeyi...neden dezavantaj olarak görülüyor ki :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"kız tahtası" kullananlar kaybedecektir. harbici erkek tahtası kullananlar favori bence. benim de gonlum Kreanga'dan yana, hem biliyoruz tahtası erkek tahtası.

Barıııışşş.Ankaradaki buluşmaya geleceksindir umarım.Yazanları tek tek not alıyorum.Bunların hesabı sorulacaaaaaak :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bu tahta farkı olayını anlayamadım arkadaşlar...biri lütfen açıklasın bana...adam o tahta ile yapıyor herşeyi...neden dezavantaj olarak görülüyor ki
Erdem, Tora'nın yazdığı gibi Maze'in adına üretilen ve kullandığı tahta Boll'un tahtasından biraz daha hızlı. Yoksa avantaj, dezantaj açısından değil.

maçları netten yayınlayacak bi kanal varmı ? beni aydınlatırsanız sevinirim...  saygılar...

Butterfly, Ping'in verdiği bilgilere göre final maçları Eurosport France kanalından yayınlanacakmış.

Barıııışşş.Ankaradaki buluşmaya geleceksindir umarım.Yazanları tek tek not alıyorum.Bunların hesabı sorulacaaaaaak

Tufan, naçizane bir öneri olarak Barış turnuvada bütün maçları senle yapsa nasıl olur :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada şu sıralar Hırvatistan açık turnuvası devam ediyor biliyorsanız eğer. Benim adaylarımdan Maze ilk turda, Boll ise ikinci turda elendiler. Finalde Schlager ve Samsanov karşılacakmış ve Samsanov yarı final maçında olimpiyat şampiyonu Ryu Seung Min'i yenmiş. Avrupa Top 12, her ne kadar maçları izleyemecek olsak da, çekişmeli ve zevkli geçecek gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan, naçizane bir öneri olarak Barış turnuvada bütün maçları senle yapsa nasıl olur :P:

Togay süper bir fikir :thup: .Bu yazıları yazanları listeleyip tek bir grup halinde benle oynayacak şekilde düzenlemek gerek.Bunun içinde Ping arkadaşım bana yardımcı olur herhalde.Kırmaz beni :lol: .

Bu arkadaşlar bana yenilirlerse kız raketi hakkında yeni bir konu açıp maç sonuçlarını bir güzel gelemeyen üyelerimize bildiririz :hehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan, naçizane bir öneri olarak Barış turnuvada bütün maçları senle yapsa nasıl olur

olmaz togay buna iskence denir. bir iki set olsun almak her ölümlü gibi benim de hakkim. gerci Tufan'in tahta ile ilgili son gunlerdeki yorumlar beni biraz olsun umitlendiriyor :whistle:

samsonov hirvastska acik'i kazanmis. setler 11-5, 11-5, 11-4, 11-8...

vatan millete hayirli olsun... eee olacak o kadar harbici erkek tahtasi kullanan adamin hali baska oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olmaz togay buna iskence denir. bir iki set olsun almak her ölümlü gibi benim de hakkim. gerci Tufan'in tahta ile ilgili son gunlerdeki yorumlar beni biraz olsun umitlendiriyor :whistle:

samsonov hirvastska acik'a kazanmis. setler 11-5, 11-5, 11-4, 11-8...

vatan millete hayirli olsun... eee olacak o kadar harbici erkek tahtasi kullanan adamin hali baska oluyor.

Üstteki yazıdan vazgeçtim.Bana sadece Barışı verin yeter :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

samsonov hirvastska acik'a kazanmis. setler 11-5, 11-5, 11-4, 11-8...
Vay be, 4-0 almış hem de rahat almış öyle mi. Valla Samsanov'da ağırlığını koyarsa kesin güzel geçer Top 12 maçları.

Üstteki yazıdan vazgeçtim.Bana sadece Barışı verin yeter

Eh artık diğer turnuvalarda birkaç set alırsın Barış. Ne yapalım, tahtaların cinsiyeti ile bu kadar uğraşmasaydın sen de, bir de ötücü lastiklerle tabii... :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Barıııışşş.Ankaradaki buluşmaya geleceksindir umarım.Yazanları tek tek not alıyorum.Bunların hesabı sorulacaaaaaak

Ya Tufan, ben anlamadım şimdi, sen durup dururken niye üzerine alındın ki hacının lafını? :lol: o ortaya yazmıştı halbuki...

yoksa yoksaa, hayır düşünmek bile istemiyorum, yok canıııım, cercili, hayır olamaz, değildir... :D: :lol:

Ping the stone oven blade player Pong

P.S. Samsonov'u da tebrik etmek lazım, iyi dağıtmış ortalığı, önce olimpiyat sonra da dünya şampiyonunu sıradan geçirmek her babayiğidin harcı değil öyle... :thup::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya Tufan, ben anlamadım şimdi, sen durup dururken niye üzerine alındın ki hacının lafını? :lol: o ortaya yazmıştı halbuki...

yoksa yoksaa, hayır düşünmek bile istemiyorum, yok canıııım, cercili, hayır olamaz, değildir... Ping the stone oven blade player Pong

[Olamaz sendemi :frust: .Demekki bu gidişte daha geniş bir kitle için liste yapmam gerekecek <_< .

Bu arada yeni bir Gergely almak üzereyim.İnşallah en yakın zamanda yedeklemiş olurum :fildir: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Schlager alır bence

bnece samsonav alır..formda bir samsonov'a rakip yok..bu arada bu maçların görüntülerini bulabileceğim bir yer var mı..? netten indirsek diyorum....yardımcı olursanız sevinirim..saygılar.. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bnece samsonav alır..formda bir samsonov'a rakip yok..

Evet arkadaşlar karşılaşmalar sona erdi ve formda Samsanov finale kaldıysa da oldukça çekişmeli geçen bir maç sonucunda (3-4 ve son set 13-15 bitti) Alexei Smirnov'a kaybetti. Alexei Smirnov yarı finalde Timo Boll'u yenmiş bu arada.

Neredeyse bütün günüm Eurosport France kanalını veya maçları veren başka bir kanal var mı diye aramakla geçti ama ne yazık ki bulamadığımdan (Eurosport France Astra uydusunda olduğu halde benimki çekmiyordu niyeyse) izleyemedim final maçlarını. İnternetten takip ettim bende.

Ping, biraz hızlı davrandım ama kusura bakmazsın umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..